Atkritumu tvertnes gan iekštelpām, gan ārtelpām.

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Augstas kvalitātes atkritumu konteineri un atkritumu tvertnes

Uzņēmums AJ Produkti plašā klāstā piedāvā dažādas atkritumu tvertnes un atkritumu konteinerus, kas piemēroti atkritumu apsaimniekošanai gan iekštelpās, gan āra teritorijās. Ar atkritumu apsaimniekošanas jautājumu saskaras ikviens, bet īpaši lielas problēmas tas sagādā plaši apmeklētās vietās, kur atkritumi tiek atstāti milzīgā apjomā, kā arī dažādās ražotnēs, kur nepārtraukti rodas izejmateriālu un ražošanas procesu atlikumi. Tāpat atkritumu apsaimniekošana sagādā rūpes publiskajās teritorijās, piemēram, parkos un ielās. Tomēr nevar aizmirst arī birojus, mājsaimniecības, skolas un citas iestādes, kur regulāri tiek radīti atkritumi. Dažāda izmēra atkritumu tvertnes, atkritumu kastes un grozi, kā arī konteineri uz riteņiem palīdz uzturēt telpas un āra teritorijas tīras, kā arī efektīvi apsaimniekot atkritumus. AJ Produkti plašajā preču sortimentā ikviens klients atradīs vispiemērotāko atkritumu apsaimniekošanas risinājumu.

Atkritumu konteineri, atkritumu tvertnes un to klāsts

Atkritumu apsaimniekošanai pieejams tik plašs produktu klāsts, ka tajā viegli apmaldīties. Liela tilpuma atkritumu konteineri, atkritumu šķirošanas konteineri, piemājas komposta tvertnes, vienkārši atkritumu grozi, neuzkrītošas atkritumu tvertnes publiskajām zonām, smalka dizaina risinājumi moderniem birojiem – viss, ko vien var iedomāties, tāpēc atliek vien izvēlēties atbilstošāko risinājumu savām vajadzībām.

Klasiskie atkritumu konteineri
Uzņēmuma AJ Produkti preču klāstā pieejami klasiski un izturīgi atkritumu konteineri dažādos tilpumos. Privātām mājsaimniecībām pietiks ar 80 litru konteineru, bet, piemēram, veikaliem vai ražotnēm atbilstošāks būs 1000 litru atkritumu konteiners. Pateicoties konteinera izturīgajam, ērti satveramajam rokturim un lielajiem gumijas riteņiem, konteineru ērti pārvietot ne tikai pa asfaltu, bet arī pa sniegu un pāri apmalēm, kā arī parocīgi iztukšot un iztīrīt. Mūsu piedāvājumā esošie konteineri izgatavoti no izturīgas HDPE plastmasas, kas ir noturīga pret UV starojumu.

Atkritumu šķirošanas konteineri
Lai mazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi, svarīgi otrreizēji pārstrādājamus atkritumus šķirot un nodot uz pārstrādi. Atkritumu šķirošanas konteineri ļauj sašķirot atkritumus vēl pirms to izvešanas. Uzņēmums AJ Produkti piedāvā praktisku risinājumu – atkritumu pārstrādes konteinerus, kas piemēroti atkritumu šķirošanai lielos daudzumos publiskās vietās vai uzņēmumu teritorijās. Mūsu katalogā pieejami speciāli pielāgoti konteineri ar šauru atveri papīram, kā arī ar apaļu atveri skārdenēm vai pudelēm. Piedāvājam arī atkritumu tvertnes ar dažādu krāsu vākiem – šīs tvertnes novietojamas viena pie otras, savukārt, vāku krāsa palīdz sašķirot atkritumus. Konteineri izgatavoti no izturīgas plastmasas un kalpos gadiem ilgi.

Āra atkritumu tvertnes
Viens no uzņēmuma AJ Produkti populārākajiem risinājumiem atkritumu apsaimniekošanai publiskās āra teritorijās ir atkritumu tvertnes, kas ražotas no plastmasas Aintwood. Šis materiāls vizuāli atgādina koka tekstūru, bet ir izturīgs pret nokrišņiem, atgrūž ūdeni, to ir viegli kopt. Klasiskā dizaina atkritumu tvertnes piemērotas lieveņiem, iekšpagalmiem, parkiem, dārziem, smēķēšanas zonām un citām āra teritorijām. Atkritumu tvertņu augšējās un apakšējās daļas izgatavotas no lakota lokšņu tērauda. Tvertnes aprīkotas ar cinkotiem iekšējiem konteineriem, lai tās būtu vieglāk iztukšot. Āra atkritumu tvertnēm pieejami dažādi aksesuāri, piemēram, papildu vāki, atkritumu maisi, betona pamatnes, tāpēc katrs klients var izvēlēties sev nepieciešamo komplektāciju.

