Biroja galdi

Biroja galdi

Kā Tu vari piemeklēt Tev piemērotāko biroja galdu

Uzzini šeit

Augstas kvalitātes biroja galdi

Veselībai draudzīga un ērta darba vide ir viens no galvenajiem faktoriem, kas uzlabo pašsajūtu un produktivitāti, tāpēc ergonomiski biroja galdi ir lielisks ieguldījums ne tikai savā veselībā, bet arī biznesa attīstībā. Kvalitatīvs biroja galds ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem ergonomiskas un ērtas darba vietas iekārtošanai, īpaši mūsdienu darba apstākļos, kad pie galda tiek pavadītas neskaitāmas stundas. Uzņēmuma AJ Produkti daudzveidīgajā sortimentā pieejami biroja galdi ar dažādu formu, izmēru un krāsu virsmām, kā arī kāju rāmjiem, lai katrs klients varētu atrast sava biroja interjeram un vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

Biroja galdi ir plaša kategorija, kas sevī ietver vairākus galdu veidus. Uzņēmuma AJ Produkti preču klāstā pieejami rakstāmgaldi, stūra galdi un datorgaldi. Mēs piedāvājam arī augstumā regulējamus ofisa galdus ar izturīgiem, bet klusiem pacelšanas mehānismiem, kas ļauj precīzi pielāgot galda augstumu darbinieka vajadzībām, kā arī strādāt gan sēdus, gan stāvus pozīcijā. AJ Produkti pieejams arī bagātīgs papildu aprīkojuma sortiments, kas ļauj izveidot īpaši parocīgu darba vietu, lai viss nepieciešamais būtu pieejams rokas stiepiena attālumā, padarot darba procesu raitu un ērtu.

Biroja galdi un to sērijas

Lai veidotu saskaņotu un vienotu interjeru, piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu skandināvu dizaina biroja mēbeļu sērijām. AJ Produkti sortimentā atrodamas četras biroja mēbeļu sērijas – MODULUS, NOMAD, FLEXUS un NOVUS, kurās apkopoti ne tikai biroja galdi, bet visas mūsdienīgas darba vides iekārtošanai nepieciešamās mēbeles. Izvēloties mēbeles no vienotas sērijas, tiks nodrošināts gaumīgs un pārdomāts biroja iekārtojums.
Biroja galdi MODULUS
MODULUS ir AJ Produkti radīta biroja mēbeļu sērija, kas paredzēta ilgstošai lietošanai ikdienā. Šīs sērijas mēbelēm raksturīgs moderns un funkcionāls dizains, ko radījusi mūsu dizaina komanda Zviedrijā. Mēbeļu sērijā plašā izvēlē pieejami arī augstumā regulējami ofisa galdi.

Lai nodrošinātu pēc iespējas plašāku pielāgojamību gan lietotājam, gan telpai, MODULUS sērijā pieejami galdi ar dažādu formu virsmām, kā arī atšķirīgos izmēros un krāsās. Šajā sērijā ietilpst arī kompakti, augstumā regulējami galdi mājas birojam, kas aprīkojami ar riteņiem to ērtākai pārvietošanai. Ofisa galds papildināms arī ar trīs dažādiem galda kāju rāmjiem. Izcilā produkta pielāgojamība, kvalitāte un plašais papildu aprīkojuma klāsts ļāvis MODULUS biroja galdiem kļūt par vienu no populārākajiem produktiem mūsu katalogā.
Biroja galdi NOVUS
NOVUS ir jaunākā AJ Produkti biroja mēbeļu sērija. Tā izceļas ar īpaši augstu materiālu un detaļu kvalitāti. Šīs sērijas ofisa galdi kalpo par askētiska, funkcionāla un praktiska skandināvu dizaina paraugu, kas izcili iederas lakoniskos un modernos interjeros. Galdu dizainu radījusi mūsu dizaina komanda Zviedrijā. NOVUS biroja galdi ir izturīgi, tāpēc piemēroti ilgstošai lietošanai ikdienā. Tie ir ne tikai estētiski pievilcīgi un praktiski, bet arī viegli kopjami. Galdu virsmas ar augstspiediena lamināta apdari ir iespējams viegli kopt, un uz tām nepaliek pirkstu nospiedumi.

NOVUS biroja mēbeļu sērijā pieejami arī augstumā regulējami biroja galdi un galdi mājas birojam. Atkarībā no klienta prasībām, pieejami gan mehāniski, gan elektriski regulējami modeļi. Augstas kvalitātes pacelšanas motori un mehānismi nodrošina klusu un līganu augstuma regulāciju. Sērijas NOVUS augstumā regulējamie biroja galdi piedāvā kompakta izmēra risinājumus, kas īpaši piemēroti nelielām darba vietām un mājas birojiem.
Biroja galdi FLEXUS
FLEXUS biroja mēbeļu sērija piedāvā mūsdienīgus darba vietu iekārtojuma risinājumus. Šīs sērijas biroja galdu virsmas izgatavotas no laminētām kokskaidu plātnēm, tāpēc tās ir izturīgas un viegli kopjamas. FLEXUS ofisa galdi pieejami trīs toņos – dižskābarža, baltā vai pelēkā. Pateicoties šādai lamināta krāsu izvēlei, biroja galds labi pieskaņosies vai arī tieši otrādi – izcelsies uz pārējo mēbeļu fona, atsvaidzinot telpas kopējo interjeru.

