Instrumentu skapji

Konfidenciālu dokumentu un vērtslietu uzglabāšana

Mūsu ieteikumi konfidenciālu dokumentu un vērtslietu drošai uzglabāšanai

Uzzini šeit

Instrumentu skapji Tavai darbavietai

Uzglabāšana ir ļoti svarīgs faktors ikvienā darbavietā – birojos, noliktavās un rūpnīcās. Tāpēc AJ Produkti piedāvā plašu instrumentu skapju klāstu uzņēmumiem, kam nepieciešams uzglabāt ikdienai nepieciešamās lietas efektīvi. Turpinājumā lasi par dažādiem uzglabāšanas skapjiem.

Padziļinātie skapji uzglabāšanai

Uzglabāšanas skapji ar plašu vietu uzglabāšanai. Tie ir izgatavoti no metināta tērauda. Šie skapji ir īpaši izturīgi un piemēroti izmantošanai ne pārāk saudzējošos apstākļos, piemēram, noliktavās un darbnīcās. Tomēr tos var izmantot arī kā dokumentu skapjus darbavietās. Tiem ir regulējami plaukti, kājas un citas kvalitatīvas īpašības. Piemēram, ja nepieciešams uzglabāt daudz lietu, iesakām tos aprīkot ar papildu plauktiem. Regulējamo kāju dēļ tos var novietot uz nelīdzenām grīdām. Tērauda skapjiem ir trīs punktu slēdzene un nostiprinātas durvis, kas ļauj uzglabāt lietas droši.

Pilnībā nokomplektēti instrumentu skapji

AJ Produkti klāstā atrodami skapji, kuros var uzglabāt dažāda izmēra instrumentus, aprīkojumu un citas lietas. Instrumentu skapji piemēroti izmantošanai noliktavās, darbnīcās un rūpnīcās. Skapjiem pieejamas dažāda veida komplektācijas. Daži no tiem ir aprīkoti ar atvilktnēm sīku priekšmetu uzglabāšanai. Vairāk par skapjiem lasi produktu aprakstos.

Ugunsdrošie skapji un skapji, kas izturīgi pret ķimikālijām

Svarīgam un dārgam aprīkojumam ir jābūt pasargātam no uguns, tāpēc uzņēmumam ir jāatrod pareizais risinājums, kā investēt šajā lauciņā. Viens no risinājumiem ir ugunsdrošie skapji un skapji, kas izturīgi pret ķīmisko vielu iedarbību. AJ Produkti piedāvātie skapji atbilst starptautiskajam standartam ISO 1182. Tiem ir dubultas tērauda durvis un rāmis. Skapji ir pārklāti ar liesmu izturīgu pulverkrāsojumu, tie ir stabili, droši un izturīgi. Mūsu skapju klāstā atrodami arī lieljaudas skapji, slēdzami, pārvietojami skapji, atslēgu skapji un citi. Mūsu skapjiem ir neskaitāmas izvēles iespējas. Vairāk lasi produktu aprakstos.