Ugunsdrošas atkritumu tvertnes
AJ Produkti piedāvā arī ugunsdrošas atkritumu tvertnes, kas paredzētas viegli uzliesmojošiem atkritumiem, piemēram, ar šķīdinātāju vai lineļļu piesūcinātām lupatām. Šāda veida atkritumus nedrīkst izmest parastās atkritumu tvertnēs, jo tiem piemīt pašaizdegšanās potenciāls. Mūsu piedāvātās ugunsdrošās atkritumu tvertnes speciāli pielāgotas viegli uzliesmojošu atkritumu glabāšanai – tvertnes vāks atverams tikai līdz 60 grādu leņķim, mazinot skābekļa vai citu potenciālo uzliesmojuma izraisītāju nonākšanu saskarē ar atkritumiem. Tvertnes forma un paaugstinātā pamatne nodrošina tvertnes dzesēšanos. Ugunsdrošās atkritumu tvertnes ražotas no tērauda, kas izturīgs pret ķīmisko vielu iedarbību.

Atkritumu konteineri un atkritumu tvertnes: kā izvēlēties?

Lai gan atkritumu konteineri un atkritumu tvertnes šķiet pavisam elementāra lieta, tomēr arī to izvēlei jāpievērš vērība, jo nepareizi izvēlēta atkritumu tvertne var apgrūtināt jau tā komplicēto atkritumu apsaimniekošanu. Svarīgi paturēt prātā arī to, ka atkritumu tvertnei pēcāk jāatrod atbilstoša vieta – ar vieglu piekļuvi un ērtu iztukšošanu. Zemāk apkopoti jautājumi, ko vērts apdomāt pirms atkritumu tvertnes izvēles:

- Cik liela atkritumu tvertne nepieciešama?
- Cik daudz un kāda veida atkritumi visbiežāk rodas?
- Kurus materiālus paredzēts nodot otrreizējai pārstrādei?
- Kur paredzēts uzglabāt atkritumu tvertni?
- Vai atkritumu tvertnei nepieciešami ritentiņi?
- Vai atkritumu tvertnei nepieciešams vāks?’
- Kāds vāka atvēršanas mehānisms šķiet visērtākais?
- Vai svarīgi, lai atkritumu tvertne būtu ūdensizturīga?
- Vai atkritumu tvertnei jābūt ugunsdrošai?

Kad šie un citi jautājumi apdomāti, atliek izvēlēties piemērotāko dizainu no AJ Produkti preču kataloga. Mūsu piedāvātie atkritumu konteineri un atkritumu tvertnes kalpos ilgi, palīdzot uzturēt apkārtējo vidi tīru un sakoptu. Izvēlies AJ Produkti!

Āra atkritumu tvertnes

Vai jums ir āra zona, kurā uzkrājas daudz atkritumu? Tad labākais veids, kā to likvidēt, ir iegādāties mūsu ražotās atkritumu tvertnes. Viens no mūsu populārākajiem risinājumiem ir izgatavots no plastmasas materiāla Aintwood, kas vizuāli līdzinās koksnei. Šīs tvertnes ir konstruētas klasiskā veidā un ir piemērotas tādām vidēm kā lieveņi, iekšpagalmi, smēķēšanas zonas, brīvdabas teritorijas utt. Materiāls ir izturīgs pret nokrišņiem, atgrūž ūdeni, un tam nepieciešama vien neliela kopšana. Atkritumu tvertņu augšējās un apakšējās daļas ir izgatavotas no lakota lokšņu tērauda. Mēs arī esam aprīkojuši šīs tvertnes ar cinkotiem iekšējiem konteineriem, lai tos būtu vieglāk iztukšot. Šiem konteineriem pieejami dažādi aksesuāri, piemēram, papildu vāki; atkritumu maisi, betona pamatnes utt. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums vai iepazīstieties ar produktu parametriem mūsu mājaslapā.