• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Vasaras izpārdošana Interjera projekti

10 veidi, kā uzlabot akustisko vidi birojā

10 veidi, kā uzlabot akustisko vidi birojā
Raksts

Vai troksnis darbavietā ir kļuvis pārāk traucējošs? Par laimi šai problēmai ir pieejami vairāki risinājumi, piemēram, mēbeles ar mīkstākām virsmām, vai dabas skaņu atskaņošana fonā. Izsniedzot austiņas saviem darbiniekiem, tiek lieliski samazināts troksnis sarunu laikā pa tālruni. Parasti, dzirdot kādu sarunājamies pa tālruni, mēs automātiski pieklusinām balsi un samazinām traucējošos trokšņus.


Slikta akustiskā vide ir viena no izplatītākajām problēmām darbavietās. Nedaudz klusinoši līdzekļi palīdz labāk koncentrēties un mazina stresu. Tomēr arī pārāk klusa vide nav patīkama. Ja fona trokšņi telpā ir zemi, citas skaņas, piemēram, kolēģu sarunas, liksies traucējošas. Visatbilstošākais trokšņa līmenis ir tad, ja dzirdat kolēģus runājam, bet nevarat saklausīt, ko tie saka. Tālāk pievienojam desmit punktu sarakstu, kas raksturo labu akustisko vidi telpās.


1. Jebkuras tekstīlijas pazemina trokšņa līmeni. Lai veidotu patīkamu akustisko vidi, iekļaujiet telpas iekārtojumā aizkarus, paklājus un sienu auduma paneļus.


2. Laba tekstilizstrādājumu alternatīva ir ar audumu apvilkti biroja un konferenču krēsli.


3. Trokšņa līmeni pazemina atvērta tipa grāmatplaukti ar tajos ievietotām grāmatām.


4. Augi dabiski palīdz klusināt trokšņus, kā arī attīra gaisu un padara darba vietu glītāku un patīkamāku. Mūsu mēbeļu sērijā Modulus ir iekļauti lieliski plaukti un skapji ar augu kastēm virs tiem.


5. Iestatiet klusumu savos mobilajos tālruņos un datoros, lai traucējoši audio signāli, piemēram, īsziņas vai pašpiegādes paziņojumi nenovērstu Jūsu un kolēģu uzmanību.


6. Mēbeļu kājiņu uzmavas, jeb tā dēvētās Silent Socks mazina skrāpējošos trokšņus, ko rada krēslu kājas, kā arī palīdz saudzēt grīdas segumu.


7. Rakstāmgalda paklājiņš samazina skaņas atbalsošanos no galda virsmas un rada patīkamāku sajūtu.


8. Rakstāmgalda starpsienas ar skaņu absorbējošu pildījumu īpaši uzlabo akustisko vidi. Tās arī palīdz veidot privātāku darba vietu un norobežoties mierā un klusumā.


9. Ziņojumu dēļi ar mīkstu virsmu, kas veidota no auduma vai korķa, pilda divas funkcijas. No vienas puses tie slāpē trokšņus, kas atbalsojas no sienām, no otras – tie lieliski noder informācijas paziņošanai un atgādnēm.


10. Uz cilvēkiem pozitīvi un nomierinoši iedarbojas ierakstītu dabas skaņu, piemēram, putnu dziesmu, vēja zvanu vai lietus skaņu atskaņošana. Šādas dabas skaņas kliedē citus traucējošus fona trokšņus, bet nekļūst uzmācīgas.
 

Saistītie produkti
Akustiskie paneļi, 8 gab 600x600x9 mm, 4 dažādas krāsas
Akustiskie paneļi, 8 gab 600x600x9 mm, 4 dažādas krāsas
Art.nr. 137970
 • Skaņas absorbējošs elements
 • Veidojiet savu dizainu!
 • Ziņojumu dēļa funkcija
Krēsla kāju uzgaļi, Ø16-22mm, melna
Krēsla kāju uzgaļi, Ø16-22mm, melna
Art.nr. 381017
 • Novērš skrāpēšanu
 • Mazgājami
 • Klusina skaņu
Akustiskie paneļi, trīsstūra formas, 600x600x40 mm, 4gb., bēši
Akustiskie paneļi, trīsstūra formas, 600x600x40 mm, 4gb., bēši
Art.nr. 138004
 • Augsta kvalitāte
 • No otrreizēji pārstrādāta PET
 • Vilnas auduma apdare