Pērciet papīrgrozus mūsu interneta veikalā

Sakopta darbavieta ir ļoti nozīmīgs faktors veiksmīgam un ražīgam darbam. Lai to panāktu, ir jāatbrīvojas no visa liekā – vienalga, vai tie būtu nevajadzīgi papīri birojā, vai pārtikas atliekas ēdnīcā. AJ Produkti tirgo dažāda veida papīrgrozus un atkritumu tvertnes dažādām vajadzībām, lai uzturētu darbavietu tīru un sakoptu. Ja vēlaties iegādāties atkritumu tvertni uz riteņiem, papīrgrozu, pelnu trauku vai jebkādu citu tvertni atkritumiem, iepazīstieties ar dažiem no populārākajiem modeļiem, kurus var iegādāties arī mūsu interneta veikalā.

Papīrgrozi

AJ Produkti piedāvā papīrgrozus, kas būs piemēroti ne tikai birojiem, bet arī lieti noderēs mājās. Papīrgrozi izgatavoti no izturīga metāla sieta, tāpēc tie kalpos ilgu mūžu. Lielisks produkts, pateicoties kuram vienmēr būs iespēja atbrīvoties no nevajadzīgiem papīriem un izlietotiem rakstāmpiederumiem, kas veidojas darba gaitā. Pie mums jums ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām visatbilstošākā izmēra un dizaina papīrgrozu.

Atkritumu tvertnes

AJ Produkti piedāvā dažāda veida atkritumu tvertnes, to skaitā papīrgrozus, atkritumu tvertnes ar pelnutrauku, tvertnes ar svārstveida vāku, utt.. Pie mums var iegādāties gan plastmasas, gan alumīnija, gan tērauda atkritumu tvertnes. Mēs tirgojam atkritumu tvertnes ar dažādām specifiskām funkcijām – piemēram, apaļas ugunsdrošas urnas, kuru iekšpusē tiek pārtraukta skābekļa plūsma, tādējādi, ja atkritumi tvertnē aizdegtos, liesmas tiktu noslāpētas un nepaspētu izplatīties. Šīs tvertnes ir no materiāla, kas noturīgs pret skrāpējumiem. Mūsu piedāvājumā ir arī tvertnes ar svārstveida vāku, kas būs piemērotas gan birojā, gan virtuvē, gan tualetē, gan citviet. Vāks svārstās uz abām pusēm, tādējādi tvertnei ir viegli piekļūt un to var ērti iztukšot un iztīrīt. Ja jums nepieciešama papildu informācija, sazinieties ar mums.

Cigarešu tvertnes un pelnutrauki

Izmantojot mūsu cigarešu tvertnes ar iebūvētajiem pelnutraukiem, jums būs viegli uzturēt tīrību un kārtību arī smēķēšanas zonās ārpus telpām. Šo atkritumu tvertņu cilindriskā formas piešķir tām eleganci un ļauj ietaupīt vietu. Tvertnes virspusē ir noņemams pelnutrauks. Sīkāka informācija par produktu parametriem pieejama mūsu mājaslapā. Atkritumu tvertnes izgatavotas no nerūsējošā tērauda, alumīnija, plastmasas un citiem materiāliem. Ar produktu parametriem var iepazīties mūsu mājaslapā virs produktu kategorijām, lai izvēlētos sev vispiemērotāko risinājumu. Papildu šeit aprakstītajām tvertnēm mēs piedāvājam arī citus modeļus, piemēram, pie sienas stiprināmas tvertnes, konteinerus pārstrādājamiem atkritumiem, atkritumu maisu statīvus un citus. Mājaslapā atradīsiet detalizētu informāciju par katru produktu, lai jūs varētu izvēlēties to, kas jums nepieciešams.