Noliktavu plaukti un plauktu sistēmas

Noliktavu plaukti

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko plauktu sistēmu

Uzzini šeit

Augstas kvalitātes noliktavu plaukti un plauktu sistēmas

Noliktavu plaukti ir viena no visplašāk pārstāvētajām preču grupām daudzveidīgajā uzņēmuma AJ Produkti klāstā. Mūsu piedāvājumā ir dažāda izmēra un svara izturības noliktavu plaukti, kas piemēroti gan nelielām uzglabāšanas telpām, gan industriālajiem loģistikas centriem ar lielu noslodzi. Pareizi izvēlēts noliktavu plaukts ļauj būtiski palielināt darba efektivitāti, padarīt procesus raitākus, racionālāk izmanot katru telpas kvadrātmetru, kā arī mazināt iespēju rasties preču bojājumiem to pārkraušanas rezultātā. Mūsu noliktavu plaukti izgatavoti tā, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku piekļūšanu kravai, kas uzlabo ne vien iekšējās loģistikas procesus noliktavā, bet arī darba drošību.

AJ Produkti piedāvājumā esošie noliktavu plaukti un plauktu sistēmas ir ērti un vienkārši montējami, turklāt lielākajai daļai modeļu iespējams pievienot papildsekcijas, paplašinot plauktus pēc vajadzības.

AJ Produkti priekšrocība ir pašu ražotnes, kas ļauj piedāvāt klientiem kvalitatīvus, pārbaudītus un drošus noliktavu plauktus. Plaukti tiek ražoti mūsu rūpnīcās, kurās nepārtraukti uzraugām kvalitātes kritēriju izpildi.

Noliktavu plaukti un to sērijas

Mūsu piedāvājumā esošie noliktavu plaukti apvienoti vairākās sērijās, LIGHT, TOTAL, MIX, POWER, TRANSFORM, COMBO, TOUGH, katrā no tām iekļaujot produktus, kas piemēroti atšķirīgām klienta vajadzībām, nodrošinot dažādas konstrukciju slodzes izturības pakāpes atbilstoši plauktu pielietojuma īpatnībām.

1. Biroja plaukti
Sērijas LIGHT, TOTAL un MIX piedāvā ērtus un vizuāli pievilcīgus risinājumus birojiem. Šo sēriju plaukti piemēroti salīdzinoši vieglu priekšmetu glabāšanai – arhīviem, ofisa piederumiem, grāmatām un dokumentiem, kā arī izmantošanai mazās noliktavās, kur plauktu noslodze nav liela. Plaukti noliktavai vai birojam piešķirs mūsdienīgu izskatu un lieliski iekļausies teju jebkuras telpas kopējā dizainā.

LIGHT un TOTAL sēriju plaukti lieliski iederēsies moderna biroja interjerā, pienesot mazliet industriālu noskaņu. Abu sēriju plauktus iespējams ērti paplašināt ar papildsekcijām. Plauktu sistēma MIX ļauj veidot gan atvērta, gan slēgta tipa novietnes, kas savā starpā ir ērti kombinējamas. MIX sērijas plaukti aprīkojami ar dažādām papildu detaļām – durvīm, atvilktnēm un citām. LIGHT, TOTAL un MIX sērijās katra plaukta slodzes izturība ir 150 kg, tādēļ šie plaukti ir ne vien ērts un estētisks, bet arī uzticams risinājums.

2. Biroja un noliktavu plaukti
Sērija POWER piedāvā īpaši stabilus plauktus, kas paredzēti gan birojiem ar nepieciešamību uzglabāt smagas preces, gan nelielām noliktavām. Salīdzinot ar iepriekšminētajiem biroja plauktiem, POWER sērijas plaukti ir daudz izturīgāki – katra plaukta slodzes izturība ir 170 kg.

Vēl lielāku slodzes izturību piedāvā plauktu sērija TRANSFORMER – 190 kg. Šī modeļa plaukti ērti variējami un pielāgojami ikviena klienta vajadzībām. TRANSFORMER plaukti piemēroti birojiem, veikaliem, darbnīcām un nelielām noliktavām.

3. Industriālie noliktavu plaukti
Uzticami un izturīgi noliktavas plaukti ir būtisks darba drošības un ērtas pienākumu izpildes faktors, tādēļ AJ Produkti sortimentā atrodama īpaši izturīga COMBO plauktu sistēma, kas lieliski iederas darbnīcās un ražotnēs, ļaujot katram klientam izveidot savu unikālo plauktu kombināciju, vienlaicīgi to aprīkojot arī ar darbagaldu. Atkarībā no modeļa, viena plaukta svara izturība ir līdz 700 kg.

