Ergonomiski kāju paliktņi jūsu labsajūtai

Ilgstoša sēdēšana pie rakstāmgalda neērtā pozā var izraisīt muguras sāpes. Ja sāpes nepāriet, zūd darbaspējas un pasliktinās darba ražīgums. Tieši tāpēc ir vērts iegādāties ergonomiskus piederumus, lai uzlabotu darbinieku labsajūtu un ērtības darba laikā, īpaši domājot par tiem, kas sēdošā darbā pavada 8 līdz 9 stundas dienā. Viens no veidiem, kā gādāt par darbinieku labsajūtu ilgstošu darba stundu laikā, ir iegādāties ergonomiskus krēslus. Darboties krēslā būs vēl ērtāk, ja iegādāsieties arī ergonomiskos piederumus, piemēram, kāju paliktņus. AJ Produkti piedāvā dažādus kāju paliktņus birojiem.

Kāju paliktņi ar platformu

AJ Produkti pieejami kāju paliktņi, kuru lietošana palīdz samazināt spiedienu uz kājām un pēdām, uzlabojot sēdēšanas pozīciju. Platformu var noregulēt četros dažādos augstumos. Mūsu bāzes modelis ir izstrādāts tā, lai balsta leņķis pielāgotos kāju kustībām un nepārtraukti nodrošinātu dabisku pozu. Paliktnis kājām ir veidots no ir hromēta metāla rāmja ar četrām neslīdošām kājām, kas padara to izturīgu un piemērotu ilgai lietošanai. Platforma ir izgatavota no viegli kopjama polistirola. Pateicoties ērtajam un kompaktajam dizainam, kāju balsts ir viegli pārvietojams pēc vajadzības. Iegādājoties šos kāju paliktņus, jūs iegūsiet svarīgus biroja piederumus, kas palīdzēs Jums nodrošināt ērtus un veselībai draudzīgus darba apstākļus.

Augstumā regulējami kāju paliktņi

Iesakām uzlabot labsajūtu un sēdēšanas pozu, izmantojot mūsu piedāvāto augstumā regulējamo kāju paliktni, kas palīdz samazināt spiedienu uz kājām un pēdām, strādājot pie rakstāmgalda. Šai ierīcei ir liela platforma, uz kuras var ērti novietot kājas. Modeļa labākā īpašība ir tā maināmais augstums, ko var regulēt pat 12 līmeņos atbilstoši lietotāja vajadzībām. Kāju balsta leņķis seko lietotāja kustībām un pielāgojas sēdēšanas pozas izmaiņām. Lai kāju paliktnis pie datora nebojātu grīdas segumu, ieteicams izmantot labas kvalitātes biroja krēslu paklājus.

Regulējami kāju paliktņi

Ergonomisks kāju paliktnis var būtiski uzlabot Jūsu darba spējas, tāpēc izmantojiet mūsu vienkāršos slīpumā regulējamos kāju paliktņus, lai atvieglotu pēdu un kāju nogurumu, un uzlabotu pašsajūtu. Šie ergonomiskie kāju paliktņi palīdzēs Jums dienas gaitā mainīt sēdēšanas pozu. Balsta platformas leņķi var mainīt vienkārši pakustinot kājas.

AJ Produktu plašajā klāstā pieejami ne tikai kāju paliktņi, bet arī dažādas ergonomiskas mēbeles un aprīkojums labsajūtas vairošanai darbavietā. Sīkāku informāciju atradīsiet mūsu mājaslapā.