Metāla skapji un instrumentu skapji

Konfidenciālu dokumentu un vērtslietu uzglabāšana

Mūsu ieteikumi konfidenciālu dokumentu un vērtslietu drošai uzglabāšanai

Uzzini šeit

Metāla skapji – ilgmūžīgs risinājums svarīgu lietu glabāšanai

Ja nepieciešams drošs un ilgi kalpojošs, stabils skapis, kas savu uzdevumu pildīs, piemēram, noliktavā, garderobē publiskā vietā, birojā vai kur citur, talkā nāk metāla skapji. Tie ir teju neaizstājami sabiedrotie vietās, kurās ir liela slodze, notiek nemitīga kustība un nav vēlmes ik pēc pāris mēnešiem iegādāties jaunu skapi. Uzticama un pārbaudīta kvalitāte, ko atzinīgi novērtē klienti.

Padziļinātie metāla skapji

Iedomājies, piemēram, auto remonta darbnīcas vai metālapstrādes darbnīcu! Tur, visticamāk, darba temps ir ļoti straujš, visām lietām ir jābūt pieejamajām un pārskatāmām, kā arī nevienam nav laika nemitīgi piedomāt par saudzīgu plauktu kārtošanu.
Metāla skapis ir īpaši piemērots risinājums šādām vietām. Padziļinātie skapji ir izgatavoti no metināta tērauda, tie ir īpaši izturīgi un piemēroti izmantošanai arī vietās, kur ir paaugstināta slodze, piemēram, kā jau minēts, dažādās darbnīcās.
Vienlaikus gan šādus skapjus var izmantot arī birojos, piemēram, dokumentu vai citu lietu glabāšanai, jo to priekšrocība ir funkcionalitāte – regulējamās kājas un plaukti, kas ļauj tos pielāgot jebkurām vēlmēm un vajadzībām.
Ja skapī paredzēts uzglabāt daudz lietu, tos var aprīkot ar papildu plauktiem, savukārt regulējamās kājas nodrošina iespēju skapjus izmantot arī uz nelīdzenām virsmām.

Slēdzami skapji

AJ Produkti tērauda skapjiem, kas paredzēti noliktavām, ražotnēm, ir trīs punktu slēdzene un nostiprinātas durvis, kas nozīmē, ka tajā ievietotās lietas atradīsies drošībā.
Droši un izturīgi skapji parasti tiek novietoti arī garderobēs, piemēram, skolās, baseinu vai sporta zāļu ģērbtuvēs utml. Arī tur būtiska papildu prasība ir iespēja aizslēgt skapi. Ja Tev nepieciešams metāla skapis slēdzams, tad mūsu sortimentā to noteikti atradīsi.

Dažāda izmēra un veida lietu glabāšana

Nereti ir izaicinājums salikt skapī lietas, kuras ir dažāda izmēra un formas, tāpēc nav vienkārši tās sistematizēt lielos plauktos. AJ Produkti sortimentā esošie metāla skapji šo problēmu atrisina pilnībā – tiem ir pieejamas dažādas komplektācijas, tostarp skapjus var aprīkot ar atvilktnēm, kas būs noderīgas nelielu priekšmetu uzglabāšanai.
Atliek vien izdomāt, cik daudz un kādas lietas būs nepieciešams uzglabāt skapī un piemeklēt šim mērķim atbilstošāko komplektāciju. Produktu aprakstos atrodama detalizēta informācija ne tikai par izmēriem, bet arī iespējamo komplektāciju.

Uguns un ķimikāliju droši skapji
Katram no mums – gan privātpersonai, gan uzņēmumam, ir virkne īpaši svarīgu lietu, kuras cenšamies pieskatīt ar lielāko rūpību. Šādos gadījumos noder skapis, kurš ne tikai pilda uzglabāšanas funkciju, bet ir arī ugunsdrošs.
Šādi skapji ir droši arī pret dažādām ķimikālijām, līdz ar to bez tiem ir praktiski neiespējami iztikt vietās, kur ikdienas darbā tiek izmantotas spēcīgas ķīmiskas vielas.
AJ Produkti piedāvātie skapji atbilst starptautiskajam standartam ISO 1182. Tiem ir dubultas tērauda durvis un rāmis.
Skapji ir pārklāti ar ugunsdrošu pārklājumu, vienlaikus tie ir stabili, droši un izturīgi.

Kā atrast īsto skapi?

Līdzīgi kā pirms jebkuras lietas iegādes, arī runājot par skapjiem, galvenais ir saprast savas vajadzības. Metāla skapji mēdz būt tiešām daudzveidīgi – slēdzami, neslēdzami, regulējami, ar dažādiem plauktiem, dažādos izmērot utt. Ieskaties AJ Produkti skapju sadaļā un atrodi tur savējo!