• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Kā izvēlēties piemērotāko skapi birojam

Kā izvēlēties piemērotāko skapi birojam
Raksts

Pārdomātas lietu novietnes atvieglo dzīvi. Tomēr, kā izvēlēties piemērotu skapi? Aicinām noskaidrot, kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties jaunu skapi.

 

Materiāls

Materiāls nenoliedzami definē skapja ārējo izskatu, kā arī funkcionalitāti. Trīs klasiski izmantotie materiāli ar dažādām īpašībām ir lamināts, finieris un tērauda loksnes.

 

Lamināts – lamināta skapis birojā ir funkcionāla un cenas ziņā pieejama izvēle. Materiālam nav vajadzīga kopšana, tas neuzsūc mitrumu. Virsma ir cieta, gluda un izturīga pret skrāpējumiem.

 

Finieris – no finiera darinātu skapju virsmu klāj plāns koksnes slānis, kas rada dabīga materiāla iespaidu. Tā kā tas ir dzīvs materiāls, skapjiem ar finierējuma virsmu vislabāk piestāv elegantās dabīgo krāsu variācijas.

 

Tērauda loksnes – skapji no pulverkrāsotajām tērauda loksnēm ir piemēroti izmantošanai industriālas vides apstākļos un gadījumos, kad nepieciešamas izturīgas uzglabāšanas mēbeles intensīvai lietošanai. No tērauda izgatavoto plauktu slodzes izturība bieži vien ir augstāka, tādēļ tie ir teicami piemēroti, piemēram, lietošanai arhīvos.

 

Interjers

Pielāgojamais interjers sniedz iespēju mainīt skapja iekārtojumu, pielāgojot to Jūsu vajadzībām. Izmantojot pārvietojamos vai papildu plauktus, skapi iespējams ātri pielāgot uzglabājamo lietu izmēram. Atsevišķus skapjus var aprīkot ar praktiskiem ieliktņiem vai plauktu dalītājiem, padarot tos vēl funkcionālākus.

 

Durvis

Atverot standarta durvis, iespējams ātri pārskatīt visu skapja saturu, bet, izmantojot bīdāmās durvis, tiek taupīta telpas platība. Žalūziju tipa durvis sniedz abas šīs priekšrocības: tās var atvērt pilnā platumā un, lai to izdarītu, nav vajadzīga papildu telpas platība. Vēl viena iespēja ir kombinēt atvērta un slēgta tipa plauktus un novietnes. Šādā veidā ir viegli noslēpt skatienam garlaicīgās mapes un dokumentu kaudzes, bet redzamā vietā novietot dekoratīvus priekšmetus.

 

Turklāt, ja durvis ir aizslēdzamas, lietas skapī varēs glabāt drošāk. Slēdzene ar atslēgu ir piemērota, ja skapi lieto viens cilvēks. Tomēr, ja skapi izmantos vairākas personas, un Jūs nevēlaties raizēties par pazudušām atslēgām, praktisks risinājums ir elektroniskā kodu slēdzene.

 

Izmērs

To, cik lielam skapim ir jābūt, nosaka pieejamā platība un priekšmeti, ko paredzēts uzglabāt skapī. Ja plānojat mēbelēt lielu telpu, vairāki zemi, cits citam līdzās novietoti skapji var būt moderna augsta skapja alternatīva. Šajā gadījumā radīsies arī perfekti piemērota vieta, kur izvietot augus, lampas, u.tml. Tomēr, ja grīdas platība ir ierobežota, piemērots risinājums ir augsts skapis. Novietojiet divus skapjus citu uz cita vai uzstādiet virs skapja plauktus līdz pat griestiem – iespēju ir ļoti daudz!

 

Saistītie produkti
Metāla dokumentu skapis Style, 1900x1000x400 mm, 4 plaukti, balts
Metāla dokumentu skapis Style, 1900x1000x400 mm, 4 plaukti, balts
Art.nr. 10245
 • Augstas kvalitātes
 • 4 augstumā regulējami plaukti
 • Pieejami vairākās krāsās
Lamināta skapji ar bīdāmām durvīm, 1325x1200x415mm, pelēka, balta
Lamināta skapji ar bīdāmām durvīm, 1325x1200x415mm, pelēka, balta
Art.nr. 151467
 • Kompaktas bīdāmās durvis
 • Aizslēdzams
 • No izturīga lamināta
Tērauda skapis ar elektronisko slēdzeni Safe, 1900x1000x400mm, balta
Tērauda skapis ar elektronisko slēdzeni Safe, 1900x1000x400mm, balta
Art.nr. 17431
 • Elektroniskā slēdzene
 • Ar regulējamiem plauktiem
 • Pilnīgi metināta konstrukcija