Seifi

Konfidenciālu dokumentu un vērtslietu uzglabāšana

Mūsu ieteikumi konfidenciālu dokumentu un vērtslietu drošai uzglabāšanai

Uzzini šeit

Paaugstinātas drošības skapji vērtīgu lietu uzglabāšanai

Praktiskas un ietilpīgas uzglabāšanas iespējas ir nepieciešamas jebkurai darbavietai. Sakārtota un efektīvi organizēta darbavide uzlabo darbinieku koncentrēšanās spējas, un tādējādi sasniegt labākus rezultātus. Tāpēc mēs iesakām aprīkot darbinieku darbavietas ar pietiekami plašām priekšmetu, dokumentu un galda piederumu uzglabāšanas iespējām, lai pēc iespējas efektīvāk tiktu organizēts ikdienas darbs. Uzglabāšanas nepieciešamību vadīti, AJ Produkti piedāvā paplašināt biroja darbavietas aprīkojumu ar paaugstinātas drošības dokumentu skapjiem, seifiem, atslēgu skapjiem un ugunsdrošiem priekšmetu uzglabāšanas skapjiem, lai produktīvāk organizētu darbu, neuztraucoties par nevēlamu negadījumu notikšanu. Mēs iesakām iepazīties ar piedāvātajiem uzglabāšanas risinājumiem, lai uzlabotu kārtību un drošību Jūsu darbavietā.

Atslēgu skapji

Katrs uzņēmums saskaras ar atslēgu nozaudēšanas risku. Šajā sakarā AJ Produkti piedāvā praktiskus atslēgu skapjus, kuri noderēs jebkurā birojā, rūpnīcā un noliktavā. Šie skapji atslēgu uzglabāšanai ir īpaši lietderīgi, jo palīdz uzturēt kārtību un samazina atslēgu nozaudēšanas risku. Metāla atslēgu skapju ierīkošana darbavietā mazinās neskaidrības ar atslēgu atrašanās vietu un nodrošinās labāku organizētību. Piedāvātajos skapjos iespējams izvietot dažāda tipa un lieluma atslēgas, nodrošinot atslēgu uzturēšanu vienkopus. Pie tam produktu klāstā ir paaugstinātas drošības metāla skapji, kas paredzēti automašīnu atslēgu uzglabāšanai vai nekustamā īpašuma atslēgu izvietošanai aģentūru vajadzībām. Lai uzzinātu plašāku informāciju par produktiem un to specifikāciju, iesakām Jums apskatīt individuālās preču lapas.

Seifi un drošības skapji

Seifi un drošības skapji nodrošina aizsardzību pret nevēlamu cilvēku piekļuvi Jums vērtīgām lietām. Seifi ne vien paaugstina drošību, bet ir praktisks uzglabāšanas risinājums, kurā iespējams izvietot svarīgus dokumentus, kā arī vērtslietas. Kvalitatīvie drošības skapji un seifi aprīkoti ar teicamām pretuzlaušanas īpašībām, piemēram, esot aprīkotiem ar elektroniskajām drošības koda slēdzenēm paaugstinātai satura aizsardzībai. Īpaši izturīga korpusa seifi un drošības skapji piemēroti izvietošanai dažādās vietās ar nepieciešamību uzglabāt vērtīgas lietas un dokumentus – veikalos, viesnīcās, birojos, kā arī noliktavās un rūpnīcās, lai drošā veidā izvietotu dārgus instrumentus un iekārtas. Aplūkojiet produktu lapas, lai uzzinātu vairāk informācijas par preču drošības specifikāciju un aprīkojumu.

Ugunsdroši skapji un seifi

Neatgriezeniski bojājumi nozīmīgiem dokumentiem un citām vērtīgām lietām var radīt nopietnus zaudējumus ugunsliesmu ārkārtas situācijā. Iespējams, ka daudzus no dokumentiem un līgumiem nebūtu iespējams atjaunot ugunsnelaimes atstāto seku rezultātā, pakļaujot sevi juridiskām problēmām, kā arī finansiāliem un morāliem zaudējumiem. Lai izvairītos no neparedzētu negadījumu izraisītām nevēlamām situācijām, mēs iesakām nodrošināties pret ugunsliesmu risku ar paaugstinātas ugunsdrošības skapjiem nozīmīgu priekšmetu uzglabāšanai. Šie ugunsdrošie skapji nodrošinās paaugstinātu aizsardzību svarīgu dokumentu, līgumu, elektroiekārtu, dārglietu un citu vērtīgu lietu uzglabāšanai neparedzētas ārkārtas situācijas laikā. Vairāki no piedāvātajiem ugunsdrošajiem skapjiem nodrošina skapja satura aizsardzību no ugunsliesmu draudiem līdz pat divām stundām. AJ Produkti piedāvā dažāda izmēra ugunsdrošos skapjus, kā arī paaugstinātas ugunsdrošības skapjus mapēm atbilstoši nepieciešamajai ugunsdrošības pakāpei un funkcionalitātei. Aplūkojiet mūsu plašo drošības skapju piedāvājumu ar teicamām ugunsaizsardzības īpašībām, lai izvēlētos Jums atbilstošu uzglabāšanas risinājumu! Turklāt mēs piedāvājam ne tikai drošības skapjus ar ugunsaizsardzības īpašībām, bet arī funkcionālu biroja aprīkojumu ar elegantu dizainu. Jautājumu un neskaidrību gadījumos, lūdzam Jūs sazināties ar mūsu pārdošanas personālu!