Instrumentu ratiņi

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Instrumentu ratiņi parocīgam un efektīvam darbam

Katrai lietai ir sava vieta. Ja šis princips tiek ievērots, tad darbi veicas raitāk un meistariem nav lieki lieki jātērē laiks, meklējot, kur konkrētajā brīdī ir palicis tieši šobrīd nepieciešamais skrūvgriezis vai uzgriežņu atslēga. Instrumentu ratiņi ir labs un uzticams sabiedrotais jebkuram meistaram un viņa palīgiem.

Efektivitātes paaugstināšana

Ražotnēs, noliktavās, darbnīcās, būvobjektos un citur, kur strādā cilvēki, kuriem ir plašs instrumentu un aprīkojuma klāsts, kārtībai ir milzīga nozīme. Ja instrumenti neatrodas “pa rokai”, ja tie vienkārši tiek samesti kaudzēs, tas ne tikai kavē darbus, bet arī var bojāt instrumentus.
Lai izvairītos no šādiem nepatīkamiem pārsteigumiem darba gaitā, kārtību palīdz ieviest instrumentu rati, kuros atradīsies vieta visam darbā nepieciešamākajam. Ērti, ka rati ir pārvietojami, līdz ar to tie vienmēr atradīsies tuvumā. AJ Produkti sortimentā atrodami dažāda izmēra un uzbūves ratiņi – ieskaties un atrodi tur tieši sev noderīgākos!

Izturīgi instrumentu ratiņi

Nav grūti iztēloties ikdienu, piemēram, autoservisā, kur ir neskaitāmi instrumenti, skrūves, uzgriežņi un citi elementi, kas darba gaitā nepieciešami. Darbs notiek ātri, meistariem var ievajadzēties visdažādākās lietas, slodze ir liela. Līdz ar to arī instrumentu ratiem ir jābūt tādiem, kas var izturēt straujo tempu un slodzi – tiem jābūt pamatīgiem un ilgmūžīgiem
Tā kā instrumentu rati ar instrumentiem ir uz riteņiem, tie pēc būtības pilda divas funkcijas – ar tiem ērti var aizstumt vajadzīgās lietas līdz vietai, kur konkrētajā brīdī noritēs darbs, kā arī tā ir laba vieta, kur uzglabāt instrumentus un aprīkojumu.
Šādiem ratiem ir pamatīgs un izturīgs, no tērauda loksnes izgatavots korpuss. Virsma lielākoties izgatavota no alumīnija un cinka sakausējuma, bet pati virsējā daļa var būt arī no koka. Vāks vienlaikus pilda arī darbagalda funkciju, tam ir slēdzams rokturis, kurš tiek aizslēgts ar piekaramo slēdzeni. Nepieciešamības gadījumā vāku var fiksēt arī atvērtā stāvoklī.
Instrumentu ratiņiem ir divi lieli, fiksējami riteņi un divi mazi, grozāmi ritenīši.

Ratiņi konkrētajām vēlmēm

Katram meistaram ir savs darba stils un paradumi. Kādam ir ērti, ja ratiņi ir ar daudzām zemām atvilktnēm, katrā no kurām var izvietot instrumentus, bet citam vairāk tīkamas lielas kastes, kurās visi instrumenti un elementi ir vienkopus.
Lai kādas arī būtu vēlmes, ir vērts ielūkoties AJ Produkti sortimentā. Tur atrodamie ratiņi ir stabili, tiem ir dažāds atvilktņu skaits, atšķirīgas slodzes, izmēri un ietilpība. Arī riteņi ir izturīgi un nodrošina ērtu ratu pārvietošanu.

Tehniskās apkopes ratiņi

Lai padarītu tehniskās apkopes darbus raitākus, iesakām iegādāties AJ Produkti ražotos apkopes ratiņus, kur var parocīgi un droši uzglabāt darbarīkus un jebkuru citu nepieciešamo aprīkojumu. Šādi ratiņi var būt ar vienu vai diviem slēdzamiem nodalījumiem, atvilktni un plauktiem.
Ja ir jāveic montāžas darbi kā daļa no regulāriem apkopes uzdevumiem, tad tas ir ideāls ieguldījums, jo apkopes ratiņi noder gan kā darbgalds, kā arī kā uzglabāšanas skapis. Noderīgs sīkums - darbvirsma ir ar paaugstinātu apmali, kas neļauj priekšmetiem nokrist, kad ratiņi tiek izmantoti transportēšanai.

Kā izvēlēties?
Ir vairāki jautājumi, ko der sev uzdot, meklējot piemērotākos ratiņus savai darbnīcai.
Cik lieli ratiņi ir nepieciešami?
Kādas šķiet ērtākās atvilktnes vai skapīši?
Cik daudz lietu būs nepieciešams uzglabāt?
Cik augstiem jābūt ratiņiem?
Vai instrumentu ratiņi tiks izmantoti tikai instrumentu un aprīkojuma glabāšanai un pārvietošanai vai arī tiem nepieciešama arī darbagalda funkcija?
Ieskaties AJ Produkti klāstā un izvēlies tieši sev nepieciešamākos un ērtākos ratiņus!