• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot

Mēbeles patīkamai atpūtai uz terases

Mēbeles patīkamai atpūtai uz terases
Raksts

Ir pienācis laiks pārvietot āra mēbeles no noliktavas uz terasi. Beidzot Jūs un Jūsu kolēģi var baudīt sauli un svaigu gaisu kafijas pauzē vai pusdienu pārtraukumā. Ir jau arī pēdējais laiks – pavasaris ir klāt!

 

Iztēlojieties sevi sēžam piesaulītē. Iespējams, ar aizraujošu lasāmvielu rokās, vai jautru kolēģu kompānijā, ēdot pusdienas. Tas var izklausīties kā sapnis, tomēr to ir pavisam viegli īstenot: vienīgais, kas nepieciešams, ir saulaina vieta un omulīgas mēbeles. Vai Jums ir šādas mēbeles? Ja vēl nav, aicinām apskatīt mūsu piedāvājumu – Jūsu izvēlei pieejami daudzi un dažādi āra mēbeļu veidi.

 

Pusdienu pārtraukumam piemēroti piknika mēbeļu komplekti

 

Klasiskais piknika galds ir universāls risinājums, kurā galds un soli savienoti ar izturīgu koka vai metāla rāmi. Komplekts ir teicami piemērots pusdienu ieturēšanai ērtā pozā. Sēdekļi ir plati un ērti, parasti darināti no koka, atsevišķos gadījumos dizains var atšķirties. Neskatoties uz faktu, ka dažu modeļu svars var sasniegt simts kilogramus, tos var viegli pārvietot uz vajadzīgo vietu, ja vien sadarbojas pāris kolēģu. Piknika mēbeļu komplekts iederas visdažādākajās āra teritorijās un ātri vien kļūst par dabisku tikšanās vietu.

 

Parka soli, kas aicina atpūsties

 

Ja nav vietas pusdienošanas zonai, vai tāda nav vajadzīga, vienkāršas mēbeles sēdēšanai ir ideāls risinājums. Vai vēlaties solu ar atzveltni, vai bez tās? Gaumes jautājums. Soli bez atzveltnes nodrošina atpūtu nogurušām kājām, kā arī veicina pieliekšanos un aktīvāku sēdus pozu, iedrošinot sarunas ar kaimiņiem. Modeļi ar atzveltni ir relaksējošāki, tie nodrošina patīkamu atpūtu. Dizaina ziņā pieejami visdažādākie modeļi no klasiskiem parka soliem ar dekoratīviem elementiem līdz moderniem Skandināvijas dizaina soliem. Visi modeļi ir piemēroti skarbiem laika apstākļiem.

 

Citas āra mēbeles novietošanai saulainā vietā

 

Sākoties saulainām un karstām dienām, par dabisku darba dienas daļu kļūst iziešana uz terases. Šādos brīžos noder arī cita veida mēbeles. Piemēram, ko teiksiet par atpūtu stilīgā dīvānā vai augsta komforta līmeņa atpūtas zonā? Vai par garšīgām pusdienām, novietojoties uz modernas mēbeļu grupas, kas nodrošina iespēju sēdēt ar taisnu muguru? Viss ir iespējams – mūsu piedāvājums ir ļoti plašs!

 

Saistītie produkti
Dārza mēbeļu komplekts, 1 galds un 4 krēsli
Dārza mēbeļu komplekts, 1 galds un 4 krēsli
Art.nr. 131483
  • Ļoti izturīgas mēbeles
  • Piemērotas terasēm
  • Lakoniskas un modernas
Dārza mēbeļu komplekts, galds + 2 krēsli
Dārza mēbeļu komplekts, galds + 2 krēsli
Art.nr. 131401
  • Moderns dizains
  • Savietojami krēsli
  • Hromēti elementi
Jūs varētu interesēt arī:

Radīt saistītos rakstus: