IBC konteineri

IBC konteineri – uzticams risinājums apjomīgu šķidrumu pārvietošanai

Industriālā vide pieprasa ne tikai izturīgus, bet arī ietilpīgus risinājumus, kas sniedz iespēju šķidro kravu pārvietot droši un efektīvi. Viens no šādiem risinājumiem ir IBC konteineri. Tie ir piemēroti liela apjoma saturam, biežai pārkraušanai, transportēšanai un citiem lietojumiem.

AJ Produkti sortimentā ir atrodami dažādas ietilpības IBC konteineri un to tvertnes, tādēļ ikvienam ir iespēja piemeklēt savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

IBC konteineri – intensīvai lietošanai

AJ Produkti atrodami izturīgi un uzticami IBC plastmasas konteineri 1000l un arī apjomīgāka satura uzglabāšanai un pārvietošanai. Tie ir paredzēti intensīvai lietošanai industriālajā vidē un ir lieliski piemēroti pārtikas produktu un arī atbilstošu bīstamo kravu pārvietošanai. To cauruļveida tērauda režģis sniedz iespēju parūpēties par drošu dažādu šķidrumu pārvietošanu arī intensīvos apstākļos.

Vērts uzsvērt, ka IBC konteineri ir noderīgs risinājums dažādu veidu uzņēmumos un arī citviet.

Ūdens konteineri – noderīgs risinājums lopkopībā un lauksaimniecībā

AJ Produkti atrodamie ūdens konteineri 1000l ir noderīgs risinājums ne tikai uzņēmumos, bet arī lauksaimniecībā un lopkopībā. Tie noder, piemēram, lopu dzirdināšanai lielās fermās. Šo risinājumu iespējams novietot kā pašā fermā, tā arī ganībās.

Tāpat ūdens konteineri 1000l var būt noderīgi lauksaimniecībā, jo īpaši vasarās, kad nereti no lielā karstuma nepieciešams glābt izslāpušos augus. IBC konteinerim, pievienojot dārza šļauku, iespējams ērti un vienkārši aplaistīt augus gan dārzā, gan siltumnīcā.

Kā izvēlēties piemērotāko IBC konteineri?

AJ Produkti atrodami dažādas ietilpības IBC konterineri, tai skaitā, 1000l konteineri, kas sniedz iespēju droši un ērti pārvietot dažāda veida šķirdrumus. Lai atrastu tev piemērotāko risinājumu, noteikti izvērtē, kāda veida šķidrumu konteinerī pārvietosi un kādam nolūkam tas ir paredzēts. Protams, arī ņem vērā, cik ietilpīgs risinājums nepieciešams tavām vajadzībām.

Aplūko AJ Produkti atrodamos IBC konteinerus un izvēlies savām vajadzībām piemērotāko!