• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Ergonomiskas darba vietas izveide mājās

Ergonomiskas darba vietas izveide mājās
Raksts

Darbs no mājām daudziem no mums ir kļuvis par dzīvesveidu, un aptaujas rāda, ka mēs vēlamies strādāt no mājām arī turpmāk - varbūt vienu vai divas reizes nedēļā. Tomēr šāda veida darbam ir savas pozitīvās un negatīvās puses. Daudzi cilvēki ir secinājuši, ka mazāk kustas darba dienas laikā un ka mājās iekārtotā darba vieta nav tik ergonomiska kā birojā. Par laimi, ir pieejams vienkāršs veids, kā uzlabot jūsu mājas biroju!

Galvenais ir daudzveidība


Strādājot no mājām, ir viegli aizmirst izvingrināt kājas un pastaigāties. Tā rezultātā Tu ilgus laika periodus pavadi, nekustīgi sēžot. Tomēr, lai uzturētu veselību, ir svarīgi mainīt darba pozu. Birojā mēs parasti izkustamies darba gaitā, piemēram, dodoties pie printera, kafijas automāta vai uz tikšanos. Tev varbūt par ir galds ar regulējamu augstumu. Bet mājās nereti nav šādu iespēju un aprīkojuma.

Labākais veids, kā nodrošināt, lai Tu pieceltos un strādātu, stāvot kājās, ja neskaita vajadzību izmantot gludināmo dēli, protams, ir piemērota izmēra augstumā regulējams biroja galds. Tas nodrošina stabilu galda virsmu un vietu visiem Taviem biroja piederumiem. Ja Tev nav vietas rakstāmgaldam, ir pieejamas praktiskas alternatīvas, piemēram, klēpjdatora statīvs. To vari pārvietot un nolikt dažādās vietās. Statīvu var pielāgot arī nepieciešamajā augstumā, lai būtu ērti sēdēt vai stāvēt pie tā.

 

Nodrošiniet piemērotus darba apstākļus


Vai arī Tu strādā, sēžot pie virtuves galda? Tu noteikti neesi vienīgais. Ir svarīgi iemesli investēt mēbelēs, kas paredzētas biroja darbam. Piemēram, Tavs virtuves krēsls nav paredzēts sēdēšanai astoņas stundas dienā. Mēs iesakām izmantot biroja krēslu, kas seko ķermeņa kustībām un palīdz sēdēt pareizā, ergonomiskā pozā. Biroja krēsls ir viena no svarīgākajām mēbelēm, ko nepieciešams sagādāt, un tam nav jāizskatās garlaicīgi. Investē modernā krēslā, kas pieskaņots Tava mājokļa interjeram un turklāt ir ergonomisks!

Iesakām iegādāties kvalitatīvu rakstāmgaldu, lai visus dokumentus un citus materiālus darba dienas beigās vari atstāt vienkopus. Ja mājās platība ir ierobežota, ir pieejami daudzi kompaktu izmēru galdi, kas ērti novietojami zem kāpnēm vai istabas stūrī. Atgādinām, ka varat pievienot piederumus, kas ne tikai labi izskatās, bet ir ļoti funkcionāli. Piemēram, aicinām izvēlēties kāju balstu vai ērtu paklājiņu stāvēšanai. Šāds paklājiņš lieliski mazina muskuļu saspringumu kājās, gurnos un mugurā, kad strādā, stāvot kājās.

 

Atrod pareizo leņķi


Ja Tev ir problēmas ar sprandu, iespējams, Tava datora ekrāns ir novietots nepareizā slīpumā. Ekrānam ir jāatrodas acu augstumā, lai nebūtu vajadzības sēdēt ar noliektu kaklu. Ja strādā ar portatīvo datoru, Tu vari to novietot uz grāmatu kaudzes vai iegādāties klēpjdatora statīvu, lai paceltu datoru augstāk. Tādā gadījumā iesakām izmantot bezvadu peli un tastatūru, lai Tavi apakšdelmi varētu balstīties uz galda virsmas 90° leņķī. Tas atvieglos saspringumu Tavos plecos. Atceries, ka darba laikā plaukstas un rokas jātur tuvu ķermenim, lai nerastos sāpes un roku tirpšana.

 

Nogurušas acis ir nepietiekama apgaismojuma sekas


Pareizs darbavietas apgaismojums ir svarīgs neatkarīgi no tā, vai esi darbā, vai strādā no mājām. Ja Tev bieži sāp galva un ir nogurušas acis, apgaismojums Tavā darba vietā var būt nepietiekams vai pārāk spilgts. Atrod labu vietu pie loga un pavērs ekrānu prom no tā, lai ekrānā neatstarotos gaisma. Ieteicams darba vietu aprīkot arī ar galda lampu vai griestu gaismekļiem.

 

Atjauno spēkus, paņemot pārtraukumu


Īpaši svarīgi ir paņemt pauzi un nedaudz pakustēties. Tu vari iziet nelielā pastaigā vai nedaudz pavingrot. Svarīgi ir kustēties, lai ķermenis varētu atjaunoties un mazinātos sāpju un stīvuma risks. Laba doma ir paņemt pārtraukumu pēc katras Teams vai Zoom sapulces, lai vari atpūtināt acis un izvingrināt kājas. Tu vari arī izmantot izdevību un veikt tā saucamās pretējās kustības, pastiepjot rokas uz aizmuguri un uz augšu, jo, sēžot pie datora, ķermenis ir noliekts uz priekšu.

Neaizmirsti apspriesties ar kolēģiem un vadītājiem par ergonomisku sava mājas biroja iekārtošanu!

 

Saistītie produkti
Augstumā regulējams galds ATTUNE, 600x520 mm, balts
Augstumā regulējams galds ATTUNE, 600x520 mm, balts
Art.nr. 149050
 • Atliecama virsma
 • Manuāli regulējams augstums
 • Pārvietojams rāmis ar bloķējamiem ritenīšiem
Galda lampa LIBRA, LED, melna
Galda lampa LIBRA, LED, melna
Art.nr. 91208
 • Bezvadu uzlādei
 • Ar krāsu temperatūras regulēšanu
 • Ar iebūvētu dimmeri
Paklājs SPOT, darbam pie augstumā regulējama galda, Ø 600 mm, melns
Paklājs SPOT, darbam pie augstumā regulējama galda, Ø 600 mm, melns
Art.nr. 25260
 • Atvieglo saspringumu mugurā un ceļgalos
 • Uzlabo asinsriti
 • Viegli pārvietojams
Mēbeļu komplekts NOVUS + MARLOW, 1 māla pelēks rakstāmgalds un 1 biroja krēsls
Mēbeļu komplekts NOVUS + MARLOW, 1 māla pelēks rakstāmgalds un 1 biroja krēsls
Art.nr. 103361
 • Īpaši piemērots nelieliem birojiem
 • Ergonomiski produkti
 • Rakstāmgalds ar papildfunkcijām!