Krēslu paklāji grīdu saudzēšanai

Biroja krēsls ir būtiska darba vides sastāvdaļa teju katram darbiniekam, kas nozīmē, ka, ikdienā regulāri kustoties, ritenīši var sabojāt grīdas segumu. Lai novērstu grīdas seguma nolietošanos, nepieciešami krēslu paklāji, kas pasargās grīdas virsmu un tādējādi biroja interjeram ļaus kalpot ilgtspējīgāk un izskatīties vizuāli pievilcīgāk.

Datorkrēsla paklāja izmantošanas vietas

Krēslu paklāji ir ieteicami ikvienā vietā, kur tiek izmantoti biroju krēsli ar ritenīšiem – tātad gan birojos, gan arī mājās, ja tiek veikts attālinātais darbs vai skolēniem iegādāti šāda tipa krēsli. Lielākoties biroja krēsla paklājs tiek iegādāts jau reizē ar pašu biroja krēslu, lai uzreiz parūpētos par grīdas segumu. Pretējā gadījumā grīda konkrētajās vietās pie galda izdilst, liekot darba zonai zaudēt savu pievilcību. Paklāja iegāde viennozīmīgi ir lētāks risinājums nekā grīdas seguma nomaiņa.

Paklāji ikvienam grīdas segumam

Ja paklājs zem biroja krēsla jānovieto uz mīkstā grīdas seguma, var rasties bažas, ka tas slīdēs pa segumu, radot neērtības. Par laimi, ražotāji ir parūpējušies arī par šādām situācijām. Tieši tāpēc mūsu piedāvājumā ir pieejami paklāji, kas ir aprīkoti ar īpašām radzēm, kas izveido saķeri ar mīkstā seguma virsmu un stabili turas savā vietā.

Šādi paklāji ir izgatavoti no izturīga polivinila materiāla, kam ir ilgs kalpošanas laiks un kas ir viegli kopjams. Tā uzkopšana neatšķiras no visas grīdas virsmas tīrīšanas, tieši tādēļ vari būt drošs, ka paklājs zem datorkrēsla būs lielisks ieguldījums, kura kopšana neprasīs liekas pūles.

Nereti birojos grīdas klāj lamināta, parketa vai pat koka segums, kas kalpo kā papildu interjera akcents. Lai grīdas segums nezaudētu savu nozīmi kopējā telpas diziana veidošanā, noderīgi, ka krēslu paklāji ir caurspīdīgi. Tie nenosedz grīdas izskatu, vien nodrošina papildu aizsardzību.

Cietām grīdām izmantojams standarta paklājs zem ofisa krēsla. Šāds biroja krēsla paklājs bez radzēm labi piekļaujas grīdai un stabili turas tam paredzētajā vietā.

Ne tikai krēslu paklāji

Rūpes par darbinieku labbūtību ir komplekss pasākums, kura viena no sastāvdaļām ir ergonomiskas darbavietas iekārtošana. Ieteicams izvēlēties krēslu, kurā darbinieka mugura un rokas būs labi atbalstītas, biroja galdu, kas būs ērtā augstumā, iespējams, arī kāju paliktni vai citus papildelementus, kas darbinieka ikdienu padarīs pēc iespējas komfortablāku.

Šobrīd daudzi darbinieki izvēlas augstumā regulējamus galdus, pie kuriem iespējams strādāt gan stāvus, gan sēdus. Tas nozīmē, ka grīda pie biroja krēsla tiek salīdzinoši intensīvi lietota, tāpēc paklāji bez biroja krēsla ir lielisks veids kā to pasargāt. Paklāja izmērs ir pietiekami liels, lai darbinieks varētu justies ērti un darba laikā nemitīgi nebūtu jādomā par interjera saudzēšanu.

Kā izvēlēties piemērotāko datorkrēsla paklāju?

Lai saprastu, kāds paklājs konkrētajai vietai būs piemērotākais, svarīgi zināt, uz kāda veida grīdas seguma tas tiks izmantots, jo cietām virsmām labāk piemēroti paklāji bez radzēm, bet mīkstām – ar radzēm. Atbilstošs paklājs biroja krēslam veidos labāku saķeri ar virsmu.

AJ Produkti sortimenta atrodamie datorkrēslu paklāji lieliski iederas visdažādākajos interjeros. Dažādi krēslu paklāji un plašāks apraksts par to specifiku pieejams AJ Produkti sortimentā. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko risinājumu!