• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Prezentāciju telpām

Atklāj mūsu mēbeļu sērijas

Uzlabojiet sapulces ar prezentāciju kvalitāti

 

Izdevusies prezentācija palīdz parādīt sevi kā lielisku darbinieku un savu uzņēmumu no labākās puses. Laba prezentācija ir viens no efektīvākajiem veidiem kā izglītot, informēt, motivēt, pārliecināt un iepazīstināt ar jaunām idejām savus darbiniekus un klientus. Lai sniegtu kvalitatīvu prezentāciju, tādējādi paužot neapstrīdamu pārliecību par jūsu profesionalitāti un sasniedzot nospraustos mērķus, ļoti svarīgi ir izmantot pareizu aprīkojumu. AJ Produkti piedāvā plašā klāstā preces prezentāciju telpām, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko risinājumu labai prezentācijai, apmācību rīkošanai vai grupas sanāksmei. Iepazīstieties ar dažiem no šiem produktiem, lai atrastu sava uzņēmuma vajadzībām visatbilstošāko aprīkojumu.

 

Tāfeles ar statīvu

 

Mūsu daudzveidīgie papīra lokšņu bloki ir piemēroti gan birojos, gan mācību iestādēs. Gandrīz visi mūsu piedāvātie papīra lokšņu bloki ir aprīkoti ar statīviem, un tādējādi tos var viegli pārvietot. Piedāvājumā ir pārvietojami papīra lokšņu bloku turētāji ar vai bez ritenīšiem, kā arī saliekamais lokšņu bloka statīvs Ultimate, kas saliktā veidā aizņem ļoti maz vietas. Lai iepazītos ar papildu informāciju, klikšķiniet uz konkrētā produkta.

 

Stikla tāfeles

 

Stikla rakstāmtāfeles ir viens no vismodernākajiem un noderīgākajiem priekšmetiem prezentāciju telpās, kur notiek dažādas sapulces, konferences un ideju ģenerēšanas pasākumi. Mūsu produktu klāstā atradīsiet plašu izvēli – stikla tāfeles ar noapaļotiem stūriem, abpusējas stikla tāfeles, mēneša un nedēļas plānošanas tāfeles un daudz citu noderīgu lietu. Pie mums jūs noteikti atradīsiet savam uzņēmumam vispiemērotāko risinājumu.

 

Piezīmju dēļi

 

Mūsu ražotie piezīmju dēļi ir vēl viens efektīvs saziņas palīglīdzeklis, kas lieti noderēs jebkurā darbavietā. Vienalga, vai vēlaties izlikt lasīšanai jaunos darba noteikumus, vai informāciju par gaidāmām svinībām, AJ Produktu klāstā noteikti atradīsiet sev visnoderīgāko piezīmju dēli. Mūsu mājaslapā uzzināsiet vairāk par mūsu piezīmju dēļu izmēriem, materiāliem, krāsām un citiem parametriem.

 

Tāfeles

 

Līdztekus stikla rakstāmtāfelēm mēs piedāvājam arī dažāda veida baltās tāfeles, kas ir piemērotas jebkurai darbavietai. Piedāvājumā ir magnētiskas baltās tāfeles bez rāmja, ekonomiskas tāfeles, trīskārša paneļa tāfeles un abpusējas tāfeles. Sazinieties ar mums, ja jums ir nepieciešams padoms vispiemērotākā risinājuma atrašanā.

 

Rakstāmpiederumi

 

Lai nodrošinātu kvalitatīvu prezentāciju, ir svarīgi izvēlēties arī pareizos piederumus, piemēram, krāsainos marķierus, magnētus, tāfeles tīrītājus, tīrīšanas aerosolus, pildspalvu turētājus un citas noderīgas lietas. Šos piederumus var nopirkt gan atsevišķi, gan komplektā ar citām mūsu piedāvātajām precēm. Pieejams arī piederumu sākuma komplekts, kurā atradīsiet visu, kas nepieciešams darbam ar balto tāfeli.