Riepu plaukti

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Riepu plaukti ērtai riepu glabāšanai

Auto servisā, riepu veikalā, uzņēmuma autoparkā vai pat privātajā garāžā riepas, kas konkrētajā brīdī nav nepieciešams, mēdz traucēt, aizņemt daudz vietas. Risinājums ir riepu plaukti, kas palīdz organizēt riepu uzglabāšanu un uzturēt kārtību garāžā, noliktavā u.c.

Riepu plaukti uz riteņiem

AJ Produkti sortimentā pieejami ne tikai stacionārie, bet arī plaukti uz riteņiem, kas īpaši noderīgi būs riepu tirdzniecības vietās vai autoservisos – plauktu ērti varēs aizstumt līdz vietai, kurā tiek veikti darbi.

Izmēri un materiāli

Plaukti riepām ir dažādu veidu un izmēru. Ir gan tādi, kas piemēroti liela skaita riepu uzglabāšanai, gan arī tādi, kuros ietilpst vien četras riepas un tie piemēroti, piemēram, piemājas garāžai, lai tajā ieviestu kārtību. Arī izmēri ir dažādi, līdz ar to plauktos iespējams novietot dažādu marku automašīnu riepas.

Paši plaukti izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tiem nav platformu, tāpēc to pašsvars ir salīdzinoši neliels. Plauktus iespējams arī savstarpēji savienot, ja nepieciešami vairāki plaukti nekā ir standarta piedāvājumā.

Ietilpība

Svarīgs jautājums ir plauktu ietilpība. Iegādājoties plauktus vien privātām vajadzībām, ir pilnīgi pietiekami ar plauktu, kurā uzglabājamas četras riepas, bet pilnīgi citas prasības ir, piemēram, riepu tirgotājiem. Pieejami arī gari un ietilpīgi plaukti, kuros iespējams ievietot līdz pat 140 riepām.

Arī citi elementi

Iekārtojot garāžu vai autoservisa telpas, par visu aprīkojumu vēlams domāt kompleksi, lai visiem plauktiem, ratiņiem, pacēlājiem, skapīšiem pietiktu vietas. Riepu plauktus droši var novietot telpas attālākajos stūros, jo tos visintensīvāk vajadzēs lietot vien divas reizes gadā.

Iegādājoties visus plauktus un aprīkojumu pie viena pārdevēja, varēsiet būt droši, ka tie savstarpēji būs savietojami un dizainiski saskanīgi, radot patīkamāku darba vidi.

Kā izvēlēties?

Galvenais kritērijs, izvēloties plauktus riepu glabāšanai, ir izmērs un ietilpība. Jāzina, cik daudz riepas vienlaikus būs nepieciešams uzglabāt, vai tās būs nepieciešams arī pārvietot, vai plauktus vēlaties stiprināt pie sienas, grīdas..

Riepu plaukti un cits noliktavu aprīkojums plašā izvēlē atrodams AJ Produkti sortimentā. Ieskaties un atrodi savām nepieciešamībām atbilstošāko!