Riepu plaukti

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Riepu plaukti ērtai riepu glabāšanai

Auto servisā, riepu veikalā, uzņēmuma autoparkā vai pat privātajā garāžā riepas, kas konkrētajā brīdī nav nepieciešams, mēdz traucēt, aizņemt daudz vietas. Risinājums ir riepu plaukti, kas palīdz organizēt riepu uzglabāšanu un uzturēt kārtību garāžā, noliktavā u.c.

AJ Produkti sortimentā ir atrodami dažāda veida plaukti riepām, tie atšķiras gan izmēra gan svara izturības, kā arī diziana ziņā. Tieši tādēļ ikvienam ir iespēja piemeklēt un izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

Riepu plaukti uz riteņiem

AJ Produkti sortimentā pieejami ne tikai stacionārie, bet arī plaukti uz riteņiem, kas īpaši noderīgi būs riepu tirdzniecības vietās vai autoservisos – plauktu ērti varēs aizstumt līdz vietai, kurā tiek veikti darbi. Tas sniedz iespēju parūpēties par darbinieku veselību, jo auto riepas nebūt nav vieglas, un ro regulāra pārvietošana var atstāt negatīvu ietekmi uz muguras veselību.

Izmēri un materiāli

Plaukti riepām ir dažādu veidu un izmēru. Ir gan tādi, kas piemēroti liela skaita riepu uzglabāšanai, gan arī tādi, kuros ietilpst vien četras riepas un tie piemēroti, piemēram, piemājas garāžai, lai tajā ieviestu kārtību. Arī izmēri ir dažādi, līdz ar to plauktos iespējams novietot dažādu marku automašīnu riepas. Paši plaukti izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tiem nav platformu, tāpēc to pašsvars ir salīdzinoši neliels. Metāla plaukti riepām ir funkcionāls risinājums, jo vēlāk iegādājoties papildu produktus, plauktus iespējams arī savstarpēji savienot, tādā veidā paplašinot riepu uzglabāšanas zonu.

Plauktu ietilpība

Pirms plauktu iegādes, ieteicams pievērst uzmanību to ietilpībai. Proti, iegādājoties plauktus privātām vajadzībām, ir pilnīgi pietiekami ar risinājumu, kurā uzglabājamas četras riepas, taču pilnīgi citas prasības ir, piemēram, riepu tirgotājiem. Tādos gadījumos nepieciešami plaukti, kuros uzglabāt riepas arī lielākā skaitā. Par laimi, AJ Produkti ir pieejami arī gari un ietilpīgi plaukti, kuros iespējams ievietot līdz pat 140 riepām.

Piemērotāko plauktu un aprīkojuma izvēle

Iekārtojot garāžu vai autoservisa telpas, par visu aprīkojumu vēlams domāt kompleksi, lai visiem plauktiem, ratiņiem, pacēlājiem, skapīšiem pietiktu vietas. Riepu plauktus droši var novietot telpas attālākajos stūros, jo tos visintensīvāk vajadzēs lietot vien divas reizes gadā.

Iegādājoties visus plauktus un aprīkojumu pie viena pārdevēja, varēsi būt droši, ka tie būs savstarpēji savienojami un dizainiski saskanīgi, radot patīkamāku darba vidi.

Galvenais kritērijs, izvēloties plauktus riepu glabāšanai, ir izmērs un ietilpība. Jāzina, cik daudz riepas vienlaikus būs nepieciešams uzglabāt, vai tās būs nepieciešams arī pārvietot, vai plauktus vēlies stiprināt pie sienas, vai balstīt uz grīdas.

Ja piemērotāko plauktu un aprīkojuma izvēle tev sagādā raizes, droši sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisa speciālistiem un mēs palīdzēs rast risinājumu.

Ieskaties AJ Produkti sortimentā un atrodi savām vajadzībām atbilstošākos produktus!