Industriālajām noliktavām un intensīvai lietošanai vispiemērotākie ir TOUGH plaukti, kam piemīt liela svara izturība, dažiem modeļiem sasniedzot pat 1000 kg. Šie ir visizturīgākie plaukti AJ Produkti piedāvājuma klāstā, kas paredzēti liela apjoma un gabarītu kravu uzglabāšanai. Plauktu konstrukcija veidota no lokšņu metāla ar īpaši cietu un izturīgu apdari, kas radīta preču uzglabāšanai industriālos apstākļos.

Plauktu sistēma POWER

Plauktu sistēma POWER ir lieliski piemērota kā birojiem, tā arī mazākām noliktavām. Tā ir izturīga un viegli pielāgojama klienta vajadzībām. POWER sērijas noliktavas plaukts ir izgatavots no pulverkrāsotām tērauda loksnēm, līdz ar to, tas ir ne vien izturīgs, bet arī vizuāli neitrāls noliktavas elements, kas lieliski iederēsies jebkurā telpas interjerā. AJ Produkti sortimentā ir pieejamas gan POWER plauktu sistēmas bāzes sekcijas, gan papildsekcijas, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties sava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Kādi faktori jāņem vērā, izvēloties noliktavu plauktus un plauktu sistēmas?

Nereti uzņēmumos tieši noliktava ir viena no vietām, kurā norisinās galvenie biznesa procesi, tādēļ ir būtiski parūpēties par piemērotu aprīkojumu. Izturīgi, ietilpīgi un uzticami noliktavu plaukti sniedz iespēju ne vien efektīvi izmantot visu produktu uzglabāšanas telpas potenciālu, bet arī atvieglot darbinieku ikdienu. Funkcionāli piemērotāko noliktavas plauktu izvēle ļauj optimāli izmantot pieejamās telpas platību un uzglabāšanas kapacitāti. Lai veiksmīgi izvēlētos konkrētajam gadījumam atbilstošus noliktavu plauktus un to iekārtojumu, rūpīgi jāpārdomā sava uzņēmuma darbība, noliktavas un telpu specifika, pievēršot īpašu vērību šiem aspektiem:

1. Pielietojumam nepieciešamā plauktu izturība;
2. Pielietojumam nepieciešamās plauktu dimensijas un pielāgojamība;
3. Noliktavas platība, tās izmantošanas iespējas un potenciālie ierobežojumi;
4. Piekļuves iespējas plauktiem;
5. Noliktavas gaisa mitrums un tam atbilstošu plauktu apdares materiālu izvēle;
6. Uzņēmuma darbības nozare un tās diktēti noteikumi attiecībā uz noliktavām un to aprīkojumu;
7. Darba drošība un ergonomika.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti noliktavu plauktus un plauktu sistēmas?

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes noliktavu plauktus un plauktu sistēmas, kas izceļas ir īpašu izturību un ilgmūžību. Katram produktam tiek sniegta 7 gadu garantija. AJ Produkti plašajā preču klāstā ikviens klients atradīs savām vajadzībām nepieciešamo plauktu risinājumu, kas ļaus iekārtot noliktavu atbilstoši telpas un nozares specifikai, kā arī darba drošības prasībām.

Uzņēmuma AJ Produkti vairāk nekā četrdesmit piecus gadus ilgā pieredze mēbeļu ražošanā un darba vides iekārtošanā nodrošina profesionālu un augstvērtīgu klientu apkalpošanu, palīdzot rast funkcionālus, ergonomiskus un kvalitatīvus risinājumus ikvienai situācijai.

Klientu ērtībai nodrošinām gan vieglu un ātru produktu pasūtīšanu internetā, gan iespēju konsultēties ar speciālistiem klātienē mūsu salonā Rīgā, kur aplūkojami dažādi telpu iekārtojuma risinājumi. Pateicoties savai plašajai noliktavai Rīgā, AJ Produkti nodrošina ātru produktu piegādi.

Mūsu piedāvātie noliktavu plaukti un plauktu sistēmas kalpos ilgi un palīdzēs padarīt funkcionālu ikvienu telpu. Izvēlies AJ Produkti!