• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Noliktavu plaukti. Kā izvēlēties piemērotākos risinājumus.

Noliktavu plaukti
Raksts

Vislabākais noliktavas plauktu veids

Noliktavu plaukti

Noliktavas plaukti ir viena no būtiskākajām darba vietas iekārtojuma sastāvdaļām. Tie ne tikai nosaka efektivitāti, bet arī paaugstina produktivitāti un darbinieku drošību.

Lai gan noliktavas plaukti ir tikai viens faktors, kas ietekmē uzņēmuma darbības efektivitāti, tomēr tie viennozīmīgi ir saistīti ar apgrozījuma un rezultātu pieaugumu, kā arī ar negadījumu un traumu skaita sarukšanu darbavietās.

Industriālo plauktu sistēmas ir īpaši projektētas izmantošanai augstas noslodzes apstākļos. Piedāvājumā ir arī dažādi uzglabāšanas risinājumi komercuzņēmumiem, piemēram, birojiem. Šāda veida telpās lieliski izmantojamas plauktu sekcijas, dažādas citas uzglabāšanai paredzētas mēbeles un kastes, tomēr, ja tās tiek pārceltas uz noliktavu, esiet gatavi drīz no tām atvadīties.

Ir svarīgi izšķirt dažādus plauktu veidus un pārzināt to izturību un piemērotību noliktavas telpām, tādēļ tālāk sniedzam īsu ceļvedi, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošākos plauktus.

 

Palešu plaukti

 

Ikviena biznesa panākumi ir atkarīgi no tā, cik labi tas spēj apmierināt klientu prasības, un šo mērķi var sasniegt ar efektīvu optimizācijas plānošanu, efektivitāti, servisu un kvalitāti. Noliktavās palešu plauktu sistēmas tiek izmantotas smagu preču uzglabāšanai, kas palīdz organizēt drošu uzņēmuma darbu, samazināt izmaksas un laikietilpīgus uzdevumus.  Preču pārvietošana un pārkraušana palešu plauktu sistēmās tiek veikta, izmantojot autokrāvējus un/vai citas celšanas ierīces.

Šīs stiprās un izturīgās plauktu sistēmas ir pieejamas dažādos izmēros, un to konstrukcija ļauj optimāli izmantot pieejamo noliktavas platību. Tās atbilst Lielbritānijas Noliktavu aprīkojuma ražotāju asociācijas (SEMA) un Eiropas Materiālu apstrādes federācijas (FEM) noteikumiem, kuri nosaka drošu noliktavas plauktu konstrukciju, uzstādīšanu un lietošanu.

 

Industriālie plaukti

 

Ražotņu saliekamie plaukti nodrošina daudzas ilgtermiņa priekšrocības. Vispirms kas tad ir saliekami plaukti? Tā ir tērauda plauktu sistēma, kuras montāžai nav vajadzīgas skrūves. Pastāv trīs galvenie saliekamo plauktu veidi, no kuriem veidotas industriālo plauktu sistēmas ir ideāli piemērotas izmantošanai noliktavās. Šīs noliktavu plauktu sistēmas ir ļoti izturīgas un piemērotas ikvienai vajadzībai. Tās nodrošina lielisku atbalstu, ir ļoti praktiskas un teicami pielāgojamas.

Kopumā saliekamo plauktu sistēmas ir praktiska, kvalitatīva un vienkārša konstrukcija, kas ir perfekti piemērota noliktavas vajadzībām. Ja nepieciešams uzglabāt smagas kravas vai vieglas preces, šo plauktu galvenā īpašība ir uzticamība.

 

Konsoļu plaukti

 

Konsoļu plauktu sistēmas ir ideāli piemērotas neiepakotu, garu un nestandarta izmēra kravu uzglabāšanai, kuras nevar ievietot standarta noliktavas plauktos. Šādas preces var būt, piemēram, kokmateriāli, caurules, apdares plāksnes un daudzas citas.

Konsoļu plauktu konstrukcija ir veidota no izturīgas pamatnes, konsolēm un stiprinājumiem, kas garantē drošu preču uzglabāšanu. Šīs plauktu sistēmas samazina garu kravu pārkraušanai vajadzīgo laiku, turklāt šādā veidā precēm ir vieglāk piekļūt.

 

Metāla plaukti

Metāla plaukti pieejami kā atsevišķi moduļi vai kā kombinējamas metāla plauktu sistēmas. Tie paredzēti dažādu dokumentu, smagumu un priekšmetu uzglabāšanai arhīvu telpās, birojos, noliktavās, autoservisos u.c.


Metāla plaukti ir ērti pārvietojami, pielāgojami un tādēļ ļoti praktisks risinajums, kas ļauj ietaupīt telpu un piekļūt nepieciešamajam ātri un parocīgi.


Parocīga un vienkārša metāla plauktu montāža, demontāža un izturība ir svarīgākās plauktu sistēmas īpašības,kas padara tos viegli pielāgojamus plauktu augstumā, pateicoties kam, plauktu sistēmās varēsiet glabāt jebkura izmēra priekšmetus.

Saistītie produkti
Palešu plauktu ULTIMATE pamatsekcija, 2500x3600x1100 mm, 12 x 500 kg palete
Palešu plauktu ULTIMATE pamatsekcija, 2500x3600x1100 mm, 12 x 500 kg palete
Art.nr. 23705
 • Komplektācijā slodzes zīme
 • Komplektācijā iekļautas līmeņošanas plāksnes
 • Sijas regulējamas 50 mm intervālos.
Gara laiduma plaukti Tough, bāzes sekcija, 2000x2700x600mm, 4 plaukti, skaidu plāksne
Gara laiduma plaukti Tough, bāzes sekcija, 2000x2700x600mm, 4 plaukti, skaidu plāksne
Art.nr. 213121
 • Ar 4 platiem plauktiem
 • Lielgabarīta kravām
 • Intensīvai lietošanai
Konsoļu plauktu komplekts
Konsoļu plauktu komplekts
Art.nr. 22058
 • Konsoļu plaukta komplekts
 • Kravnesība – 6600 kg
 • Divpusēja sekcija

Radīt saistītos rakstus: