Plastmasas kastes

Noliktavas plaukti un iekārtojums

Uzņēmuma Airshoppen noliktavas Zviedrijā izveide no A līdz Z

Uzzini vairāk šeit!

Augstas kvalitātes plastmasas kastes dažādām vajadzībām

Plastmasas kastes ir ērts risinājums visdažādāko priekšmetu un produktu uzglabāšanai un pārvadāšanai, kā arī kārtības ieviešanai noliktavās, birojos, veikalos, mājsaimniecībās un citur. Ikvienā darbavietā nepieciešami atbilstoši uzglabāšanas risinājumi, lai nodrošinātu kārtību, raitu un efektīvu darba procesu, kā arī samazinātu potenciālo negadījumu risku.

Uzņēmuma AJ Produkti preču sortimentā atrodamas daudzveidīgas plastmasas kastes, kas lieliski papildina produktu katalogā pieejamos skapjus un plauktus, tos padarot īpaši funkcionālus un ērtus. Tāpat mūsu produktu klāstā pieejami arī skapji ar nelielām kastēm, kā arī stendi ar mazām kastītēm. Mūsu piedāvātās plastmasas kastes lieliski piemērotas birojiem, noliktavām, darbnīcām, virtuvēm un citām sarežģītām telpām. Kastes pieejamas dažādos dizainos, izmēros un krāsās, tāpēc ikviens klients atradīs meklēto risinājumu.

Plastmasas kastes un to sortiments

Mūsu preču sortimentā plastmasas kastes rindojas no pavisam mazām kastītēm, kas piemērotas, piemēram, skrūvju uzglabāšanai, līdz pat vairākus desmitus litru ietilpīgām kastēm preču uzglabāšanai lielajās noliktavās. Lai kāda plastmasas kaste būtu nepieciešama, mūsu produktu katalogā noteikti būs atrodams atbilstošais risinājums.

Plastmasas kastes EURO
Populāra izvēle AJ Produkti preču katalogā ir plastmasas kastes EURO. Šīs sērijas kastes ir ļoti izturīgas un piemērotas intensīvai lietošanai tādās vietās, kur nepieciešami lielas noslodzes un triecienizturīgi uzglabāšanas risinājumi. EURO kastes saderīgas ar EURO paletēm, tāpēc tās īpaši noder, piemēram, mašīnbūves industrijā. Tā kā šīs sērijas kastes ērti sakraujamas viena uz otras, telpā iespējams iegūt vairāk vietas. Plastmasas kastēm EURO piemīt gluda iekšpuse un pamatne, atvieglojot kastu tīrīšanu, kā arī padarot tās piemērotas konveijeriem. Kastes izgatavotas no pārstrādāta polipropilēna un augsta blīvuma polietilēna. Daudzām kastēm ir viegli satverami rokturi, kas atvieglo to pārvietošanu. EURO plastmasas kastes noturīgas pret UV starojumu. Šīs kastes ir higiēniskas un piemērotas pārtikas produktu uzglabāšanai.

Plastmasas kastes
AJ Produkti piedāvā triecienizturīgas plastmasas kastes, kas piemērotas lietošanai dažādās vietās. Kastes izgatavotas no pārstrādāta un pret UV starojumu noturīga augsta blīvuma polietilēna, tāpēc tās labi iztur temperatūru, kā arī ir noturīgas pret daudzām ķimikālijām. Šīs kastes ir viegli iztīrīt, jo tām ir gludas malas, līdzena pamatne un atveres ūdens aizvadīšanai. Līdzīgi kā EURO kastēm, arī šīm kastēm izveidoti ērti satverami rokturi īsākajā malā, lai tās varētu viegli pārvietot. Mūsu piedāvātās plastmasas kastes ir pieejams trīs krāsās: sarkanā, zilā un baltā.

