• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Ražots mūsu rūpnīcās. Kvalitāti garantējam.

Ražots mūsu rūpnīcās. Kvalitāti garantējam.
Raksts

Kvalitāte ir mūsu preču klāsta raksturīga iezīme, tādēļ, ka gandrīz trešā daļa mūsu produktu tiek ražoti mūsu pašu rūpnīcās Polijā un Slovākijā. Te top gan biroja mēbeles un darba galdi, gan plauktu sekcijas un garderobes skapji, kas atbilst augtiem precizitātes un kvalitātes standartiem. Mūsu mērķis - radīt kvalitatīvu un patiešām ilgtspējīgu darba vidi Tev un Taviem kolēģiem.
 


Pilnīga kvalitātes kontrole


Uzņēmuma produkcija ir mūsu stratēģijas – piedāvāt kvalitatīvus produktus par pieņemamu cenu – stūrakmens. Esam pieņēmuši apzinātu lēmumu daļu produktu izstrādāt un ražot pašu uzņēmumā. Tas ļauj kontrolēt visu procesu no sākotnējo vajadzību noskaidrošanas līdz gatava produkta piegādei. Savs ražošanas process atvieglo individuāla stila mēbeļu un aprīkojuma izstrādi, kas atbilst aktuālām tirgus prasībām.

 

Divas rūpnīcas


Mēs ražojam produktus savās rūpnīcās kopš 1990. gadiem. Rūpnīcā “AJ Furniture Factory”, kas atrodas Redzikovā, Polijā (netālu no Gdaņskas) tiek ražotas mūsu koka mēbeles. No šejienes nāk mūsu rakstāmgaldi, skapji, grāmatplaukti un atvilktņu bloki, kā arī konferenču galdi un ēdnīcu mēbeles. Otrā rūpnīcā “AJ Metal Design”, kas atrodas Trnavā, Slovākijā, mēs ražojam garderobes skapjus, uzglabāšanas skapjus un plauktu sistēmas no lokšņu metāla. Abas rūpnīcas kopā saražo apmēram trešo daļu no mūsu preču klāsta.

 

Uz produktu orientēts process


Tā kā mūsu produkti ir izstrādāti ciešā sadarbībā ar mūsu dizaina komandu, visi ražošanas procesa posmi ir pielāgoti mūsu rūpnīcām. Ikviens ražošanas cikla solis, sākot ar procesiem, iekārtām un materiālu plūsmām līdz personāla izcilajām zināšanām, beicēm un lakām, ir rūpīgi plānots un pilnveidots atbilstoši mūsu kvalitātes uzstādījumiem. Pastāvīga kvalitātes uzraudzība un nepārtraukti uzlabojumi ir svarīga mūsu ražošanas procesa daļa. Abas rūpnīcas, protams, ir saņēmušas ISO 9001 sertifikāciju.

 


Rūpīgi izvēlēti materiāli


Mūsu rūpnīcas ir aprīkotas ar jaunākajām ražošanas iekārtām un instrumentiem, turklāt katra materiālu piegāde tiek rūpīgi pārbaudīta, lai pārliecinātos, ka tā atbilst mūsu specifikācijām. Mēs piesardzīgi izvēlamies savus piegādātājus, balstoties uz to spēju piegādāt atbilstošu kvalitāti par atbilstošu cenu norunātajā laikā. Turklāt piegādātājiem ir jāievēro mūsu rīcības kodekss un ilgtspējības politika. Kad vien iespējams, mēs izvēlamies atjaunojamus un otrreizēji pārstrādājamus materiālus, kā arī FCS sertificētu koksni un zaļo tēraudu.

 

Kvalitatīva darba vide


Sava rūpnīca nodrošina ne vien pilnu kontroli pār produkciju, bet arī palīdz produktu iepirkšanā, jo mēs izprotam ražošanas procesu un zinām, kādas prasības ir jāievēro mūsu piegādātājiem. Iegūtais rezultāts ir plašs produktu klāsts, kas tev un taviem kolēģiem nodrošina kvalitatīvu darba vidi, lai darbs sagādā prieku.

Radīt saistītos rakstus: