Sedlu krēsli

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Piedāvājam dažādus sedlu krēslus

Birojos un citās darbavietās īpaša uzmanība jāveltī krēsliem, jo to galvenā funkcija ir nodrošināt lietotājiem komfortu. Biroja mēbeļu ražošanā nemitīgi tiek ieviesti novatoriski risinājumi, tāpēc mēs piedāvājam ergonomiski pārdomātus un funkcionālus krēslus visām gaumēm un vajadzībām – konferenču krēslus, solus, sedlu krēslus, ēdnīcām piemērotus krēslus, un daudzas citas ērtas mēbeles sēdēšanai. Strādājot komfortablos apstākļos, palielinās veiktspēja un darba ražīgums, tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt ikvienam darbiniekam piemērotu krēslu. Īpaši iesakām izvēlēties sedlu krēslus un aktīvos krēslus, kas palīdzēs veidot veselīgāku darba vidi. Lasiet vairāk par mūsu piedāvātajiem sedlu krēsliem, lai izvēlētos sev vispiemērotāko.

Sedlu krēsli un soli Derby

Mūsu ražotie sedlu krēsli un soli Derby ir ergonomiski un pielāgojami lietotājam. Šos produktus var izmantot kā biroja krēslus, izbaudot iespēju ērti mainīt sēdēšanas pozu. Tāpat šie krēsli ir piemēroti izmantošanai veselības aprūpes iestādēs, klīnikās, skaistumkopšanas salonos, frizētavās un citās telpās, kur paredzēts ilgstoši sēdēt. Modelis Derby ir pieejams gan kā sols, gan kā krēsls ar atzveltni. Sēdēšana sedlu krēslā samazina plecu muskulatūras noslodzi, profilaktiski novērš ceļu un iegurņa locītavu problēmas, uzlabo asinsriti kājās un sniedz lielu kustību brīvību un komfortu. Krēsls ir augstumā regulējams, un arī sēdekļa slīpumu var pielāgot lietotāja ērtībai. Krēslam iespējams izvēlēties mākslīgās ādas vai auduma apdari, kas ir polsterēta un nodilumizturīga, kā arī viegli kopjama.

Sedlu krēsls Kingston

Sedlu krēsls Kingston ir platāks un ar mazāku izliekumu nekā iepriekš aprakstītais Derby. Šajā krēslā sēdētāja ķermenis ieņem dabisku, atbrīvotu un ergonomisku stāvokli. Krēsla dizains ļauj novietot to tuvāk darba virsmai, tāpēc tas aizņems mazāk vietas nekā klasiskais biroja krēsls. Sedlu krēsls uzskatāms par pilnvērtīgu alternatīvu biroja krēslam. Sedlu krēslam ir nodilumizturīgs pievilcīga dizaina sēdeklis, kas apvilkts ar dabīgo ādu. Sēdekļa slīpums ir regulējams, un to iespējams iestatīt vispiemērotākajā stāvoklī atbilstoši katra individuālajām vēlmēm. Krēsla rāmja pamatne izgatavota no otrreizēji pārstrādāta alumīnija un aprīkota ar pieciem ritenīšiem. Sedlu krēsls ir regulējams augstumā no 550 līdz 710 mm, tādēļ to ir ērti pielāgot atbilstoši vēlmēm un izmantot darbā pie dažāda augstuma darba virsmām. Sīkāka informācija par sedlu krēsliem pieejama mūsu interneta mājaslapā. Mūsu produktu klāstā ir arī citi sedlu krēsli un soli, kā arī parastie konferenču krēsli, galdi un citas mēbeles birojiem. Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.