Atkritumu maisi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Atkritumu maisu iegāde AK

Katrai darba vieta ir nepieciešams atkritumu apsaimniekošanas risinājums, lai uzturētu vietu tīru un higiēniski pieņemamu. Tādēļ AJ Produktu piedāvājumā ir plašs atkritumu tvertņu un maisu, atkritumu šķirošanas konteineru un citu risinājumu klāsts, kas palīdzēs apsaimniekot atkritumus un iegūt tīru un veselīgu darba vidi. Mūsu piedāvājumā ir dažāda veida un izmēra atkritumu maisi no vairākiem materiāliem. Izlasiet šeit norādīto informāciju, lai uzzinātu, kā pareizi atbrīvoties no atkritumiem savā darba vietā, izmantojot šos maisus.

Sadzīves atkritumi

Melnie atkritumu maisi ir izturīgi un piemēroti sadzīves atkritumu savākšanai, lai jūsu darba vieta būtu kārtīga un tīra. Tie ir pilnībā izgatavoti no pārstrādāta polietilēna. Šie maisi ir pieejami dažādās krāsās. Katra maisa ietilpība ir atšķirīga un atkarīga no tā, kādā tvertnē maiss tiek ievietots. Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim atrast jūsu prasībām atbilstošu variantu.

Dažāda veida atkritumu šķirošana

Atkritumu šķirošanu var padarīt vieglāku, izmantojot noteiktu maisa veidu noteiktam atkritumu veidam. Tādēļ mēs piedāvājam dažādus maisus mitriem atkritumiem, pastiprinātus maisus papīra atkritumiem un īpaši biezus maisus asiem priekšmetiem. Mitriem atkritumiem paredzētie maisi lieliski noderēs slimnīcās un virtuvēs. Šie maisi turas stāvus arī bez maisa turētāja, vienkārši norullējot lejup to augšējo malu. To ārējais slānis ir izgatavots no bioloģiski noārdāma papīra un iekšējais slānis - no polietilēna. Pastiprinātie papīra maisi ir arī higiēniski un izgatavoti no bioloģiski noārdāma papīra. Līmvielas un apdrukas tinte ir atlasīta ar mērķi pēc iespējas vairāk samazināt to ietekmi uz vidi. Īpaši biezie maisi ir piemēroti asiem, robotiem un raupjiem būvlaukumu atkritumiem. Tie ir īpaši izturīgi pret pārduršanu un plīšanu un ir pilnībā izgatavoti no pārstrādāta zema blīvuma polietilēna. Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet uz atsevišķa produkta specifikācijas.

Parūpējieties par atkritumu konteineru tīrību

Ja atkritumu konteinerā pārplīst maiss, var nākties tērēt daudz laika un spēka tā tīrīšanai. No šādām situācijām var viegli izvairīties, iegādājoties īpaši lielos atkritumu maisus, kas ir lieliski piemēroti ievietošanai atkritumu konteineros. Mūsu piedāvājumā ir šādi maisi, kas ir izgatavoti no bieza polietilēna un var izturēt smagus un grūtus apstākļus. Papildus šiem produktiem mūsu piedāvājumā atradīsiet arī atkritumu maisu statīvus, uzkopšanas maisus, caurspīdīgus atkritumu maisus un vēl daudz ko citu. Sazināties ar mums, ja vēlaties saņemt jebkādu informāciju par mūsu produktiem.