Līmlentes

Līmlentes – drošai preču pakošanai

Droša preču iepakošana ir viens no galvenajiem faktoriem, par ko nepieciešams parūpēties ikvienam uzņēmumam, lai pārliecinātos par to, ka klientam ir iespēja saņemt veselas preces. Līmlentes preču pakošanas procesā spēlē nozīmīgu lomu, tādēļ ir svarīgi izmantot izolācijas lentas ar piemērotām nostiprināšanas īpašībām.

AJ Produkti sortimentā ir atrodami dažādi preču pakošanas piederumi, kas sniedz iespēju parūpēties par to, ka produkti savā galamērķī nonāk sveiki un veseli.

Līmlentes ar teicamām fiksēšanas īpašībām

AJ Produkti sortimentā atrodamas dažāda platuma un biezuma līmlentes ar lieliskām fiksēšanas īpašībām. Tās ir noderīgs palīgs preču pakošanas, kā arī kastu nostiprināšanas procesā. Produktu klāstā atrodamas ne tikai pats skočs, bet arī līmlentes turētāji ar ērtiem, ergonomiski satveramiem rokturiem.

Produktu iesaiņošanas procesā lieliski noderēt var ari lipeklis. Tas piemērots dažādu norāžu, plakātu un citu informatīvu materiālu piestiprināšanai.

Preču iesaiņošanas piederumi Jūsu vajadzībām

AJ Produkti piedāvājumā atrodami praktiski un noderīgi preču iepakošanas piederumi, kas nodrošinās iespēju parūpēties par produktu drošību to transportēšanas laikā. Sortimentā pieejama divpusējā līmlente, pakošanas lente, lipekļi, līmlentes turētāji un citi praktiski rīki.

Ielūkojieties piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām piemērotākos risinājumus!