Šīs sērijas galdi ir piemēroti ne tikai tiem, kas vēlas savai darba vietai piešķirt jaunu elpu, bet arī tiem, kam īpaši svarīga darba zonas kārtība. FLEXUS biroja galdi aprīkoti ar diviem kabeļu izvades kanāliem vadu paslēpšanai, tādējādi nodrošinot kārtību uz darba virsmas. Šīs sērijas galdiem ir konsoles tipa metāla rāmis ar pulverkāsojumu, kas lieliski iederas dažādos interjeros un atšķirīga izmēra telpās. FLEXUS biroja galdi pieejami arī kompaktos izmēros, kas ļauj tos ērti lietot nelielās telpās vai mājas birojos.

Biroja galds: kā atrast vispiemērotāko?

Izvēloties biroja galdu, jāņem vērā darba režīma un biroja telpas specifika, kā arī darbinieka vajadzības. Kas derēs vienam, nederēs otram, tāpēc ir svarīgi ņemt vērā dažādus individuālos faktorus.
Darba slodze
Meklējot jaunu biroja galdu, svarīgi saprast, cik stundas ikdienā paredzēts strādāt sēdus pozīcijā. Jo ilgāku laiku darbinieks pavada pie sava galda, jo svarīgāk izvēlēties ergonomisku, izturīgu un funkcionālu risinājumu. Šajā gadījumā vērts apsvērt arī augstumā regulējama galda iegādi. Ja biroja galds tiek izmantots reti, tad var iegādāties arī vienkāršāku risinājumu.
Darba stils
Pirms galda iegādes jāpārdomā darba stils. Atkarībā no tā, vai ikdienā sanāk vairāk strādāt ar datoru vai dažādiem dokumentiem, jāizvēlas atšķirīga dizaina galdi. Būtiski saprast arī konkrētajam darbiniekam nepieciešamo galda platību, to pielāgojot darba stilam un sfērai.
Biroja galda forma
Pareizi izvēlēta galda forma atvieglo darbu, kā arī padara procesu daudz ērtāku. Visklasiskākā izvēle ir taisnstūra formas galdi, kas ir universāls risinājums teju jebkurai biroja telpai un ikvienam interjeram. Tomēr bieži vien daudz komfortablāks risinājums ir stūra galdi ar izliektu formu, jo šādas formas galdi nodrošina daudz vairāk vietas, kur izvietot dažādus papīrus, dokumentus, skices vai pat vairākus datoru monitorus, kas īpaši noderīgi ir dažādās radošajās profesijās.
Biroja galda izmērs
Telpai atbilstošs galda izmērs padarīs interjeru harmonisku, bet darbinieka ikdienu – ērtu. Pārāk liels galds apkārtējai telpai liks izskatīties pārblīvētai, savukārt, pārāk mazs biroja galds apgrūtinās darba procesu. Svarīgi izvēlēties telpas dimensijām atbilstošu galdu ar darbiniekam nepieciešamo virsmas platību, atbilstoši no darba stila specifikai.
Biroja galda augstums
Darbiniekam atbilstoši izvēlēts galda augstums nodrošina ergonomisku un ērtu darba vidi. Ja pie galda paredzēts pavadīt daudzas stundas, vislabākais risinājums ir biroja galdi ar maināmu augstumu, kas ļauj precīzi pielāgot darba virsmas augstumu konkrētā darbinieka augumam. Mūsdienās popularitāti guvuši galdi, kuriem augstums maināms ne vien salīdzinoši nelielā diapazonā, bet pat tādā, kas ļauj ērti strādāt stāvus pozīcijā, tādējādi mazinot muguras slodzi.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti biroja galdus?

Uzņēmums AJ Produkti piedāvā augstas kvalitātes biroja galdus, ko raksturo ilgmūžība, skandināvu dizains un izturība. Katram produktam tiek dota 7 gadu garantija. Mūsu plašajā preču sortimentā ikviens klients atradīs savai gaumei un ofisa prasībām atbilstošāko biroja galdu, kas ļaus iekārtot telpas gaumīgi un veselībai draudzīgi.

Mēs lepojamies ar vairāk nekā četrdesmit piecus gadus ilgu pieredzi mēbeļu ražošanas un darba vides iekārtošanas nozarē, tāpēc garantējam profesionālu klientu apkalpošanu, piemeklējot atbilstošākos risinājumus ikvienai situācijai.

AJ Produkti saviem klientiem piedāvā ērtu un vienkāršu produktu pasūtīšanu internetā, kā arī iespēju aplūkot dažādus telpu iekārtojuma paraugus uzņēmuma salonā Rīgā, kur klientus sagaida kompetenti un zinoši jomas speciālisti. Tāpat mēs nodrošinām ātru produktu piegādi, jo populārākie galdu modeļi ir pieejami mūsu salonā tūlītējai iegādei.

Biroja galdi ikviena vajadzībām

AJ Produkti preču klāstā atrodami galdi gan tiem, kas iecienījuši klasiskākus risinājumus, gan tiem, kas savā darba vietā vēlas ienest jaunas vēsmas, izvēloties kādu neparastāku risinājumu. Biroja galdi ar taisnstūra formas virsmu vienmēr būs aktuāli, pateicoties to lakoniskajam dizainam un praktiskumam. Galdiem ir viegli kopjamas lamināta virsmas, kas ir pieejamas dažādās krāsās. Mūsu sortimentā pieejami gan klasiski biroja galdi, gan elektriski augstumā regulējami galdi, ko var ērti pielāgot lietotāja augumam.
Lai veidotu vienota stila interjeru, iesakām izvēlēties biroja mēbeles no MODULUS vai FLEXUS mēbeļu sērijas.

Ja vēlies iegūt plašāku informāciju, sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisa speciālistiem.
Mūsu piedāvātie biroja galdi kalpos ilgi un padarīs funkcionālu un ergonomisku ikvienu ofisu. Izvēlies AJ Produkti!