Magnēti – neatsverams tāfeles aksesuārs

Sapulces un prezentācijas ir daudzu uzņēmumu neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Tāpēc, lai padarītu tās pēc iespējas efektīvākas un palīdzētu kā kolēģiem un darbiniekiem, tā arī klientiem un sadarbības partneriem pēc iespējas labāk uztvert nepieciešamo informāciju, vēlams parūpēties par dažādiem vizuālajiem materiāliem, lai stāstījumu sapulces vai prezentācijas laikā pastiprinātu. Viens no palīgiem, kas sniedz iespēju lieliski pastiprināt stāstījumu ar dažādiem uzskates materiāliem, ir magnētiskā tāfele.

AJ Produkti sortimentā ir atrodami spēcīgi magnēti, kas sniedz iespēju pie magnētiskas tāfeles piestiprināt dažādus informatīvos materiālus.

Magnēti tāfelei – noderīgs rīks sapulcēs un prezentācijās

Magnēti sniedz iespēju izmantot visas magnētiskās tāfeles priekšrocības. Ar to palīdzību iespējams pavisam ērti pie tāfeles virsmas piestiprināt diagrammas, izdrukas un citus dokumentus. Tas savukārt prezentācijas laikā klausītājiem palīdz daudz labāk uztvert pasniegto informāciju. Turklāt šāds risinājums ir noderīgs arī pēc prezentācijas vai sapulces, jo tāfeli ar vizuālajiem materiāliem iespējams novietot darbiniekiem vai kolēģiem redzamā vietā, ļaujot iepazīties ar svarīgākajiem materiāliem arī vēlāk.

Magnēti dažādās dizaina variācijās

AJ Produkti pieejamie magnēti atrodami dažādās dizaina variācijās, tādēļ ikviens var piemeklēt savam birojam atbilstošāko risinājumu. Tie atrodami dažnedažādās krāsās un formās. Turklāt, lai arī varētu šķist, ka izmērā mazie magnēti nebūs pietiekami apjomīgāku informācijas materiālu noturēšanai, tie ir spēcīgi un uzticami, jo atšķirībā no ledusskapja magnētiem, tie ir īpaši paredzēti vizuālo materiālu nodrošināšanai uz tāfeles virsmas.

Aplūkojiet AJ Produkti piedāvājumu un izvēlieties uzticamos tāfeles magnētus, kas Jums sniegs iespēju prezentācijas padarīt daudz aizraujošākas un uzskatāmākas.