Trepes, kāpnes, sastatnes

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Vienkāršāks darbs augstumā ar kāpnēm

Domājot par to, kas nepieciešams darbam noliktavā vai pat mazumtirdzniecības veikalā, parasti prātā nāk veikala plaukti, uzglabāšanas kastes, marķējumi un apzīmējumi. Visas šīs lietas ir nepieciešamas, lai noliktava spētu labi funkcionēt. Tomēr viena lieta par kuru bieži aizmirst ir kāpnes. Jebkurā noliktavā vai krātuvē kāpnes var padarīt darbinieku ikdienu efektīvāku un drošāku. Tās ne tikai palīdz tikt līdz grūti aizsniedzamām vietām, bet arī samazina dažādu negadījumu risku. AJ Produkti piedāvā plašu kāpņu klāstu, lai atvieglotu darbu augstumā. Ir iespējams izvēlēties dažāda veida kāpnes, piemēram, salokāmās kāpnes, pārvietojamās kāpnes, pārvietojamās darba platformas, pakāpiena solus u. c. Izlasiet šo informāciju, lai uzzinātu vairāk par katru no variantiem un iegādātos to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Pārvietojamās kāpnes

Pārvietojamās drošības kāpnes ir izgatavotas no pilnībā sametināta tērauda ar pulverkrāsojumu, kas pieejams dažādos toņos. Kāpnes aprīkotas ar četriem ritenīšiem zem kupola un ar atsperēm, kas iespiežas korpusā tiklīdz kāpnes tiek noslogotas, lai nodrošinātu labu saķeri ar grīdu. Līdz ar to, kāpnes lietošanas laikā nekustas! Jums nav jāsatraucas par grīdas bojājumiem, jo ritenīši neatstāj nospiedumus un kupola malas ir nosegtas divos slāņos un aprīkotas ar aizsargājošu pārklājumu. Kamēr tās nelieto, kāpnes var viegli pārvietot. Lai uzzinātu vairāk par izmēriem, svara izturību utt., lūdzu, uzklikšķiniet uz atsevišķu produktu specifikācijas.

Pārvietojama darba platforma

Strādājiet vidējā augstumā ar šīm daudzpusīgajām un pārvietojamām sastatnēm no karsti galvanizēta doba tērauda un ar ūdensizturīgu saplākšņa platformu. Platformu iespējams iestatīt sešos dažādos augstumos. Tā kā iekārta ir aprīkota ar četriem bloķējamiem ritenīšiem, tā ir viegli pārvietojama. Kad darbi pabeigt, vienkārši salokiet sastatnes, lai pārveidotu tās praktiskos ratiņos ar diviem ritentiņiem! Ja vēlaties visu risinājumu apvienojumu, apskatiet piedāvāto sastatņu kombināciju. Gluži kā pārvietojamā darba platforma, arī šī iekārta ir ar regulējama augstuma platformu. Šo platformu var izmantot arī kā pagarināmās vai kombinētās kāpnes, viegli uzstādot katru no trīs iespējamajiem pielietojumiem. Šī sastatņu kombinācija ir piemērota nelieliem remonta un apkopes darbiem vidējā augstumā gan iekštelpās, gan ārpus tām. Šeit aprakstītie varianti ir tikai daži piekļuves iekārtu veidi, kurus piedāvā AJ Produkti, un kas lieliski noderēs industriālā noliktavā vai apkopes nodaļā. Apskatiet dažādos variantus, lai iegādātos sev piemērotas kāpnes vai sazinieties ar mums un mēs jums palīdzēsim tās atrast! Varat apskatīt arī citus jūsu darba vietai paredzētus produktus, piemēram, noliktavas plauktus, palešu plauktus, ratiņus, neslīdošus paklājus utt.