Šķirošanas tvertnes

Atkritumu šķirošana

Padomi, kas padarīs atkritumu šķirošanu parocīgāku

Uzzini šeit

Šķirošanas tvertnes videi draudzīgai atkritumu apsaimniekošanai

Jo vairāk šķirosim atkritumus, jo lielāks būs ieguvums videi. Tādēļ iesakām atvieglot atkritumu šķirošanu, novietojot šķirošanas tvertnes ērti pieejamās vietās darbavietā. Birojos ir ieteicams novietot papīra šķirošanas tvertni zem katra rakstāmgalda un printeru tuvumā, savukārt virtuvē nepieciešams novietot tvertnes plastmasas, stikla un metāla šķirošanai. Noliktavā vai rūpnīcā atkritumu savākšanas punkti būtu stratēģiski jāizvieto netālu no vietām, kur rodas dažādi atkritumi. Izmantojiet nepārprotamas uzlīmes un/vai dažādas krāsas tvertnes, lai cilvēkiem būtu viegli izraudzīties konkrētajiem atkritumiem piemērotu tvertni.

Lieliski atkritumu šķirošanas risinājumi

Mūsu trīs tvertņu komplekts ir lielisks risinājums sava atkritumu šķirošanas punkta izveidei. Mūsu atkritumu šķirošanas komplekti ir izgatavoti no viegli tīrāmas pelēkas plastmasas un ir piemēroti virtuvēm, birojiem, darbnīcām, izklaides centriem utt. Šīs atkritumu tvertnes var izvietot citu citai līdzās un izmantot uzlīmes, lai norādītu, kādiem atkritumiem katra atkritumu tvertne ir paredzēta. Atkritumu tvertnēm komplektā ir piecas uzlīmes, tādēļ atkritumu tvertnes var ērti izmantot sadzīves atkritumu, papīra, plastmasas, metāla vai stikla vākšanai.

Atkritumu šķirošana pasākumu laikā

Ir vairāki risinājumi, kā nodrošināt šķirošanu pasākumu laikā. Lielu pasākumu gadījumā nepārprotami apzīmētas atkritumu šķirošanas tvertnes uz riteņiem būs vienkāršs risinājums liela atkritumu daudzuma vākšanai. Mazāku pasākumu vai konferenču laikā piemērots risinājums būs kartona tvertnes, savukārt ēdināšanas un viesmīlības telpās piemērotas būs plastmasas kastes pudelēm, kuras var sakraut citu uz citas laikā, kad tās netiek izmantotas.

Divplūsmu atkritumu šķirošanas tvertnes birojiem

Mūsu divplūsmu vai trīsplūsmu atkritumu šķirošanas tvertnes ir lieliski piemērotas birojiem, sabiedriskām telpām, ēdināšanas telpām un pat mājām un nodrošina sakārtotu un ērtu risinājumu atkritumu šķirošanai. Šīm tvertnēm ir eleganta nerūsējošā tērauda apdare, tās labi izskatīsies jebkādā vidē, turklāt tās ir viegli tīrāmais, lai nodrošinātu nepieciešamo higiēnu. AJ Produkti plašā piedāvājumā ir pieejamas atkritumu tvertnes un risinājumi atkritumu šķirošanai. Ja tev ir jautājumi vai vēlies saņem cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar mums tiešsaistē vai zvani 67 62 52 72