Krēslu paklāji grīdu saudzēšanai

Biroja krēsls ir būtiska darba vides sastāvdaļa teju katram darbiniekam, kas nozīmē, ka, ikdienā regulāri kustoties, ritenīši var sabojāt grīdas segumu. Lai novērstu grīdas seguma nolietošanos, nepieciešami krēslu paklāji, kas pasargās grīdas virsmu un tādējādi biroja interjeram ļaus gan kalpot ilgtspējīgāk, gan izskatīties vizuāli pievilcīgāk.

Izmantošanas vietas

Šādi paklāji ir ieteicami ikvienā vietā, kur tiek izmantoti biroju krēsli ar ritenīšiem – tātad gan birojos, gan arī mājās, ja tiek veikts attālinātais darbs vai skolniekiem iegādāti šāda tipa krēsli. Lielākoties biroja krēsla paklājs tiek iegādāts jau reizē ar pašu biroja krēslu, lai uzreiz parūpētos par grīdas segumu. Pretējā gadījumā grīda konkrētajās vietās pie galda izdilst. Paklāja iegāde viennozīmīgi ir lētāks risinājums nekā grīdas seguma nomaiņa.

Paklājs, kas “nestaigā”

Ja paklājs zem biroja krēsla jānovieto uz mīkstā grīdas seguma, var rasties bažas, ka tas slīdēs pa segumu, radot neērtības. Taču ražotāji ir parūpējušies arī par šādām situācijām. Tieši tāpēc mūsu piedāvājumā ir pieejami paklāji, kas ir aprīkoti ar īpašām radzēm, kas izveido saķeri ar mīkstā seguma virsmu un stabili turas savā vietā.

Šādi paklāji ir izgatavoti no izturīga polivinila, kam ir ilgs kalpošanas laiks un kas ir viegli kopjams materiāls. Tā uzkopšana notiek tieši tāpat kā visas grīdas virsmas uzkopšana.

Paklājs cietām virsmām

Nereti birojos grīdas klāj lamināta, parketa vai pat koka grīdas, kas ir kā papildu akcents interjeram. Noderīgi, ka krēslu paklāji ir caurspīdīgi, tāpēc tie nenosedz grīdas izskatu, vien nodrošina papildu aizsardzību.

Cietām grīdām izmantojams standarta paklājs zem ofisa krēsla. Paklājs bez radzēm labi piekļaujas grīdai un stabili turas tam paredzētajā vietā.

Ne tikai krēslu paklāji

Rūpes par darbinieku labbūtību ir komplekss pasākums, kura viena no sastāvdaļām ir ergonomiskas darbavietas iekārtošana. Ieteicams izvēlēties krēslu, kurā darbinieka mugura un rokas būs labi atbalstītas, biroja galdu, kas būs ērtā augstumā, iespējams, arī kāju paliktni vai citus papildelementus, kas darbinieka ikdienu padarīs iespējami komfortablu.

Šobrīd daudzi darbinieki izvēlas augstumā regulējamus galdus, pie kuriem iespējams strādāt gan stāvus, gan sēdus. Tas nozīmē, ka grīda pie biroja krēsla tiek salīdzinoši intensīvi lietota, tāpēc krēslu paklājs palīdzēs to pasargāt. Paklāja izmērs ir pietiekami liels, lai darbinieks varētu justies ērti un darba laikā nemitīgi nebūtu jāpiedomā par interjera saudzēšanu.

Kā izvēlēties?

Lai saprastu, kāds paklājs konkrētajai vietai būs piemērotākais, svarīgi zināt, uz kāda veida grīdas seguma tas tiks izmantots, jo cietām virsmām labāk piemēroti paklāji bez radzēm, bet mīkstām – ar radzēm. Atbilstošs paklājs biroja krēslam veidos labāku saķeri ar virsmu.

Paklāju standarta izmērs ir 1200x1500 mm, tie ir caurspīdīgi, līdz ar to iekļaujas jebkurā interjerā un piemēroti visiem grīdas segumu veidiem. Dažādi krēslu paklāji un plašāks apraksts par to specifiku pieejams AJ Produkti produktu sortimentā. Ieskaties un izvēlies!