Industriālie krēsli

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Industriālie krēsli darbnīcām un noliktavām

Ērts darba krēsls ir ļoti būtisks faktors darbinieku labsajūtas un veselības nodrošināšanai. Izvēloties kvalitatīvus darba krēslus, jūs varat parūpēties par to, lai jūsu darbiniekiem nesāktos muskuļu un skeleta sistēmas traucējumi saistībā ar nepareizu sēdēšanas pozu darba laikā. AJ Produkti piedāvā dažāda augstuma darba krēslus no dažādiem materiāliem, lai jūs varētu atrast tādu krēslu vai solu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, vienalga, vai tas domāts darbnīcai, autoservisam, laboratorijai vai jebkurai citai darbavietai.

Soli darbnīcām

Mūsu daudzveidīgie soli ir ideāli piemēroti rūpnieciskai videi vai darbnīcām. Soli ir ar regulējamu sēdekļa augstumu, tādēļ ir viegli izvēlēties optimālu sēdēšanas pozu. Ir soli ar riņķveida kāju stieni, kas nodrošina papildu atbalstu kājām un pēdām. Ir arī modeļi uz pieciem ritenīšiem, kas atvieglo pārvietošanos starp vairākām darba stacijām.

Darba krēsli noliktavām

Izturīgi industriālie krēsli ir ideāli piemēroti skarbiem darba apstākļiem un intensīvai lietošanai. Krēsliem ir ergonomiskas īpašības un lieliskas regulēšanas iespējas izcila komforta nodrošināšanai. Mūsu krēslus ir iespējams pielāgot katra lietotāja vajadzībām, lai ieņemtu visoptimālāko darba pozu, tādējādi saudzējot savu veselību un uzlabojot darbaspējas. Krēsli pieejami gan ar koka, gan ar poliuretāna sēdekļiem, kas ir viegli tīrāmi.

Darba krēsli rūpnīcām

AJ Produkti piedāvā plašā izvēlē dažādus darba krēslus ar vidēji augstām atzveltnēm un poliuretāna sēdekļiem, kas piemēroti ražotnēm, arī ergonomiskus darba krēslus ar antistatisku virsmu. Darbinieki, kas strādā stāvus, augsti novērtēs mūsu piedāvātos atbalsta krēslus, kas palīdz atvieglot muguras un kāju slodzi. Piedāvājam iepazīties arī ar pārējo noliktavas un industriālo preču sortimentu AJ Produktu mājaslapā. Pie mums iespējams nokomplektēt jebkuru darbavietu, biroju, ražotni, noliktavu atbilstoši vajadzībām, iegādājoties sev vispiemērotāko aprīkojumu, industriālās vai biroja mēbeles. Pasūtiet jau šodien un iepazīstieties ar piegādes nosacījumiem! Kā izvēlēties atbilstošu darba krēslu?