Pakāpšanās soliņi

Pakāpšanās soliņi vieglai un drošai piekļuvei augstumā

Darba laikā gūti savainojumi nav nekas neparasts, un darbs augstumā ir saistīts ar īpašiem riskiem. Tīrot vai piekļūstot augstākām vietām, pastāv paklupšanas vai nokrišanas risks, it sevišķi ja augstākos plauktos glabājat kastes. AJ Produkti tiešsaistē piedāvā plašu piekļuves risinājumu klāstu, piemēram, pakāpšanās soliņus, drošības pakāpienus un trepes, lai palīdzētu samazināt ar darbu saistītus savainojumus, kas gūti, strādājot augstumā. Uzzini par mūsu dažādajiem pakāpšanās soliņu veidiem, kas pieejami izmantošanai birojos, veikalos, bibliotēkās, darbnīcās, noliktavās utt.

Salokāmi pakāpšanās soliņi

Salokāmi soliņi ir lieliski piemēroti izmantošanai arhīvos, bibliotēkās, noliktavās utt. Mūsu salokāmie soliņi ir pieejami dažādos augstumos, un tos var viegli salocīt un paglabāt uz laiku, kamēr tie nav vajadzīgi. Tie ir viegli, tādēļ ir ērti pārnēsājami. Varat izvēlēties soliņus ar vai bez roktura atkarībā no tavām drošības vajadzībām. Neslīdošās gropes nodrošina labāku saķeri, lai novērstu paslīdēšanu. Detalizētu specifikāciju skati pie katra no produktiem.

Apaļie pakāpšanās soliņi

AJ Produkti apaļie pakāpšanās soliņi ir praktisks un pārnēsājams produkts, kas izgatavots no izturīgas plastmasas. Soliņš ir aprīkots ar atsperu ritentiņiem, lai to būtu ērti pārvietot pa jebkādu virsmu. Ritentiņi ievirzās uz iekšu, tiklīdz uz soliņu tiek izdarīts spiediens, lai nepieļautu paslīdēšanu laikā, kad esat uz soliņa. Tāpat soliņam ir bieza gumijas apdare pie pamatnes, lai pasargātu mēbeles un sienas no saskrāpēšanas. Tas ir viegls, taču tā nestspēja ir 150 kg. Mēs piedāvājam arī apaļus pakāpšanās soliņus, kas izgatavoti no tērauda. Izvēlies produkta attēlu, lai aplūkotu detalizētu informāciju.

Pārvietojami pakāpšanās soliņi

Mūsu pārvietojamie drošības soliņi ir izgatavoti no pilnībā sametināta tērauda, kas pulverkrāsots dažādās krāsās. Tie ir aprīkoti ar četriem apslēptiem atsperu ritentiņiem, kas ievirzās uz iekšu, tiklīdz tiek izdarīts spiediens uz pirmo pakāpienu. Šie soliņi ir pieejami ar rokturiem, un ir ērti glabājami laikā, kad netiek izmantoti. Aprīkoti ar gumijas vai neslīdošām gropēm; to nestspēja ir 125 vai 150 kg atkarībā no modeļa. Tāpat mēs piedāvājam pārvietojamus drošības soliņus ar sietveida protektoriem, kas nodrošina labu saķeri un ļauj no pakāpieniem notecēt jebkādiem šķidrumiem gadījumā, ja soliņu izmanto slapjā vidē. Papildus pakāpšanās soliņiem un piekļuves aprīkojumam AJ Produkti piedāvā dažādus praktiskus un funkcionālus darbavietas risinājumus. Aicinām iegādāties neslīdošus paklājus, kas nodrošinās labāku saķeri uz slidenām grīdām, lai novērstu pakrišanas risku. Tāpat piedāvājam bīstamības brīdinājuma zīmes un saķeres lentu. Lai uzzinātu vairāk par mūsu drošības aprīkojumu, vari sazināties ar mūsu pārdošanas nodaļu tiešsaistē.