Industriālie krēsli

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Industriālie krēsli darbnīcām un noliktavām

Ērts un ergonomisks darba krēsls ir ļoti būtisks faktors darbinieku labsajūtas un veselības nodrošināšanai. Izvēloties kvalitatīvus darba krēslus, jūs varat parūpēties par to, lai jūsu darbiniekiem nesāktos muskuļu un skeleta sistēmas traucējumi saistībā ar nepareizu sēdēšanas pozu darba laikā. AJ Produkti piedāvā dažāda augstuma darba krēslus no dažādiem materiāliem, lai jūs varētu atrast tādu krēslu vai solu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, vienalga, vai tas domāts darbnīcai, autoservisam, laboratorijai vai jebkurai citai darbavietai.

AJ Produkti pieejamie krēsli atrodami dažādās diziana un krāsu variācijās, tādēļ ikvienam ir iespēja piemeklēt savai gaumei atbilstošāko risinājumu.

Soli darbnīcām

AJ Produkti daudzveidīgie soli ir ideāli piemēroti rūpnieciskai videi vai darbnīcām. Soli ir ar regulējamu sēdekļa augstumu, tādēļ ikviens krēslu var pielāgot savām individuālajām vajadzībām, parūpējoties par veselībai draudzīgiem darba apstākļiem. Pieejami atzveltnes krēsli, kam iespējams regulēt ne tikai augstumu, bet arī atzveltnes dziļumu un slīpumu. Daži modeļi ir papildināti ar riņķveida kāju stieni, kas nodrošina papildu atbalstu kājām un pēdām, kā arī vairākiem ritenīšiem, ērtām pārvietošās iespējām.

Darba krēsli noliktavām

Izturīgi industriālie krēsli ir ideāli piemēroti skarbiem darba apstākļiem un intensīvai lietošanai. Krēsliem ir ergonomiskas īpašības un lieliskas regulēšanas iespējas izcila komforta nodrošināšanai. AJ Produkti ergonomiskie krēsli ir pavisam viegli pielāgojami katra lietotāja vajadzībām, sniedzot iespēju ieņemt visoptimālāko darba pozu, tādējādi saudzējot savu veselību un uzlabojot darbaspējas. Krēsli pieejami gan ar koka, gan ar poliuretāna sēdekļiem, kas ir viegli tīrāmi.

Darba krēsli rūpnīcām

AJ Produkti plašā izvēlē piedāvā dažādus darba krēslus, kas piemēroti ražotnēm. Darbinieki, kas strādā stāvus, augsti novērtēs AJ Produkti atbalsta krēslus, kas palīdz atvieglot muguras un kāju slodzi. Piedāvājam iepazīties arī ar pārējo noliktavas un industriālo preču sortimentu AJ Produktu mājaslapā.

Parūpējieties par ērtu un patīkamu darba vietu, biroju, ražotni, noliktavu atbilstoši Jūsu vajadzībām, iegādājoties sev piemērotāko aprīkojumu, industriālās vai biroja mēbeles.

Ielūkojietes plašajā AJ Produkti piedāvājumā un iegādājieties savām vajadzībām piemērotākos risinājumus. Ļoti iespējams, ka AJ Produkti sortimentā atrodamie ādas krēsli, plastmasas krēsli, koka krēsli un citi risinājumi būtiski uzlabos tieši Jūsu uzņēmuma ikdienu.