Ratiņi noliktavām ar diviem riteņiem

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Noliktavas ratiņi un ratiņi kravas transportēšanai katrai nozarei

Lai uzņēmums un tā darbinieki darbotos efektīvi, nepieciešams ātri un viegli transportēt preces un materiālus. Atrodiet visa veida noliktavas ratiņus un ratiņus kravas transportēšanai mūsu plašajā industriālo un noliktavas produktu klāstā. No smagas noslodzes ratiem līdz nelieliem salokāmiem ratiņiem - to visu atradīsiet mūsu piedāvājumā. AJ Produkti ratu un ratiņu piedāvājums pastāvīgi attīstās un paplašinās, nodrošinot tev daudzveidīgu produktu klāstu, no kura izvēlēties vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

Noliktavas ratiņi

AJ Produkti piedāvā plašu materiālu pārvietošanas aprīkojuma klāstu: no pacēlājiem līdz noliktavas ratiņiem. Attiecībā uz noliktavas ratiņiem mūsu piedāvājumā ir varianti visām vajadzībām: no smagai noslodzei paredzētiem transportēšanas ratiņiem līdz ratiņiem preču transportēšanai pa kāpnēm un daudzfunkcionāliem ratiņiem.

Smagas noslodzes noliktavas ratiņi palīdzēs viegli pārvietot līdz pat 400 kg smagas kravas (atkarībā no modeļa), pateicoties to tērauda konstrukcijai un lieliem, izturīgiem riteņiem. Pneimatiskie riteņi un aizsargājoši rokturi padara šāda veida noliktavas ratiņus viegli manevrējamus.

Piedāvājumā ir arī kompakti noliktavas ratiņi, kurus var viegli salocīt un noglabāt, kad tie netiek lietoti, ļaujot tos uzglabāt pat automašīnā vai furgonā.

Ratiņi preču transportēšanai pa kāpnēm ir aprīkoti ar trīs riteņiem, lai varētu viegli pārvietoties augšup un lejup pa kāpnēm. Pieejami arī bezceļa noliktavas ratiņi ar kuriem var vieglāk transportēt smagas kravas pār grubuļainām un nelīdzenām teritorijām. Piedāvājumā ir arī noliktavas ratiņi ar tādiem elementiem kā necaurdurami riteņi, teleskopiski rokturi un/vai salokāmu atbalsta platformu, kas vēl vairāk atvieglos transportēšanu noliktavā un tās apkārtnē. Vairāk produktu un informācijas atradīsiet mūsu tīmekļa vietnē.

Daudzfunkcionāli ratiņi

Daudzfunkcionālie ratiņi projektēti tā, lai tos ātri un viegli varētu pārveidot no noliktavas ratiņiem uz platformas ratiņiem, tādēļ jums pietiks ar vieniem ratiņiem, lai spētu pārvietot daudz dažādu materiālu. Lai pārveidotu ratiņus, vienkārši pamainiet roktura novietojumu. Piedāvājumā ir arī tādi daudzfunkcionālie ratiņi, kurus var pārveidot par 4 riteņu noliktavas ratiņiem smagu kravu pārvietošanai. Aprīkoti ar lielām pneimatiskām riepām un maziem ritenīšiem šī veida transportēšanas ratiņi ir viegli vadāmi un manevrējami jebkurā stāvoklī. Papildus aprakstītajiem variantiem piedāvājumā šeit ir arī gāzes balonu ratiņi, ratiņi kastēm, paceļamie ratiņi un citi varianti vieglai preču transportēšanai noliktavā. Lūdzu, apskatiet produktu attēlus un aprakstus, lai izvēlētos produktu, kurš vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Kā izvēlēties piemērotākos transportēšanas ratiņus?

Transportēšanas ratiņi viennozīmīgi ir neatsverams palīgs noliktavās un citviet, kur nepieciešams pārvietot smagu kravu. Tāpat tie ir nozīmīgs ieguldījums biznesa attīstībā, jo sniedz iespēju daudz efektīvāk, ātrāk un vieglāk nodrošināt noliktavas darbību, kas daļai uzņēmumu ir viena no galvenajām biznesa procesu norises vietām. Tāpēc ir vērts izvēlēties uzņēmuma vajadzībām piemērotus transportēšanas ratiņus, ņemot vērā tādus būtiskus faktorus kā pārvietojamās kravas īpatnības, piemēram, svars un izmērs, kā arī virsmas īpašības, pa kuru visbiežāk būs nepieciešams produktus vai materiālus transportēt.

AJ Produkti sortimentā atradīsi noliktavas un transportēšanas ratiņus, kas būs lieliski piemēroti visdažādākajām vajadzībām, tāpēc ielūkojies mūsu internetveikalā un nepieciešamības gadījumā konsultējies ar mūsu speciālistiem, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu. Izvēlies AJ Produkti!