• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Veikalu aprīkojums

Atklāj mūsu mēbeļu sērijas

Preču izvietošanas risinājumi veikaliem

 

Mazumtirdzniecības uzņēmumiem ir svarīgi, lai preces būtu izvietotas pārskatāmi un pārdomātā veidā, jo tas piesaistīs pircējus. AJ Produkti piedāvā dažādus risinājumus veikalu iekārtošanai, piemēram, preču plauktus, reklāmas stendus, preču grozus, kā arī pakāpienus, preču ratiņus un iepirkumu grozus, lai pircēji pie jums justos ērti un varētu iepirkties bez lieka stresa. Lasiet vairāk par mūsu piedāvājumu, lai izvēlētos sev vispiemērotāko risinājumu.

 

A formas reklāmas stendi

 

A burta formā izgatavotie reklāmas stendi ir izturīgi, jo to pamatā ir stingrs tērauda vai metāla rāmis. Stendi paredzēti reklāmu un īpašo piedāvājumu izvietošanai. Uz tiem var norādīt arī informāciju par darba laiku. Daudzi modeļi ir vienkārši salokāmi, kas atvieglo to uzglabāšanu. Iegādājieties AJ Produktu ražotos A formas reklāmas stendus, lai uzrunātu klientus jau pie sava veikala durvīm.

 

Preču grozi

 

AJ Produkti piedāvā dažādus preču grozus un kastes, kas lieti noderēs mazumtirdzniecības veikalos. Šajos metāla pinuma grozos un kastēs var pārskatāmā veidā eksponēt tādas preces kā bumbas, cepures, lielas mapes un piezīmju blokus, kā arī citus priekšmetus. Grozi palīdz ietaupīt vietu un nodrošina labu preču pārskatāmību. Ar katra produkta parametriem var iepazīties mūsu mājaslapā.

 

Veikalu plaukti

 

AJ Produkti piedāvā dažādus plauktus mazumtirdzniecības veikaliem, kas ideāli noderēs, lai izvietotu un uzglabātu apģērbus un citas preces. Šos plauktus var izmantot arī pārtikas produktu uzglabāšanai. Mūsu piedāvātie veikalu plaukti ir ietilpīgi, ekonomē vietu un palīdzēs nodrošināt to, ka jūsu tirdzniecības zāle būs kārtīga un pārdomāti iekārtota. Plaukti ir viegli tīrāmi. Daži modeļi ir piemēroti arī lietošanai saldētavās, līdz ar to noderēs pārtikas produktu uzglabāšanai.

 

Pakāpšanās sols

 

AJ Produktu ražotie pakāpšanās soli lieti noderēs, lai aizsniegtu augstu novietotus priekšmetus. Solu iespējams pārvietot, to viegli pastumjot ar kāju. Tas ir aprīkots ar pašievelkošiem, amortizējošiem riteņiem, kuri vienmērīgi ripo pa dažāda tipa virsmām. Pie slodzes riteņi fiksējas, un sols stabili paliek uz vietas. Mūsu preču klāstā pieejami gan plastmasas, gan tērauda pakāpšanās soli. Sīkāka informācija par katru modeli pieejama mūsu mājaslapā.

 

Veikalu ratiņi un iepirkumu grozi

 

Mūsdienīgu veikalu ir grūti iedomāties bez preču ratiņiem un iepirkumu groziem. AJ Produktu ražotie veikalu ratiņi ir viegli manevrējami un parocīgi, tādēļ pircēji tos noteikti novērtēs. AJ Produkti piedāvā dažādus risinājumus darba videi, tai skaitā mēbeles un iekārtas veikaliem, birojiem, noliktavām un industrijai. Ja jums nepieciešama palīdzība, lai izvēlētos preču izvietošanas plauktus savam veikalam, vai jebkuru citu risinājumu savam uzņēmumam, sazinieties ar mums.