• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Kā veidot patīkamu akustisko vidi

Kā veidot patīkamu akustisko vidi
Raksts

Vai jūtaties noguruši no pastāvīgā fona trokšņa darba vietā? Jūs neesat vienīgie, bet, par laimi, šai problēmai pastāv dažādi vienkārši risinājumi, sākot no mīkstām virsmām un pareizi izvēlētām mēbelēm līdz zema līmeņa baltajam troksnim. Piedāvājam 10 vienkāršus un efektīvus ieteikumus, kā uzlabot akustisko vidi birojā.

 

10 padomi akustiskās vides uzlabošanai birojā
Kas ir nepieciešams labai un patīkamai akustiskajai videi birojā? Šeit būs atbilde: 10 dažādi veidi, kā uzlabot akustisko vidi jūsu darba vietā.

 

1. Akustiskie paneļi ne tikai palīdz pazemināt trokšņa līmeni telpā, bet arī vizuāli uzlabo darba vidi kopumā. Atliek vien izvietot paneļus pie sienas, veidojot dažādus interesantus rakstus. Pieejami dažādu krāsu un izmēru paneļi, tādēļ ikviens var radīt savai gaumei atbilstoša dizaina rakstus.

 

2. Dažāda veida tekstīlijas arī pazemina trokšņa līmeni. Galvenais likums: jo vairāk auduma, jo labāk. Moderni aizkari, drapērijas un paklāji priecē ne tikai acis, bet arī ausis.

 

3. Polsterētas mēbeles darbojas kā lieliski trokšņa slāpētāji. Tādējādi ar audumu pārvilkti biroja krēsli, atpūtas krēsli un dīvāni lieliski iederēsies telpās ar cietu grīdas segumu un cietām mēbelēm.

 

4. Atvērti grāmatplaukti, kas pildīti ar grāmatām palīdz slāpēt troksni, pretēji skapjiem ar cietām durvīm, kas atstaro skaņas un var radīt kaitinošu atbalsošanos.

 

5. Augi ir dabiski trokšņa absorbētāji, kas turklāt attīra gaisu un padara darba vidi patīkamāku. Mūsu Modulus sērijas augu paliktnis ir teicami piemērots augiem, un labs risinājums augu novietošanai uz Modulus plaukta.

 

6. Klusuma režīms tālrunī un datorā – acīmredzami, vai ne? Veiksmīga izvēle, ja jūs un jūsu kolēģi nevēlas novērst uzmanību ar traucējošiem īsziņu vai pašpiegādes paziņojumu signāliem.

 

7. Mīksti mēbeļu paliktņi un tā saucamās Silent Socks uzmavas samazina skrāpējošo krēsla kāju troksni uz grīdas. Krēsli ir vieglāk pārvietojami, turklāt grīda tiek pasargāta no skrāpējumiem.

 

8. Grīdas un rakstāmgaldu starpsienas ar troksni absorbējošām īpašībām ievērojami uzlabo akustisko darba vidi, jo īpaši atvērta tipa birojos, kur tie efektīvi novērš nevēlamus biroja iekārtu, tastatūru un skaļu sarunu trokšņus. Turklāt starpsienas palīdz veidot telpu telpā, nodrošinot zināmu privātumu strādājošajiem.

 

9. Troksni absorbējoši ziņojumu dēļi, kas pārvilkti ar mīkstu audumu, pilda divas funkcijas vienlaicīgi. Tie kalpo gan kā trokšņa slāpētāji, gan kā ziņojumu dēļi svarīgas informācijas izvietošanai.

 

10. Fona skaņu ieraksti, piemēram, putnu dziesmas, vēja zvani vai lietus skaņas nodrošina pozitīvu un relaksējošu iespaidu. Šie zema līmeņa baltie trokšņi palīdz maskēt traucējošākus trokšņus, pat tad, ja tiek atskaņoti pavisam klusu. Tikai esiet piesardzīgi un neiesnaudieties!

 

Saistītie produkti
Ziņojumu dēlis, 450x450mm
Ziņojumu dēlis, 450x450mm
Art.nr. 113122
 • Praktisks
 • Komplektā sešas piespraudes
 • Tumši pelēka auduma apdare
Starpsiena Split, 800x1500 mm, burgundija krāsā
Starpsiena Split, 800x1500 mm, burgundija krāsā
Art.nr. 124004
 • Elegants, neuzkrītošs dizains
 • Ideālas rosīgiem birojiem
 • Daļēja trokšņa absorbcija
Akustiskie paneļi PATTERN, trīsstūra formas, 600x600x40 mm, 4gb., zili
Akustiskie paneļi PATTERN, trīsstūra formas, 600x600x40 mm, 4gb., zili
Art.nr. 138001
 • Augsta kvalitāte
 • No otrreizēji pārstrādāta PET
 • Vilnas auduma apdare

Radīt saistītos rakstus: