Atkritumu šķirošanas aprīkojums

Biroja mēbeles un interjers

Apskati radošus ieteikumus un profesionālus padomus biroja interjera uzlabošanai!

Lasi mūsu ieteikumus un iedvesmas stāstus šeit!

Apskatiet mūsu šķirošanas konteinerus un tvertnes

Gan birojā, gan darbnīcā tāpat kā jebkurā citā darba vietā ir nepieciešami risinājumi, kas palīdz nodrošināt tīrību. Tīra darba telpa samazina negadījumu risku darba vietā un veicina produktīvu darba vidi. Tādēļ AJ Produkti piedāvā daudzus stilīgus un funkcionālus produktus, kas palīdzēs uzturēt tīru darba telpu, piemēram, atkritumu tvertnes, atkritumu šķirošanas konteinerus u.c. Tā kā šie produkti tiks regulāri izmantoti, svarīgi atrast tādus, kas būs atbilstoši jūsu darba telpai. Šeit sniegta papildu informācija par mūsu dažādajām tvertnēm, lai jūs varētu atrast produktu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Atkritumu šķirošanas aprīkojums

Praktiskas atkritumu tvertnes ar pedāli vienkāršo šķirošanas procesu un lieliski iederēsies birojos, skolās un restorānos. Tām ir izņemami iekšējie konteineri ar rokturi, lai lietotājs varētu tvertni viegli iztukšot un iztīrīt. Tvertņu pedāļi ir dažādās krāsās, lai būtu pavisam vienkārši noteikt, kādiem atkritumiem tvertne paredzēta. Atkritumu tvertnes ir izgatavotas no izturīga un stilīga materiāla - nerūsējoša tērauda. Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet uz atsevišķa produkta specifikācijas.

Ekonomiski šķirošanas punkti

Mūsu piedāvājumā iekļautais trīs tvertņu komplekts ir lielisks veids kā izveidot savu šķirošanas punktu. Šķirošanas tvertnes izgatavotas no viegli tīrāmas plastmasas un ir piemērotas virtuvēm, birojiem, darbnīcām, atpūtas centriem un citām vietām. Jūs varat novietot tvertnes vienkopus un piestiprināt tām uzlīmes, lai norādītu kādiem atkritumiem katra tvertne paredzēta. Tvertņu komplektā ir arī piecas uzlīmes, kuras varat izmantot atbilstoši jūsu prasībām. Šķirošanas punkti ir zilā krāsā. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mums.

Komplekta piedāvājums

Ekonomiskie šķirošanas punkti nav vienīgais izdevīgais piedāvājums. Mēs piedāvājam arī komplektu, kurā ietilpst četri atkritumu konteineri, krāsaini vāki un šķirošanas uzlīmes. Plastmasas atkritumu konteineri ir izgatavoti no 30% pārstrādāta polietilēna un ir aprīkoti ar diviem Ø 200 mm riteņiem vieglai pārvietošanai. Šādi konteineri ir piemēroti ļoti daudzām vietām, piemēram, darbnīcām, noliktavām, skolām un birojiem. Katras tvertnes ietilpība ir 120 L, nodrošinot ekonomisku veidu, kā šķirot atkritumus sarežģītos apstākļos. Ir pieejami arī citi komplektu piedāvājumi. Papildus jau aprakstītajiem produktiem ir pieejami arī citi papīrgrozi un atkritumu maisi. Sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība.