• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Dārza mēbeļu komplekti

Netika atrasta neviena prece pēc Jūsu atlasītājiem kritērijiem. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Dārza mēbeļu komplekti darbavietas pilnveidei

 

Daudzi cilvēki lielu daļu darba dienas pavada iekštelpās, kas var kavēt darba ražīgumu. Uzturēšanās svaigā gaisā palīdzēs uzlabot darbinieku veselību un garastāvokli. Lai mudinātu darbiniekus kļūt radošākiem un atbrīvoties no stresa, ieteicams iekārtot zonas, kurās darbu iespējams apvienot ar atpūtu, piemēram, kafejnīcā vai ēdnīcā, vai uz āra terases. AJ Produkti piedāvā dažādu āra mēbeļu komplektus āra teritorijas labiekārtošanai. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajām dārza mēbelēm un risinājumiem.

 

Dārza krēsli

 

AJ Produkti piedāvā dažādus terases krēslus, kas ir ideāli piemēroti, lai iekārtotu dārzus, kafejnīcas, restorānus vai atpūtas zonas birojiem. Uzņēmumos ieteicams izmantot āra krēslus, lai saviem darbiniekiem izveidotu papildu darbavietas svaigā gaisā. Mūsu plašajā produktu klāstā ietilpst viens uz otra kraujami krēsli, kas palīdz ekonomēt vietu tad, kad netiek lietoti, piemēram, vakaros vai ziemas sezonā. Ja jūs vēlaties tādus āra krēslus, kuri neprasa tikpat kā nekādu kopšanu, bet ir viegli pēc svara, tad ideāla izvēle būs mūsu ražotie kafejnīcas krēsli. Šos krēslus iespējams padarīt vēl ērtākus un elegantākus, iegādājoties papildu spilvenus. Pie mums jūs noteikti atradīsiet sev vispiemērotāko risinājumu.

 

Dārza galdi

 

Pareizā galda izvēle veicinās sarunas darbinieku starpā. AJ Produkti piedāvā dažādus dārza galdus, kurus būs viegli pieskaņot āra krēsliem. Mūsu ražotais četrkantīgais terases galds ir viegli kopjams, tam ir vietu taupošs rāmis. Galda virsma izgatavota no stilīgas koksnes imitācijas, kas ir ūdensizturīgs un viegli kopjams materiāls. Ja meklējat lielisku mazāka izmēra āra galdu savai biroja terasei vai kafejnīcai, izpētiet mūsu kvadrātveida galdu piedāvājumu. Vēl viena ļoti laba izvēle ir apaļie āra galdi. Iepazīstieties ar plašo piedāvājumu mūsu mājaslapā, lai saprastu, kuri vides risinājumi vislabāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai labiekārtotu āra teritoriju.

 

Dārza mēbeļu komplekti

 

Uzņēmumi, kas meklē terases mēbeles, pie mums var izvēlēties arī dažādus dārza vai terases mēbeļu komplektus. Mēs piedāvājam relaksācijas mēbeļu komplektus ar stilīgu un gaisīgu dizainu, kas palīdzēs radīt ļoti patīkamu gaisotni jūsu biroja āra teritorijā. AJ Produktu ražotais rotangas mēbeļu komplekts būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas pusdienas pārtraukumā vai pēc garas darbadienas atpūsties zem klajas debess. Izvēlieties sev tīkama dizaina dārza mēbeļu komplektus āra kafejnīcas vai biroja atpūtas zonas izveidei svaigā gaisā. Mūsu mājaslapā lasāma plaša informācija par dārza mēbeļu komplektiem, dārza galdiem, dārza krēsliem un citu vides aprīkojumu. Ir pierādīts, ka āra atpūtas zonas izveide darbavietās palīdz uzlabot darbinieku veselību un labsajūtu, kā arī vairo viņu darbaspējas un radošo potenciālu. Brīvie brīži svaigā gaisā arī veicina komunikāciju un uzlabo kolēģu attiecības, kas noteikti stiprinās komandas garu un nāks par labu jūsu biznesam.