Šķirošanas plaukti un skapji

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Darbnīcas skapju iegāde AK

Katrā darba vietā ir nepieciešami optimāli uzglabāšanas risinājumi, lai nodrošinātu sakārtotu, organizētu un efektīvāku darba vietu. Tādēļ AJ Produktu mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus uzglabāšanas risinājumus par atbilstošu cenu. Mūsu piedāvātais aprīkojums ir izmantojams dažādiem mērķiem un tā klāstā ir nelieli instrumentu skapji, sīkpreču plauktismagam aprīkojuma un lielām rezerves daļām utt. Izlasiet šeit norādīto informāciju, lai uzzinātu vairāk par dažāda veida noliktavu un darbnīcu plauktiem AK.

Nelieli uzglabāšanas skapji

Mūsu piedāvātie nelielie uzglabāšanas skapji ir izgatavoti no izturīga pulverkrāsota lokšņu tērauda, kas nodrošina nodilumizturīgu un noturīgu virsmu. Lielākā daļa nelieliem priekšmetiem paredzēto skapju ir aprīkoti ar izņemamiem plauktiem un dažiem komplektā ir arī plastmasas kastītes. Tajās var uzglabāt naglas, skrūves, rezerves daļas un citus nelielus priekšmetus. Tā kā skapji ir aprīkoti ar cilindra slēdzeni, tajā ievietotie priekšmeti ir drošībā, jo tiem var piekļūt tikai ar atslēgu. Skapjus varat atbilstoši savām vajadzībām piestiprināt pie sienas vai novietot uz darbgalda. Mūsu piedāvātie skapji ir pieejami zilā vai baltā krāsā; izvēlieties tādu, kas vislabāk iekļautos jūsu telpās. Ja nepieciešama palīdzība atbilstoša izmēra izvēlē, izmantojiet iespēju konsultēties tiešsaistē.

Skapji ar logiem

Ja jums nepieciešami skapji, kuru saturs ir skaidri saskatāms, mūsu piedāvātie skapji ar logiem būs lieliska izvēle. Instrumentu skapjiem ir izturīgs tērauda korpuss un tie ir aprīkoti ar slēdzamām, polikarbonāta paneļu durvīm labākai redzamībai. Durvis un plaukti ir pieejami piecās krāsās. Dažādiem skapjiem ir atšķirīgs plauktu skaits, bet ir iespējams iegādāties plauktus atsevišķi. Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet uz konkrēta produkta specifikācijas.

Lielas ietilpības skapji

Mūsu piedāvātie lielas ietilpības skapji ir drošas uzglabāšanas vietas, jo tie ir aprīkoti ar 3-punktu slēdzeni un pastiprinātām durvīm. Tiem ir antibakteriāls pulverkrāsojums, tādēļ tie ir piemēroti lietošanai ārstniecības, tirdzniecības un rūpniecības telpās. Katra skapja komplektā ir Gratnell kastes, kas ir noturīgas pret uguns un ķimikāliju iedarbību un iztur 5 kg lielu svaru. Katru kasti var ērti izņemt, lai piekļūtu tajā ievietotajam saturam. Sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība.