Pārvietojami atkritumu maisu statīvi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Atvieglojiet tīrīšanas darbu ar atkritumu maisu statīvu

Efektīva tīrīšanas sistēma un lielisks veids kā ietaupīt laiku - mūsu piedāvātais atkritumu maisu statīvs ir izcils produkts, kas palīdzēs saglabāt biroja un noliktavas telpas tīras un kārtīgas. Atkritumu maisu statīvi ir veidoti tā, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti tīrīšanas laikā, jo tie notur atkritumu maisus atvērtus ērtākai atkritumu izmešanai. Līdz ar to maisu vairs nevajadzēs turēt vaļā ar rokām. Vienkārši izmetiet atkritumus maisā, kas ir iestiprināts statīvā.

Atkritumu maisu statīvs

Mūsu piedāvājumā ir plašs atkritumu maisu statīvu klāsts, kas veidoti tā, lai atbilstu jūsu biroja iekārtojumam un vajadzībām. Atkritumu maisu statīvi ir aprīkoti ar riteņiem vieglākai pārvietošanai. Līdz ar to ir vieglāk pārvietot atkritumu maisus no vienas vietas uz otru, it īpaši, ja ir nepieciešams iztukšot maisu. Tā vietā, lai nestu smago maisu līdz pat atkritumu izmešanas vietai, vienkārši aizstumiet to. Ir pieejami arī cinkoti atkritumu maisu statīvi ar vāku, lai smakas neizplatītos ārpus atkritumu tvertnēm. To izskats ir higiēniskāks, jo atkritumi nav redzami.

Vairāku atkritumu maisu statīvs

Mūsu piedāvātie vairāku atkritumu maisu statīvi ir pieejami ar diviem vai trīs nodalījumiem, kas atvieglos atkritumu šķirošanu un apsaimniekošanu. Tie ir lieliski piemēroti vietām, kurās ir nepieciešams šķirot atkritumus, kā arī birojiem un uzņēmumiem, kuros ievēro atkritumu šķirošanas ieteikumus. Dažādu krāsu atkritumu šķirošanas konteinerus var iedalīt kategorijās, piestiprinot uzlīmes, lai atvieglotu un paātrinātu atkritumu šķirošanas procesu. Maisu statīvu var viegli salocīt un noglabāt, kad tas netiek lietots. Mūsu piedāvājumā ir arī ratiņi atkritumu maisiem, kas nodrošina vairāku problēmu risinājumu vienā produktā. Šie ratiņi atkritumu maisiem var tikt izmantoti arī kā noliktavas ratiņi, lai pārvietotu kastes un kārbas, samazinot lietotāja muguras un kāju noslogojumu. Ja tos neizmanto transportēšanai, tos var pārveidot par atkritumu maisu ratiņiem. Šo ratiņu svara izturība ir līdz 100 kg kravu transportēšanai un tie ir piemēroti 125 L ietilpīgiem atkritumu maisiem. Līdz ar to tie lieliski noderēs noliktavās. Lai apskatītu detalizētāku informāciju par produktiem un to attēlus, lūdzu, atveriet specifikācijas.