Dokumentu plaukti – lai svarīgais vienmēr ir pa rokai

Teju katrā birojā zināms, kādu nekārtību var radīt dažādu dokumentu kalni uz galda. Kā tos labāk sakārtot, lai pēc tam viegli varētu atrast nepieciešamo? Noderīgs palīgs ir dokumentu plaukti, kuros ir vairāki nodalījumi, kas tos padara labi pārskatāmus un parocīgus.

Kam noder dokumentu plaukti?

Dokumentu plaukti ir lielisks papildinājums ikvienā birojā. Tie ir nelieli, taču funkcionāli plaukti, kuros uzglabāt dažādus rēķinus, pavadzīmes, preču aprakstus un citas izdrukas, iespējams, arī nelielas mapes ar papīriem vai žurnālus, proti, it visus dokumentus, kas ikdienā nepieciešami rokas stiepiena attālumā.

Izmēri un materiāli

AJ Produkti atrodamie dokumentu plaukti ir izgatvaoti no izturīgiem un viegli kopjamiem materiāliem. To neitrālais, taču elegantais skandināvu dizians lieliski iederas teju jebkurā darba vidē, papildinot to ar ne tikai noderīgu, bet arī vizuāli pievilcīgu interjera elementu. Plaukts ir izmērā salīdzinoši kompakts risinājums, kurā iespējams ērti uzglabāt klasiskā formāta dokumentus un citus svarīgus papīrus.

Ja dokumentu, kas ikdienā nepieciešami pa rokai, ir daudz, var iegādāties vairākus plauktiņus un novietot tos vienu virs otra vai vienu otram blakus, tādējādi iegūstot divreiz vairāk vietas dokumentiem. Pateicoties to kompaktajam izmēram, AJ Produkti atrodamie dokumentu šķirošanas plaukti ir lielisks papildinājums gan lielākas, gan mazākās biroja telpās. Turklāt, tie lieliski papildina citas AJ Produkti atrodamās biroja mēbeles, sniedzot iespēju telpās nodrošināt patīkamu un vienotu dizainu.

Novietošanas varianti

Visērtākais risinājums ir šādu plauktu novietot uz biroja galda un tajā nemitīgi ievietot vien pašus svarīgākos dokumentus, kurus ikdienā biežāk nepieciešams izmantot. Nelielais izmērs ļauj pēc nepieciešamības arī mainīt novietojumu biroja telpās.

Tāpat šo risinājumu var izmantot arī kopā ar lielajiem plauktiem, kas stiprināmi pie sienas – lai plauktu saturs būtu vieglāk pārredzams, uz tiem var novietot dokumentu plauktu, kura atverēs tiek kārtoti dažādi dokumenti. Šādi dokumentu šķirošanas plaukti sniedz iespēju daudz vieglāk pārredzēt un ātrāk atrast nepieciešamos papīrus, tādā veidā biroja darbu padarot efektīvāku. Plauktu galos var veidot arī nelielas uzlīmes, kas norāda uz konkrētā plaukta saturu.

Kā izvēlēties dokumentu plauktu?

Lai saprastu, kādi dokumentu plaukti būs piemērotākie, jāņem vērā kopējais interjera iekārtojums, kā arī tas, cik daudz dokumentu būs nepieciešams uzglabāt. Nelielam dokumentu apjomam pilnīgi pietiks ar vienu kompaktu risinājumu, savukārt, lielāka apjoma gadījumā vēlams iegādāties plauktus vai skapjus papīru glabāšanai.

Plašāka produkta specifika iegūstama AJ Produkti katalogā! Ielūkojies un izvēlies piemērotāko risinājumu!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Interjera aprīkojumsBirojs & sapulču telpaBiroja krēsli