Grāmatu plaukti

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Augstas kvalitātes grāmatu plaukts Tavam birojam

Pareizi izvēlēts un atbilstoši sakārtots grāmatu plaukts palīdz uzturēt birojā kārtību, ļauj vieglāk organizēt telpu, kā arī novērš risku pazaudēt svarīgus dokumentus, mapes vai grāmatas. Grāmatu plaukts pilda ne tikai uzglabāšanas funkciju, bet arī kalpo par būtisku telpas dizaina elementu. Uzņēmums AJ Produkti piedāvā plašu klāstu ar funkcionāliem un vizuāli pievilcīgiem grāmatu plauktiem, biroja plauktiem un skapjiem, ko var pielāgot uzglabāšanas vajadzībām jebkurā birojā.

Uzņēmuma AJ Produkti preču katalogā atrodamie plaukti ieturēti skandināvu dizaina lakoniskajās formās, tādejādi viegli iederēsies teju ikvienā interjerā. AJ Produkti ražotās plauktu sērijas saskaņotas ar pārējām mēbelēm no uzņēmuma produktu sortimenta, ļaujot viegli izveidot vienotu un saskaņotu interjeru visā telpā.

Grāmatu plaukti un to sērijas

AJ Produkti grāmatu plauktu klāstā pieejami dažādi risinājumi – gan pavisam vienkārši plaukti, ko nepieciešamības gadījumā var papildināt ar cokolu, ritenīšiem, kājām vai durvīm, gan arī jau nedaudz sarežģītāki risinājumi, piemēram, ar riteņiem un darba virsmu. Iepazīsti mūsu populārākās plauktu sērijas un atrodi sev vajadzīgo risinājumu.

Grāmatu plaukti MODULUS
Sērija MODULUS ir viens no uzņēmuma AJ Produkti visplašāk kombinējamiem biroja mēbeļu risinājumiem, ko radījuši mūsu prasmīgie dizaineri. Izstrādājot šīs sērijas dizainu, īpaši pārdomāta plauktu funkcionalitāte, ietilpība mantu glabāšanai un krāsu izvēle. Sērija veidota tā, lai nepieciešamības gadījumā varētu ērti un vienkārši paplašināt darba vietu ar jauniem moduļiem. Sērijas MODULUS grāmatu plaukti izgatavoti no laminētām kokskaidu plātnēm, kas ir izturīgs un viegli kopjams materiāls. Šīs sērijas plaukti pieejami melnā, baltā, kā arī bērza un ozola tonī. Plauktiem ir pielāgojams augstums, ļaujot tajos izvietot dažāda izmēra dokumentus, dokumentu mapes un grāmatas. Grāmatu plaukti MODULUS pēc vajadzības papildināmi ar vertikāliem statņiem un atdalītājiem, ritentiņiem, cokoliem vai kāju rāmi. Lai pēc iespējas ekonomētu telpas platību, neliela izmēra MODULUS grāmatu plauktus var montēt pie sienas.

Grāmatu plaukti FLEXUS
Ja nepieciešami budžeta klases biroja plaukti, tad iesakām izvēlēties sēriju FLEXUS, kurā atrodami vienkārši, bet funkcionāli plaukti. Tāpat kā sērijas MODULUS plaukti, arī sērijas FLEXUS mēbeles tiek ražotas no izturīgām un viegli kopjamām laminētām kokskaidu plātnēm. Katra šīs sērijas plaukta slodzes izturība ir 35 kg. FLEXUS grāmatu plaukti ir ļoti ietilpīgi, katrā plauktā var salikt pat divpadsmit A4 formāta mapes. Plauktus var viegli pārveidot par skapjiem, papildinot tos ar durvīm. Ja ir nepieciešams, FLEXUS plauktus var papildināt arī ar atvilktnēm un atsevišķiem dokumentu nodalījumiem. Grāmatu plauktus iespējams apvienot daudzveidīgās kombinācijās, izvēloties gan dažādus augstumus, gan krāsas, tādējādi izveidojot ikvienam klientam vispiemērotāko uzglabāšanas risinājumu, kas būs ērts un palīdzēs uzturēt nevainojamu kārtību darba vietā.

Grāmatu plaukti NOMAD
Sērijas NOMAD plaukti citu mēbeļu vidū izceļas ar savu melnbalto dizainu – plauktu ārpuse ir melna, bet iekšpuse – balta. Arī šīs sērijas plaukti izgatavoti no izturīgām un viegli kopjamām laminētām kokskaidu plātnēm. NOMAD plaukti ir iecienīts risinājums modernos birojos. Šīs sērijas plaukti var kalpot par telpas sadalītājiem, jo tie novietoti uz ritentiņiem, ļaujot plauktus pārbīdīt uz jebkuru vietu birojā.

Grāmatu plaukts birojam: kā izvēlēties?

Lai neapjuktu plašajā grāmatu plauktu piedāvājumā, skaidri jāzina, kāds grāmatu plaukts tiek meklēts. Ja telpas platība atļauj, tad ieteicams izvēlēties grāmatu plauktus cilvēka augstumā, lai to izmantošana būtu maksimāli ērta. Savukārt, nelielas platības telpās racionālāk būs izvēlēties plauktus, kas stiepjas līdz griestiem, augšējos plauktos novietojot reti nepieciešamas lietas. Svarīgs parametrs ir ne tikai plauktu augstums, bet arī dziļums. Lai saprastu, cik dziļi plaukti nepieciešami, jau laicīgi jāzina, kāda izmēra priekšmetus plauktā paredzēts uzglabāt. Tāpat jāsaprot, vai ir vēlme pēc mobilas plauktu sistēmas, ko var pēc vajadzības ērti pārvietot – tādā gadījumā jāizvēlas plaukti uz ritentiņiem. Ja ir nepieciešamība pēc stacionāra risinājuma, izvēlēto plauktu sistēmu lielākai stabilitātei ieteicams piestiprināt pie sienas.

Pareizi piemeklēts grāmatu plaukts padarīs biroju funkcionālu un vizuāli pievilcīgu. Mūsu piedāvātie augstas kvalitātes grāmatu plaukti palīdzēs radītu modernu un praktisku biroja iekārtojumu ikvienā telpā. Izvēlies AJ Produkti!

Budžeta klases mēbeles Flexus

Ja jūs meklējat biroja mēbeles ar ātru piegādi, iesakām izvēlēties budžeta klases sēriju Flexus. No šīs mēbeļu sērijas mēs varam ātri un par pievilcīgām cenām piegādāt dižskābarža krāsas mēbeles. Tāpat kā sērija Modulus, arī Flexus mēbeles ir ražotas no izturīga un viegli kopjama lamināta. Katra šīs sērijas plaukta slodzes izturība ir 35 kg. Plauktus var viegli pārveidot par skapjiem, papildinot tos ar durvīm. Grāmatplauktus iespējams apvienot dažādās kombinācijās, izvēloties gan dažādus augstumus, gan krāsas, tādējādi izveidojot jums vispiemērotāko uzglabāšanas risinājumu, kas būs ērts un palīdzēs uzturēt nevainojamu kārtību jūsu darbavietā. Sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama papildus informācija vai padoms par uzglabāšanas mēbelēm.