Izberamie konteineri

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Izberamie konteineri atkritumu apsaimniekošanai un materiālu uzglabāšanai

Ražošanas un tirdzniecības uzņēmumos ikdienā tiek radīts salīdzinoši liels daudzums atkritumu, tāpēc atkritumu apsaimniekošanai ir svarīga nozīme ikdienas darbā, tāpat arī nepieciešami dažādi materiāli, kas kaut kur ir jāuzglabā. Dažādi izberamie konteineri var būt noderīgs palīgs abos šajos gadījumos.

Pārdomāta sistēma

Atkritumu apsaimniekošana patiesībā sākas ar plānošanu. Ir jāsaprot, kā notiks atkritumu plūsma, kur nepieciešams novietot konteinerus, kā tie tiks iztukšoti, transportēti, iespējams, jāpadomā arī par smaku mazināšanu un citiem faktoriem.

Līdzīgi ir arī ar dažādu materiālu uzglabāšanu. Jāizvērtē, cik un kādi materiāli atrodas uzņēmumā, kādi plaukti, konteineri un noliktavas nepieciešami to uzglabāšanai.

Automātiski izberams

Lielos uzņēmumos noderīgi ir sasveramie konteineri, kas aprīkoti ar svirām, kas nodrošina automātisku sasvēršanu un iztukšošanu nepieciešamajā brīdī. Šāds konteiners noderēs efektīvai atkritumu šķirošanai un materiālu uzglabāšanai.

Nereti šie konteineri redzami būvobjektos, jo tie ir īpaši piemēroti metālam, grantij, cementam, koksnei un sadzīves atkritumiem. Konteineri ir izgatavoti no metināta lokšņu tērauda un to virsma apstrādāta ar pulverkrāsojumu.

Sasveramais izberamais konteiners ir piemērots lietošanai ar autokrāvēju un ir īpaši izturīgs. Sasvēršanas un iztukšošanas mehānisms tiek aktivizēts, kad konteinera priekšējā daļa sakabinās ar lielāku tvertni, nospiežot horizontālo sviru konteinera priekšā

No apakšas iztukšojams

Cits risinājums ir konteineri ar vāku un automātisku iztukšošanu no apakšējās daļas. Šādi konteineri ir kraujami cits uz cita, kā arī tos ir salīdzinoši viegli pārvietot ar palešu iekrāvēja vai dakšu pacēlāja palīdzību. Konteineri ir stabili un ar vāku, tādējādi to saturs tiek pasargāts no ārējiem apstākļiem.

Arī šie konteineri piemēroti ne tikai atkritumiem, bet arī dažādu materiālu uzglabāšanai, pasargājot tos no ārējiem apstākļiem un nodrošinot kvalitātes saglabāšanu.

Dažādi elementi

Jebkurš uzņēmums – tā ir ne tikai finanšu plūsmas plānošana un rūpes par darbiniekiem, bet arī virkne lietu un sistēmu, kam jādarbojas maksimāli efektīvi. Līdz ar to ir jādomā gan par atkritumu konteineriem, gan materiālu uzglabāšanu, gan funkcionālām mēbelēm, darbagaldiem un visu citu inventāru kompleksi.

Kā izvēlēties?

Ja nepieciešami izberamie konteineri atkritumiem vai materiālu glabāšanai, ir vērts ielūkoties AJ Produkti sortimentā, kur atrodami dažāda izmēra konteineri un viss cits aprīkojums biznesam.