Barjeras un konusi

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Barjeras

Perimetra barjeras kalpo drošības uzlabošanai, ierobežojot piekļuvi un izceļot bīstamību. Tās lieliski palīdz īslaicīgi vai pastāvīgi kontrolēt rindas un pūļus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ātri uzstādāmas un vienkāršas norobežojošās barjeras, aizsargbarjeras vai satiksmes regulācijai paredzētus konusus AJ Produkti piedāvā risinājumus, kas atbilst jūsu budžetam un vajadzībām.

Norobežojošās barjeras – barjeru stabiņi ar lentēm

Barjeru sistēmas atvieglo elastīgu norobežojumu izveidi un ir piemērots risinājums, ja vēlaties ātri norobežot telpas, vadīt cilvēku plūsmu vai izveidot efektīvas rindu vadības sistēmas. Barjeras stabi ar jostām ir piemēroti arī tad, ja jums ir jāveido droši celiņi un drošības zonas, piemēram, ap mašīnām vai strādājot ar bīstamām ķīmiskām vielām. Jostas barjeru varat izmantot āra vidē, noliktavās, darbnīcās, kinoteātros, veikalos, lidostās un daudz kur citur, kur nepieciešama ērti un ātri uzstādāma norobežojošās barjeras sistēma. Vienkārši izvelciet jostu vajadzīgajā garumā un piestipriniet to pie citas barjeras stabiņa vai sienas kronšteina, lai norobežotu nepieciešamo zonu. Pie sienas piestiprināta jostas barjera ir ideāla, ja jums ir nepieciešams ilgstošāks risinājums.

Konuss satiksmes norobežošanai un vadībai

Drošības konusi ir efektīvs veids, kā novērst negadījumus un īslaicīgi ierobežot piekļuvi būvlaukumos un ceļmalās. Augstas redzamības dizains ar gaismu atstarojošu joslu padara konusu viegli redzamu autovadītājiem un samazina drošības riskus. Konuss ir vienkāršs un ērts veids, kā kontrolēt satiksmi pasākumos vai rezervēt stāvvietas. Saliekams satiksmes konuss ir lieliska alternatīva, kas piedāvā visas tās pašas priekšrocības, taču tas ir ērti saliekams un glabājot šādi konusi aizņem krietni mazāk vietas. Mūsu satiksmes konusus var aprīkot arī ar jostas barjeru, kas paredzēta uzstādīšanai konusa augšpusē, lai pilnībā norobežotu teritoriju.

Perimetra barjeras

Šādas barjeras ir izstrādātas, lai palīdzētu jums kontrolēt un vadīt rindas, lielus pūļus un satiksmi. Pūļa vadības barjeras ir ātri un viegli izvietojamas. Tās pēc vajadzības var viegli savienot, veidojot taisnas līnijas vai taisnus leņķus, lai norobežotu nepieciešamās zonas. Cinkota tērauda konstrukcija padara barjeras piemērotas lietošanai ārpus telpām, savukārt atbalsta kāju dizains padara barjeras stabilas un grūti apgāžamas. Uzņēmuma AJ Produkti piedāvājumā ir plašs aizsargbarjeru , norobežojošo barjeru un industriālo aizsargbarjeru risinājumu klāsts, ieskaitot mašīnu aizsargus, iekštelpu drošības nožogojumus, ķēdes statņus un akordeona barjeras, kā arī iepriekš minētos produktus. Jautājiet mums, ka nepieciešama palīdzība.