Atkritumu šķirošanas aprīkojums

Atkritumu šķirošana

Padomi, kas padarīs atkritumu šķirošanu parocīgāku

Uzzini šeit

Apskatiet mūsu šķirošanas konteinerus un tvertnes

Tīra un sakopta darba vide ir viens no būtiskākajiem faktoriem, par ko nepieciešams parūpēties, lai nodrošinātu patīkamus apstākļus un uzlabotu darbinieku produktivitātes līmeni, tāpēc gan birojā, gan darbnīcā tāpat kā jebkurā citā darba vietā ir nepieciešami risinājumi, kas palīdz nodrošināt tīrību. Tīra darba telpa samazina negadījumu risku darba vietā un veicina produktīvu darba vidi. Tādēļ AJ Produkti piedāvā daudzus stilīgus un funkcionālus produktus, kas palīdzēs uzturēt tīru darba telpu, piemēram, atkritumu tvertnes, atkritumu šķirošanas konteinerus u.c. Tā kā šie produkti tiks regulāri izmantoti, svarīgi atrast tādus, kas būs atbilstoši jūsu darba telpai. AJ Produkti piedāvājumā atrodami dažnedažādi atkritumu šķirošanas risinājumi, tai skaitā, atkritumu šķirošanas tvertnes, plastmasas konteineri un citi.

Atkritumu šķirošanas aprīkojums

Praktiskas atkritumu tvertnes ar pedāli vienkāršo šķirošanas procesu un lieliski iederēsies birojos, skolās un restorānos. Tām ir izņemami iekšējie konteineri ar rokturi, lai lietotājs varētu tvertni viegli iztukšot un iztīrīt. Tvertnes ir aprīkotas ar dažādu krāsu elementiem, kas sniedz iespēju pavisam vienkārši noteikt, kādiem atkritumiem konkrētā miskaste paredzēta. Daudzas atkritumu tvertnes ir izgatavotas no izturīga un stilīga materiāla - nerūsējoša tērauda.

Ekonomiski šķirošanas punkti

AJ Produkti sortimentā atrodami arī atkritumu šķirošanas konteineru komplekti, kas ikvienā darba vietā sniedz iespēju izveidot ērti lietojamu šķirošanas punktu. Šķirošanas tvertnes izgatavotas no viegli tīrāmiem materiāliem un ir piemērotas virtuvēm, birojiem, darbnīcām, atpūtas centriem un citām vietām. Jūs varat novietot tvertnes vienkopus un piestiprināt tām uzlīmes, lai norādītu kādiem atkritumiem katra tvertne paredzēta. Daudzu tvertņu komplektā ir pieejamas arī uzlīmes, kuras varat izmantot atbilstoši jūsu prasībām. Vērts uzsvērt, ka atkritumu šķirošanas risinājumi ar uzrakstiem vai krāsu elementiem būtiski atvieglos šķirošanas procesu.

Komplekta piedāvājums

Ekonomiskie šķirošanas punkti nav vienīgais izdevīgais piedāvājums. AJ Produkti klāstā pieejams arī komplekts, kurā ietilpst pat četri atkritumu konteineri, krāsaini vāki un šķirošanas uzlīmes. Būtiski pieminēt, ka plastmasas atkritumu konteineri ir izgatavoti no pārstrādāta polietilēna, tādēļ iegādājoties šādus risinājumus jūs darāt labu darbu ne tikai šķirojot atkritumus, bet arī izmantojot otrreizēji pārstrādātus materiālus. Šādi konteineri ir piemēroti ļoti daudzām vietām, piemēram, darbnīcām, noliktavām, skolām un birojiem. Turklāt katra atkritumu tvertne ir īpaši ietilpīga, nodrošinot ekonomisku veidu, kā šķirot atkritumus sarežģītos apstākļos. Ir pieejami arī citi komplektu piedāvājumi.

AJ Produkti pieejami jau minētie produkti, tai skaitā, miskastes, konteineri, šķirošanas tvertnes, sadzīves atkritumu konteineri, kā arī papīrgrozi un atkritumu maisi. Iepazīstieties ar plašo piedāvājumu un arī savā uzņēmumā ieviesiet videi draudzīgu politiku, parūpējoties par atkritumu šķirošanas risinājumiem.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Uzkopšanas ratiņiVeļas maisiUzlīmesAtkritumu konteineri