Rakstāmgaldi. Kā izvēlēties piemērotāko?


Kā zināms, rakstāmgalds var izskatīties dažādi. Kā atrast galdu, kas ne tikai patīk, ja runa ir par gaumi, bet arī atbilst telpām un darba uzdevumiem? Šajā blogā mēs pastāstīsim par dažādu rakstāmgaldu priekšrocībām un to, kam jāpievērš uzmanība, izdarot izvēli.

Divi svarīgi jautājumi


1. Pie biroja galda pavadītais laiks
Cik ilgu laiku jūs pavadīsiet pie biroja galda vidēji dienā? Ja tā būs apmēram stunda, galdam nav jābūt bagātīgi aprīkotam vai lielam – šajā gadījumā var izvēlēties galdu vienkārši atbilstoši savai gaumei. Turpretim, ja strādājat pie tā no rīta līdz vakaram, ir jāpievērš lielāka uzmanība izmēram, kvalitātei, dizainam un funkcionalitātei.

2. Galda virsmas izmērs
Kas jums darba laikā vajadzīgs pa rokai? Ja tās ir daudzas lietas, piemēram, galda dators un klēpjdators, kā arī dažādi dokumentu statīvi u.tml., ieteicams izvēlēties pietiekami liela izmēra galda virsmu. Turpretim, ja uz galda nepieciešams novietot tikai klēpjdatoru un dokumentu mapi, tad var izvēlēties mazāku galda virsmu, atstājot vairāk vietas telpā citām mēbelēm.

Augstumā regulējami galdi

Sēdošs darbs un garas darba stundas pie datora kļūst par normu, un tas ir viens no mūsdienu augstākajiem veselības riska faktoriem. Par laimi, šos riskus var mazināt dažādos veidos, tostarp, izmantojot augstumā regulējamu galdu. Regulāra darba pozas maiņa, gan pieceļoties, gan apsēžoties, teicami aktivizē ķermeni darba laikā. Šī funkcija ir pieejama dažādu krāsu, formu un izmēru rakstāmgaldiem. Tā ir investīcija veselībā!

Stūra galdi

Stūra rakstāmgaldi vai L formas galdi labi iederas nestandarta formas vai šaurās telpās. Tie ir īpaši piemēroti, ja vienā telpā jāapvieno vairākas funkcijas, tādēļ ka, izmantojot šādu galdu, telpas galvenā platība paliek brīva. Pievienojot papildu galdu, iespējams organizēt sapulces tieši jūsu darbavietā.

Rakstāmgalda virsma

Neatkarīgi no rakstāmgalda formas un izmēra jūs varat izvēlēties dizainu, kas pieskaņojas kopējam interjera iekārtojumam. Mūsu galda virsmas ir klātas ar viegli kopjamu lamināta apdari un pieejamas bērza, dižskābarža, ozola koka, pelēkā, melnā vai baltā krāsā.

Ergonomiskās izliektas formas galda virsmas
Galdi ar ergonomiski veidotu izliektas formas galda virsmu ir ideāli piemēroti, ja vēlaties darba laikā tuvumā turēt svarīgākās lietas. Šādi veidots gada virsmas dizains nozīmē, ka darba laikā var novietoties pavisam tuvu galda virsmai, kas nodrošina ergonomiski pareizu darba pozu un labu atbalstu apakšdelmiem.

Dizains un materiāli

Taisnstūra formas galdi ļauj efektīvi izmantot telpu, un tie tiek bieži izmantoti birojos un citās darba vietās ar ierobežotu platību. Šo klasisko galdu priekšrocības ietver iespēju izvietot galdus dažādās grupās un viegli nodalīt darbavietas, izmantojot šķērssienas un rakstāmgaldu starpsienas.

Galda aizsargpanelis

Panelis galda apakšdaļā atvieglo telpas iekārtošanu, jo rakstāmgaldu var novietot jebkurā vietā telpā, piemēram, atvērta tipa birojos. Aizsegs nodrošina kārtīgu ārējo izskatu, glīti nosedzot atvilktņu blokus, papīrgrozus un kabeļus.

Rakstāmgalda papildaprīkojums

Rakstāmgalda skapītis svarīgiem dokumentiem, kabeļu paliktnis, kas palīdz novērst vadu jucekli, šaura rakstāmgalda atvilktne, kas nemazina kājām atvēlēto platību, ergonomisks apakšdelmu atbalsts, monitora balsts, rakstāmgalda paklājiņi. Ja ieskatīsieties mūsu plašajā piederumu klāstā, iespējams, ka jūsu rakstāmgalds būs aprīkots tieši tā, kā vēlaties.

Biroja galdi

Rakstāmgaldi

Saņem AJ jaunumus savā e-pastā

Mēs Tev nosūtīsim informāciju par īpašajiem akcijas cenu piedāvājumiem, jaunākajām precēm un praktiskiem ieteikumiem telpu iekārtošanai!
Pieraksties mūsu jaunumu vēstulei šeit!
*Nospiežot pogu Nosūtīt, apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai.