Atslēgu skapīši drošai un pārskatāmai atslēgu glabāšanai

Iekārtojot biroju, ražotni, noliktavu vai jebkuru citu telpu uzņēmējdarbībai, jādomā par dažādu mēbeļu un citu lietu iegādi. Viens no faktoriem, par ko jāparūpējas, ir risinājumi dažādu lietu uzglabāšanai. Nepieciešami plaukti, skapji, skapīši, atvilktnes, iespējams, arī seifi, konteineri utt. Viens no izmēru ziņā nelieliem, taču daudzos uzņēmumos svarīgiem elementiem ir atslēgu skapīši.

Lielizmēra skapji

Ja nepieciešams uzglabāt tiešām uzvērojamu apjomu stslēgu, teicams risinājums ir lielizmēra atslēgu skapis. Tas izgatavots no īpaši izturīga materiāla un sniedz iespēju ērti un pārskatāmi uzglabāt liela daudzuma atslēgu, parūpējoties ne tikai par to drošību, bet arī organizētību. Skapji ir aprīkoti ar pārvietojamām āķu sliedēm, tādā veidā būtiski atvieglojot atslēgu uzglabāšanu.

Āķu stieņi stiprināti pie kronšteiniem, kas nodrošina iespēju nepieciešamības gadījumā sliedes pārvietot. Katru āķi iespējams numurēt, lai vieglāk orientētos un ātri atrastu nepieciešamo atslēgu. Āķu sliedes nopērkamas arī atsevišķi un pievienojamas papildus, ja ar komplektā esošajām tomēr izrādās nepietiekami.

Seifs ar elektronisko atslēgu

Seifos ar elektronisko atslēgu iespējams glabāt ne tikai dažādas atslēgas, bet arī citas nelielas, bet vērtības lietas, līdz ar to šādus seifus nereti cilvēki iegādājas mājokļiem, veikaliem, saimniecības telpām, kā arī industriālajai videi. Seifi ir aprīkoti ar elektronisko koda atslēgu, kuras kodu pēc nepieciešamības iespējams nomainīt, tādā veidā parūpējoties par piekļuvi seifa saturam tikai piederošām personām.

Ārkārtas atslēgas uzglabāšana

Atsevišķos objektos var būt nepieciešamība arī pēc pavisam nelieliem skapīšiem ārkārtas situācijas atslēgas uzglabāšanai. Lielākoties šādi skapji ir sarkanā krāsā, lai tie būtu viegli pamanāmi arī no attāluma. Šāds atslēgu skapītis ir aprīkots ar vienu āķi, uz kura iespējams novietot īpašo atslēgu. Atslēgu skapīša priekšpuse ir izgatavota no caursitama un caurspīdīga stikla, vajadzība gadījumā nodrošinot ērtu un ārtu piekļuvi atslēgai.

Kā izvēlēties atslēgu skapīti?

Atslēgu skapīši ir vērtīgs ieguldījums, kas sniedz iespēju parūpēties par drošību un organizētību. Lai atrastu konkrētajai situācijai piemērotāko risinājumu, vispirms jāsaprot, ar kādu mērķi tiks glabātas atslēgas – lai tās būtu pārskatāmas, lai tās būtu drošībā, vai lai tās būtu pieejamas avārijas situācijā. Atbilstoši tam tad arī jāizvēlas piemērotākais atslēgu skapis.

Atslēgu skapīši un citi noderīgi risinājumi atrodami AJ Produkti sortimentā. Ieskaties un izvēlies savām vajadzībām piemērotākos risinājumus, lai izveidotu ērtu, organizētu un patīkamu darba vidi.