Ergonomiski kāju paliktņi jūsu labsajūtai

Ilgstoša sēdēšana pie rakstāmgalda neērtā pozā var izraisīt muguras sāpes. Ja sāpes nepāriet, zūd darbaspējas un cieš darba ražīgums. Tieši tāpēc ir vērts iegādāties ergonomiskus piederumus, lai uzlabotu darbinieku labsajūtu un ērtības darba laikā, īpaši domājot par tiem, kas sēdošā darbā pavada 8 līdz 9 stundas dienā. Viens no veidiem, kā gādāt par darbinieku labsajūtu ilgstošu darba stundu laikā, ir iegādāties ergonomiskus krēslus. Darboties krēslā būs vēl ērtāk, ja iegādāsieties arī ergonomiskos piederumus, piemēram, krāju paliktņus, uz kuriem būs ērti novietot kājas. AJ Produkti piedāvā dažādus kāju paliktņus birojiem. Lasiet tālāk, lai iepazītos ar dažiem no šiem produktiem.

Kāju paliktņi ar platformu

Mēs ražojam kāju paliktņus, kuru lietošana palīdz samazināt spiedienu uz kājām un pēdām, uzlabojot sēdēšanas pozīciju. Platformu var noregulēt četros dažādos augstumos. Mūsu bāzes modelis ir izstrādāts tā, lai balsta leņķis pielāgotos kāju kustībām un nepārtraukti nodrošinātu dabisku pozu. Paliktnim ir hromēts metāla rāmis ar četrām neslīdošām kājām, kas padara to izturīgu un piemērotu ilgai lietošanai. Platforma ir izgatavota no viegli kopjama polistirola. Pateicoties ērtajam un kompaktajam dizainam, šo kāju balstu būs viegli pārvietot pēc vajadzības. Iegādājoties šos kāju paliktņus, jūs iegūsiet svarīgus biroja piederumus, kas palīdzēs jums izvairīties no spriedzes izraisītām traumām darba laikā.

Augstumā regulējami kāju paliktņi

Iesakām uzlabot labsajūtu un sēdēšanas pozu, izmantojot mūsu piedāvāto augstumā regulējamo kāju paliktni, kas palīdz samazināt spiedienu uz kājām un pēdām, strādājot pie rakstāmgalda. Šai ierīcei ir liela platforma, uz kuras var ērti novietot kājas. Šī modeļa labākā īpašība ir tas, ka augstumu var regulēt 12 līmeņos atbilstoši lietotāja vajadzībām. Kāju balsta leņķis seko lietotāja kustībām un pielāgojas sēdēšanas pozas izmaiņām. Zem kāju paliktņiem ieteicams izmantot labas kvalitātes biroja krēslu paklājus, lai aizsargātu grīdas segumu no mehāniskiem bojājumiem.

Regulējami kāju paliktņi

Izmantojiet mūsu vienkāršos slīpumā regulējamos kāju paliktņus, lai atvieglotu pēdu un kāju nogurumu. Tas palīdzēs izvairīties no spriedzes radītām traumām, ko var izraisīt ilgstoša sēdēšana darba laikā. Šie ergonomiskie kāju paliktņi palīdzēs jums dienas gaitā mainīt sēdēšanas pozu, lai jums būtu vieglāk un ērtāk sēdēt darba laikā. Balsta platformas leņķi var mainīt vienkārši pakustinot kājas. Šim modelim ir plata platforma, kas padara to sevišķi ērtu. AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet dažādas ergonomiskās mēbeles un aprīkojumu labsajūtas vairošanai darbavietā. Sīkāku informāciju atradīsiet mūsu mājaslapā.