Marķēšanas iekārtas un kārtridži

Tādās darbavietās kā mazumtirdzniecības veikalos un noliktavās, kā arī birojos ir daudz preču un inventāra, tādēļ viss jāuzglabā sistemātiski, lai izvairītos no bojājumu riska un sašķirotu preces tirdzniecībai. Lai šādi darbi noritētu bez aizķeršanās, ir nepieciešamas atbilstošas iekārtas. AJ Produkti piedāvā dažādas marķēšanas iekārtas un kārtridžus, kas ir vienkārši lietošanā, ātri un efektīvi. Ar šīm iekārtām var viegli izdrukāt uzņēmuma vajadzībām izstrādātas etiķetes. Mūsu dažādo modeļu printeri un kārtridži ir pieejami ar dažādām unikālām funkcijām. Lasiet vairāk, lai uzzinātu, kurš no šīs kategorijas produktiem jums ir vispiemērotākais.

Etiķešu printeri

Mēs piedāvājam piecus etiķešu printeru modeļus dažādām vajadzībām. Visi šie printeri ļauj drukāt, pielāgot un rediģēt etiķetes atkarībā no nepieciešamības. Taču katram modelim ir atšķirīgi fonta izmēri, teksta stili, rāmji, simboli un citi parametri. Ja meklējat printeri, ar kuru drukāt PC vai Mac datorā sagatavotas etiķetes, ideāls risinājums būs iekārta „Plug and Play”. Ar šo produktu jūs varēsiet izdrukāt etiķetes ar jebkuru fontu vai grafisko dizainu, kas pieejams datorā. Piedāvājumā ir arī rokas printeri, marķēšanas printeris ar skārienjutīgu ekrānu un citām funkcijām, kas ļauj izveidot etiķetes tieši šajā ierīcē. Klikšķiniet uz katras iekārtas apraksta, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Etiķešu lentes kārtridži

Līdztekus etiķešu printeriem mēs piedāvājam arī kārtridžus ar drukas papīra lentēm. Kārtridži ir pildīti ar kvalitatīvu etiķešu papīru, kas ir noturīgs pret UV starojumu, ūdensizturīgs, noturīgs pret aukstumu un karstumu (no -18˚C līdz +90˚C), tādējādi tos var izmantot gan iekštelpās, gan āra apstākļos. Ar šīm ierīcēm var drukāt melnu tekstu uz balta vai dzeltena fona atkarībā no izvēlētā modeļa. Pieejami kārtridži ar dažāda platuma lentēm, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko. Dokumentu, inventāra, plauktu un citu priekšmetu marķēšana ir efektīvs veids, kā organizēti iekārtot savu darbavietu. AJ Produkti piedāvā arī daudz citu noderīgu biroja piederumu, piemēram, paklājus, pulksteņus, kāju paliktņus un citus priekšmetus. Ja jums nepieciešams padoms vispiemērotākā risinājuma izvēlē, sazinieties ar mums.