Atslēgu skapīši drošai un pārskatāmai atslēgu glabāšanai

Iekārtojot biroju, ražotni, noliktavu vai jebkuru citu telpu uzņēmējdarbībai, jādomā par dažādu mēbeļu un citu lietu iegādi. Viena no jomām, par ko ir jāparūpējas, ir vietas dažādu lietu uzglabāšanai. Ir nepieciešami plaukti, skapji, skapīši, atvilktnes, iespējams, arī seifi, konteineri utt. Viens no izmēru ziņā nelieliem, taču daudzos uzņēmumos svarīgiem elementiem svarīgiem elementiem ir atslēgu skapīši.

Kāpēc tie ir nepieciešami?

Atslēgu skapji var būt nepieciešami situācijās, kad jāuzglabā liels skaits atslēgu, taču tās nedrīkst būt brīvi pieejamas ikvienam, tāpat tie ir noderīgi vietās, kur klientiem tiek izslēgtas skapīšu atslēgas, piemēram, dažādās ģērbtuvēs pie sporta zālēm, droša vieta nepieciešama arī drošībai svarīgu vietu atslēgu glabāšanai utt.

Visbiežāk šādi skapji atrodas apsardzes telpās, stāvlaukumos, noliktavās.

Lielizmēra skapji

Salīdzinoši vislielākie atslēgu skapīši ir izgatavoti no nodilumizturīga, lakota lokšņveida tērauda. Tie paredzēti liela daudzuma atslēgu uzglabāšanai un sakārtošanai. Skapji ir aprīkoti ar pārvietojamām āķu sliedēm, uz katras no tām atrodas vairāki āķi.

Āķu stieņi stiprināti pie kronšteiniem, kas nodrošina iespēju nepieciešamības gadījumā sliedes pārvietot. Katru āķi iespējams numurēt, lai vieglāk orientētos un ātri atrastu nepieciešamo atslēgu. Āķu sliedes nopērkamas arī atsevišķi un pievienojamas papildus, ja ar komplektā esošajām tomēr izrādās nepietiekami.

Seifs ar elektronisko atslēgu

Seifos ar elektronisko atslēgu iespējams glabāt ne tikai dažādas atslēgas, bet citas nelielas, bet vērtības lietas, līdz ar to šādus seifus nereti cilvēki iegādājas mājokļiem, veikaliem, saimniecības telpām un arī industriālajai videi.

Seifi ir aprīkoti ar elektronisko koda atslēgu, kuras kodu pēc nepieciešamības iespējams nomainīt.

Ārkārtas atslēgas uzglabāšana

Atsevišķos objektos var būt nepieciešamība arī pēc pavisam nelieliem skapīšiem ārkārtas situācijas atslēgas uzglabāšanai. Lielākoties šādi skapji ir sarkanā krāsā, lai tie būtu viegli pamanāmi arī no attāluma. Šie skapji aprīkoti ar vienu āķi, uz kura iespējams novietot īpašo atslēgu.

Priekšējā šo skapju daļa ir izgatavota no caursitama un caurspīdīga stikla, kas vajadzības gadījumā tiek izsists, nodrošinot ātru piekļuvi svarīgajai atslēgai.

Kā izvēlēties?

Ja nepieciešams sakārtot atslēgu saimniecību vai arī droši uzglabāt atslēgas un citas nelielas, bet vērtīgas lietas, uzņēmumā ir nepieciešams atslēgu skapis. Lai atrastu konkrētajai situācijai piemērotāko risinājumu, vispirms jāsaprot, ar kādu mērķi tiks glabātas atslēgas – lai tās būtu pārskatāmas, lai tās būtu drošībā vai lai tās būtu pieejamas avārijas situācijā. Atbilstoši tam tad arī jāizvēlas piemērotākais skapis.

Atslēgu skapīši un citas lietas biznesam atrodamas AJ Produkti sortimentā. Ieskaties un izvēlies tajā kvalitatīvas mēbeles un citas lietas, kas palīdzēs izveidot ērtu, sakārtotu un izturīgu darba vidi!