Instrumentu ratiņi

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Instrumentu ratiņi parocīgam un efektīvam darbam

Katrai lietai ir sava vieta. Ja šis princips tiek ievērots, tad darbi veicas raitāk un meistariem nav lieki lieki jātērē laiks, meklējot, kur konkrētajā brīdī ir palicis tieši šobrīd nepieciešamais skrūvgriezis vai uzgriežņu atslēga. Instrumentu ratiņi ir labs un uzticams sabiedrotais jebkuram meistaram un viņa palīgiem.

Efektivitātes paaugstināšana

Ražotnēs, noliktavās, darbnīcās, būvobjektos un citur, kur strādā cilvēki, kuriem ir plašs instrumentu un aprīkojuma klāsts, kārtībai ir milzīga nozīme. Ja instrumenti neatrodas “pa rokai” vai vienkārši tiek samesti kaudzēs, tiek ne tikai kavēti darbi, bet arī bojāts darba aprīkojums.
Lai izvairītos no šādiem nepatīkamiem pārsteigumiem, kārtību palīdz ieviest instrumentu rati, kuros atradīsies vieta visam darbā nepieciešamākajam. Tā kā tie ir ērti pārvietojami, vari parūpēties par to, ka instrumentu ratiņi ar instrumentiem vienmēr atrodas tuvumā. AJ Produkti sortimentā atrodami dažāda izmēra un uzbūves ratiņi – ieskaties un atrodi tur tieši sev noderīgākos!

Izturīgi instrumentu ratiņi

Ikdiena, piemēram, autoservisā ir aktīva, saspringta un visnotaļ instrumentiem bagātīga. Darbs norisinās ātri un vienmēr nepieciešams, lai “pa rokai” ir vajadzīgie instrumenti, skrūves, uzgriežņi un citi elementi. Līdz ar to arī instrumentu ratiem ir jābūt tādiem, kas var izturēt straujo tempu un slodzi – tiem jābūt izturīgiem un ilgmūžīgiem.

Tā kā instrumentu ratiņi ar instrumentiem ir aprīkoti ar riteņiem, tie pēc būtības pilda divas funkcijas – ar tiem var ērti aizstumt vajadzīgās lietas līdz vietai, kur konkrētajā brīdī noritēs darbs, kā arī tie ir lielisks risinājums, kur uzglabāt instrumentus un aprīkojumu. Šādiem ratiem ir pamatīgs un izturīgs, no tērauda loksnes izgatavots korpuss. Virsma lielākoties izgatavota no alumīnija un cinka sakausējuma, bet pati virsējā daļa var būt arī no koka. Vāks vienlaikus pilda arī darbagalda funkciju, tādēļ šādi darbnīcu ratiņi nodrošina ērtu un parocīgu darba zonu jebkurā vietā.

Ratiņi tavām vēlmēm

Katram meistaram ir savs darba stils un paradumi. Kādam ir ērti, ja ratiņi ir ar daudzām zemām atvilktnēm, no kurām katrā var izvietot instrumentus, bet citam vairāk tīkamas lielas kastes, kurās visi instrumenti un elementi ir vienkopus. Lai kādas arī būtu vēlmes, ir vērts ielūkoties AJ Produkti sortimentā. Tur atrodamie ratiņi ir stabili, tiem ir dažāds atvilktņu skaits, atšķirīgas slodzes, izmēri un ietilpība. Arī riteņi ir izturīgi un nodrošina ērtu ratu pārvietošanu.

Lai padarītu tehniskās apkopes darbus raitākus, iesakām iegādāties AJ Produkti ražotos apkopes ratiņus, kur var parocīgi un droši uzglabāt darbarīkus un jebkuru citu nepieciešamo aprīkojumu. Ja ir jāveic montāžas darbi kā daļa no regulāriem apkopes uzdevumiem, tad tas ir ideāls ieguldījums, jo apkopes ratiņi noder gan kā darbgalds, kā arī kā uzglabāšanas skapis. Turklāt, to darbvirsma ir ar paaugstinātu apmali, kas neļauj priekšmetiem nokrist, kad ratiņi tiek izmantoti transportēšanai, tādēļ tie ne tikai ērts, bet arī drošs risinājums.

Kā izvēlēties piemērotākos instrumentu ratiņus?

Lai izvēlētos piemērotākos ratiņus, nepieciešams ņemt vērā vairākus būtiskus faktorus, sev vispirms uzdodot svarīgākos jautājumus, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Lai pārliecinātos, ka izvēlētie darbnīcu ratiņi būs tev piemēroti, atbildi uz šiem jautājumiem.

Cik lieli ratiņi ir nepieciešami?
Kādas šķiet ērtākās atvilktnes vai skapīši?
Cik daudz lietu būs nepieciešams uzglabāt?
Cik augstiem jābūt ratiņiem?
Vai instrumentu ratiņi tiks izmantoti tikai instrumentu un aprīkojuma glabāšanai un pārvietošanai, vai tiem nepieciešama arī darbagalda funkcija?

Ieskaties AJ Produkti klāstā un izvēlies tieši sev piemērotākos un ērtākos darbnīcu ratiņus!