Grāmatu plaukti

Pērciet grāmatplauktus efektīvai uzglabāšanai

Iedomājieties biroju, kur grāmatas, dokumenti un mapes stāv kaudzēs uz darbinieku rakstāmgaldiem. Šāds birojs ne tikai izskatītos nekārtīgs, bet arī radītu risku pazaudēt svarīgus dokumentus un priekšmetus. Tāpēc AJ Produkti piedāvā plašā klāstā kvalitatīvus biroja skapjus, biroja plauktus un grāmatplauktus, kurus var pielāgot uzglabāšanas vajadzībām jebkurā birojā. Mēs ražojam vairākas plauktu sērijas, kas ir pieskaņotas citām mūsu biroja mēbelēm. Lasiet vairāk par mūsu populārākajām plauktu sērijām, lai izvēlētos to, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām un vajadzībām.

Modulus

Sērija Modulus ir viens no AJ Produktu visdaudzveidīgāk kombinējamiem biroja mēbeļu risinājumiem, ko radījuši mūsu prasmīgie dizainieri. Izstrādājot šīs sērijas dizainu, mēs īpaši pārdomājām to funkcionalitāti, ietilpību mantu uzglabāšanai un krāsu izvēli. Pieejamās krāsas – melns, bērzs, ozols vai balts. Mūsu grāmatplaukti ir izgatavoti no lamināta, kas ir izturīgs un viegli kopjams materiāls. Lai optimāli izmantotu telpu, iesakām nelielus plauktus montēt pie sienas. Plauktus var aprīkot ar riteņiem, lai tos būtu viegli pārvietot pēc vajadzības. Lai uzzinātu vairāk par katra produkta izmēriem un plauktu skaitu, iepazīstieties ar produkta parametriem mūsu mājaslapā.

Adeptus

Sērijas Adeptus grāmatplaukti ir piemēroti grāmatu, mapju, uzglabāšanas kastu, dokumentu statīvu un daudzu citu priekšmetu uzglabāšanai atklātā veidā bez durtiņām. Šīs sērijas plaukti tiek izgatavoti no diviem materiāliem – lamināta un finiera, kas ir dabīgs un izturīgs materiāls. Pieejamās krāsas: balts, bērzs un dižskābardis. Mūsu uzglabāšanas risinājumu klasiskais dizains un izturīgie materiāli padara šīs mēbeles piemērotas dažādām telpām, piemēram, birojiem, mācību iestāžu klasēm un arhīviem.

Budžeta klases mēbeles Flexus

Ja jūs meklējat biroja mēbeles ar ātru piegādi, iesakām izvēlēties budžeta klases sēriju Flexus. No šīs mēbeļu sērijas mēs varam ātri un par pievilcīgām cenām piegādāt dižskābarža krāsas mēbeles. Tāpat kā sērija Modulus, arī Flexus mēbeles ir ražotas no izturīga un viegli kopjama lamināta. Katra šīs sērijas plaukta slodzes izturība ir 35 kg. Plauktus var viegli pārveidot par skapjiem, papildinot tos ar durvīm. Grāmatplauktus iespējams apvienot dažādās kombinācijās, izvēloties gan dažādus augstumus, gan krāsas, tādējādi izveidojot jums vispiemērotāko uzglabāšanas risinājumu, kas būs ērts un palīdzēs uzturēt nevainojamu kārtību jūsu darbavietā. Sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama papildus informācija vai padoms par uzglabāšanas mēbelēm.