Preču ratiņi un iepirkumu grozi

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Preču ratiņi un iepirkumu grozi veikaliem

Vai vēlaties, lai jūsu klienti savus pirkumus varētu transportēt ērti saliktus ratiņos vai grozā? Vai arī meklējat transportēšanas ierīces, lai savā darbavietā pārvietotu dažādas mantas? AJ Produkti piedāvā preču ratiņus un iepirkumu grozus, kas būs piemēroti gan veikaliem, gan citām darbavietām. Mēs ražojam dažāda veida ratiņus, tāpēc noteikti atradīsiet savai komercdarbībai atbilstošu risinājumu. Ar sīkāku informāciju iepazīstieties mūsu mājaslapā. Iepirkumu grozi pieejami dažādos izmēros un krāsās. Lielākiem pirkumiem lieti noderēs iepirkumu grozs uz ritnīšiem ar ērtu rokturi groza pārvietošanai pa zemi.

Ratiņi iepirkumu grozu pārvadāšanai

Ērtie un viegli manevrējamie ratiņi piemēroti birojiem un veikaliem. Ratiņi paredzēti diviem, iekšā ievietojamiem iepirkumu groziem. Veikalos šis būs labs palīglīdzeklis tiem klientiem, kam ir grūti nest rokās vairākus pilnus iepirkuma grozus. Ratiņus grozu pārvietošanai var izmantot gan kā iepirkumu ratiņus, gan kā ratiņus dažādu citu priekšmetu pārvietošanai birojos un citās darbavietās. Pārvadāšanas ratiņi ir aprīkoti ar četriem rotējošiem ritenīšiem. Ratiņu slodzes izturība ir 60 kg. Iepirkumu grozi iegādājami atsevišķi un pieejami dažādās krāsās. Plašāka informācija pieejama produkta aprakstā mūsu mājaslapā.

Platformas ratiņi

Izturīgie platformas ratiņi paredzēti dažādu lietu pārvietošanai un būs piemēroti gandrīz visās darbavietās, kā arī mazumtirdzniecības veikalos un dārzu centros, tie ir arī īpaši piemēroti garu priekšmetu pārvadāšanai. Ratiņu karkass izgatavots no galvanizēta metāla, savukārt platforma – no izturīga saplākšņa. Tā kā ratiņiem ir izturīgi sānu balsti, pārvietojamos priekšmetus uz tiem var savietot pavisam stabili – nav jāraizējas par to, ka kaut kas varētu nokrist uz zemes. Vienāda modeļa ratiņus var kompakti savietot citu citā. Tie ir viegli manevrējami, jo visi platformas ratiņi aprīkoti ar četriem gumijas riteņiem. Ratiņu slodzes izturība ir 120 kg.

Ratiņi noliktavai

Universāli izmantojamie ratiņi teicami piemēroti dažādu priekšmetu pārvietošanai veikalos, darbnīcās, noliktavās un citviet. Iepirkumu ratiņi izgatavoti no galvanizēta metāla. Tiem ir grozs un platformas tipa plaukts. Augšējo plauktu/grozu iespējams noregulēt trīs pozīcijās, vai arī pielocīt klāt pie ratiņu rāmja. Tas ir noderīgi tad, ja ratiņus nepieciešams savietot citu citā tā, lai tos varētu kompakti uzglabāt. Tas ir ērti arī tad, kad ar ratiņiem nepieciešams pārvadāt lielus priekšmetus. Grozā var ērti pārvadāt dažādus mazus priekšmetus - kastītes, sūtījumus un citas lietas. Augšējā plaukta slodzes izturība ir 100 kg, bet apakšējais plaukts izturēs līdz 300 kg lielu svaru. AJ Produkti piedāvā arī citus pārvadāšanas ratiņus, divriteņu ratiņus, palešu ratus, ķerras, režģveida konteinerus un dažādas citas ierīces un iekārtas darbavietām, kur nepieciešams pārvietot materiālus, preces un citus priekšmetus. Vairāk informācijas atradīsiet konkrētu produktu aprakstos.