Sakraujamas plastmasas kastes
AJ Produkti preču katalogā pieejamas arī sakraujamas plastmasas kastes, kas piemērotas lielai noslodzei noliktavās, ražotnēs un citās sarežģītās vietās. Mūsu piedāvātās plastmasas kastes ir videi nekaitīgas, jo izgatavotas no pārstrādātas plastmasas. Šīs kastes var sakraut vienu uz otras, lai iegūtu vairāk brīvas vietas. Sakraujamās kastes var izturēt temperatūru no -20°C līdz +80˚C.

Plastmasas kastes pārtikas produktu glabāšanai
Mūsu produktu klāstā pieejamas arī caurspīdīgas plastmasas kastes pārtikas produktu glabāšanai. Šīm plastmasas kastēm ir piespiežams vāks, kas nodrošina drošu pārtikas produktu uzglabāšanu kastes iekšienē. Kastes ir ērti novietojamas viena uz otras. Kastes pārtikas produktu glabāšanai ir izturīgas pret lielām temperatūras svārstībām. Daži modeļi iztur temperatūru pat no -40°C līdz +120°C. Šīs kastes ar augsto temperatūras izturību un stipro konstrukciju piemērotas plašam pielietojumam dažādās vidēs.

Ūdensizturīgas plastmasas kastes DRY
Saviem klientiem piedāvājam arī ūdensizturīgas plastmasas kastes DRY, kas paredzētas intensīvai lietošanai. Kastes DRY aprīkotas ar cieši pieguļošu vāku un fiksatoru, pasargājot produktus no mitruma, putekļiem un kukaiņiem. DRY kastes izgatavotas no plastmasas, kas piemērota arī pārtikas produktu uzglabāšanai. Kastes var novietot vienu uz otras, lai lieki neaizņemtu platību.

Kā izvēlēties plastmasas kastes?

Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā, svarīgi saprast, kādas plastmasas kastes ir nepieciešamas. Pirmkārt, jābūt skaidram, kādi priekšmeti vai produkti tiks uzglabāti kastēs. Piemēram, pārtikas produktus neglabās tādās pašās kastēs kā dokumentu mapes. No kastēs uzglabājamiem priekšmetiem atkarīgs izvēlēto kastu veids, dizains un materiāls. Otrkārt, jāsaprot, cik lieli un smagi priekšmeti tiks uzglabāti kastēs. Šis aspekts ļaus izvēlēties pareizā izmēra un izturības kastes. Treškārt, jāaptver, kur kastes tiks turētas – parastā noliktavā, saldētavā, plauktos vai skapjos. Tāpat arī jāzina, vai kastēm nepieciešams kāds papildu aprīkojums, piemēram, vāki vai sadalītāji ērtākai produktu sašķirošanai atšķirīgās kategorijās. Jo skaidrākas būs savas prasības, jo vieglāk atrast vispiemērotāko risinājumu.

AJ Produkti preču klāstā pieejamas ne tikai plastmasas kastes, bet arī citi uzglabāšanas risinājumi, piemēram, skapji un plaukti. Ja nepieciešama palīdzība darba vietai atbilstošu uzglabāšanas risinājumu izvēlē, sazinies ar uzņēmuma konsultantiem! Izvēlies AJ Produkti!

Sakraujamas plastmasas kastes

Sakraujamās plastmasas kastes ir piemērotas lielai noslodzei noliktavās, ražotnēs un citās sarežģītās vietās. Mūsu piedāvātās plastmasas kastes ir videi nekaitīgas, jo ir izgatavotas no pārstrādātas plastmasas. Šīs kastes var sakraut vienu virs otras, lai iegūtu vairāk brīvas vietas. Sakraujamās kastes var izturēt temperatūru no -20°C līdz +80˚C. Papildus šiem produktiem ir pieejami arī citi uzglabāšanas risinājumi, piemēram, skapji, skapji nelieliem priekšmetiem un daudzi citi . Ja jums ir nepieciešama palīdzība jūsu darba vietai atbilstošu uzglabāšanas risinājumu izvēlē, lūdzu, sazinieties ar mums.