Ir pienācis laiks uzlabot Tavu darba vidi? Mēs palīdzēsim!

Pateicoties mūsu plašajam produktu klāstam un ilggadējā pieredzē balstītajām zināšanām par to, kādi ir piemērotākie darba vides risinājumi dažādiem uzņēmumiem, mēs varam palīdzēt izveidot labāku darba vidi arī Tev. Mēs nodrošinām pilna cikla interjera projektu vadību, sākot no produktu izvēles un telpu plānojuma 3D izstrādes, līdz preču piegādei, montāžai un pēcpārdošanas servisam. Mēs vienmēr rūpējamies par to, lai mūsu klienti saņemtu personīgu servisu un kvalitatīvus risinājumus labākais darba videi. Uzlabo savu darba vidi jau šodien kopā ar AJ Produkti.
telefons ikona
Čats ikona
aploksne ikona
jautājuma zīme ikona
Tālrunis
Sazinies ar mums pa tālruni
67 62 52 72
Tērzēšana (čats)
Izmanto tērzēšanas lodziņu
apakšējā labajā stūrī
E-pasts
Sūti e-pastu uz
info@ajprodukti.lv
FAQs
Atrodi atbildes uz biežākuzdotajiem jautājumiem
šeit

Nepieciešams iekārtot jaunu darba vietu vai atjaunināt jau esošo interjeru? Mēs palīdzēsim!

Vai Tavā birojā ir nepieciešamas jaunas darbavietas? Iespējams, Tev nepieciešams uzlabot mācību vidi skolā? Vai, varbūt, vēlies palielināt savas noliktavas ietilpību? Lai arī kādas būtu Tavas nepieciešamības, mēs palīdzēsim uzlabot Tavu darba vidi. Sazinies ar mūsu interjera projektu vadītājiem un mēs nodrošināsim pilna cikla interjera projektu vadību. Mēs priecāsimies palīdzēt neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešams atjaunināt tikai vienu telpu savā darba vietā, vai pilnībā optimizēt jaunās noliktavas telpas.
Uzzini vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt.

Risinājumi labākai darba videi

Jautā padomu mums!

Ja Tev nepieciešama palīdzība telpu interjera izveidē, piemērotāko risinājumu izvēlē vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu produktu sniegtajām priekšrocībām, sazinies ar AJ Produkti interjera projektu komandu un mēs ar prieku Tev palīdzēsim.
Organizācijas veids
Raksti ziņu šeitPielikums
Noklikšķinot uz Nosūtīt, es apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai