Metāla plaukti

Noliktavu plaukti

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko plauktu sistēmu

Uzzini šeit

Augstas kvalitātes metāla plaukti un plauktu sistēmas

Uzņēmuma AJ Produkti plašajā preču sortimentā atrodami dažādu izmēru, konstrukciju un svara izturības metāla plaukti, to bāzes sekcijas un papildsekcijas, kā arī drošības un plauktu funkcionalitāti paplašinošs aprīkojums. Pareizi izvēlēti plaukti ļauj racionāli izmantot telpas platību, paaugstināt darba efektivitāti un ražīgumu, padarīt vidi ergonomisku un drošu, kā arī nodrošināt pareizus uzglabāšanas apstākļus dažādām precēm.

Pateicoties savai augstajai svara izturībai un plašajam pielietojumam, metāla plaukti ir viens no izplatītākajiem plauktu veidiem. Tie ir paredzēti gan nelielu, gan smagu preču uzglabāšanai. Metāla plaukts ir universāls risinājums, kas piemērots ne tikai noliktavām un veikaliem, bet arī birojiem, arhīviem un pat mājsaimniecībām. Viena no plauktu priekšrocībām ir to lielā svara izturība, vieglā kopšana un stabilitāte. Metāla plaukti ir lieliski piemēroti arī mitrai videi un eļļainu produktu uzglabāšanai.

Metāla plaukti un to sortiments

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu klāstu ar metāla plauktiem, ļaujot katram klientam atrast sev nepieciešamo produktu. Atkarībā no plauktu izturības pakāpes, kā arī iespējas plauktus kombinēt ar citiem produktiem, tie apkopoti vairākās sērijās, LIGHT, TOTAL, MIX, POWER, TRANSFORM, COMBO, TOUGH, no vieglākiem biroja plauktiem līdz pat industriālo noliktavu metāla plauktiem ar milzīgu slodzes izturību. Ārpus šīm sērijām atrodami arī metāla plaukti riepu glabāšanai garāžās, īpaši pielāgoti plaukti pārtikas produktiem, galvanizēta metāla plaukti ķīmisku vielu uzglabāšanai, kā arī statīvi ar kastēm dažādu instrumentu un citu nelielu objektu novietošanai.

AJ Produkti ir parūpējies par to, lai sortimentā atrodamie plaukti atbilstu visdažādākajām klientu vajadzībām.

1. Metāla plaukti birojiem
Klientiem, kuri meklē lakoniskus, bet vizuāli pievilcīgus risinājumus birojiem vai citām telpām, kur paredzēta vieglu priekšmetu glabāšana, piemēram, dokumentu, arhīva materiālu, ofisa piederumu vai grāmatu, uzņēmums AJ Produkti iesaka izvēlēties plauktus no sērijām LIGHT, TOTAL vai MIX. Šajās sērijās katra plaukta slodzes izturība ir 150 kg. Plaukti ir ne tikai funkcionāls, bet arī vizuāli pievilcīgs risinājums, kas atsvaidzinās ofisa tēlu, piešķirot tam mūsdienīgu akcentu.

2. Metāla plaukti birojiem, veikaliem un noliktavām
Mūsu sērijas POWER un TRANSFORMER piedāvā metāla plauktus, kas paredzēti birojiem ar nepieciešamību uzglabāt smagākas preces, veikaliem, kā arī neliela apjoma noliktavām. POWER plauktu slodzes izturība ir 170 kg, bet TRANSFORMER – 190 kg. TRANSFOMER plaukti ērti transformējami un pielāgojami visdažādākajām klienta vajadzībām. Šie plaukti ir stiprināti teju jebkurā augstumā, tādēļ sniegs iespēju pēc iespējas efektīvāk izmantot telpas platību.

3. Industriālie metāla plaukti noliktavām un ražotnēm
AJ Produkti plauktu sērija COMBO palīdz rast risinājumus darbnīcām un ražotnēm, ļaujot izveidot unikālu plauktu sistēmu, ko var aprīkot ar darbagaldu. Atkarībā no modeļa, metāla plaukts spēj izturēt svaru līdz 700 kg. Visizturīgākie metāla plaukti meklējami sērijā TOUGH. Tie paredzēti industriālajām noliktavām un intensīvai lietošanai, kur nepieciešams uzglabāt lielgabarīta kravas. Atkarībā no modeļa, plaukta svara izturība sasniedz pat 1000 kg, līdz ar to, ja esi uzticama, droša un izturīga noliktavas aprīkojuma meklējumos, noteikti ielūkojies AJ Produkti sortimentā un iegādājies vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

4. Metāla plaukti garāžām
Metāla plaukti ir lielisks risinājums, ja nepieciešami praktiski plaukti instrumentu, dažādu detaļu un riepu uzglabāšanai garāžās. Cinkoti metāla plaukti ir ne tikai izturīgi un stabili, bet arī noturīgi pret koroziju, tāpēc tos droši var lietot telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni. Metāla plaukts būs teicama vieta, kur uzglabāt auto riepas un citas detaļas, tādēļ tas lieliski iederēsies gan privātajā garāžā, gan auto servisos.

5. Metāla plaukti pārtikas produktu glabāšanai
AJ Produkti piedāvā cinkota metāla plauktus, kas īpaši piemēroti pārtikas glabāšanai veikalos un noliktavās, kur svarīgi ievērot higiēnas prasības. Plaukti ir perforēti, ļaujot notecēt liekajam šķidrumam un novēršot putekļu uzkrāšanos. Plauktu dizains izstrādāts tā, lai atvieglotu to tīrīšanu. Šie plaukti piemēroti produktu uzglabāšanai aukstumā. Pateicoties tā konstrukcijas iezīmēm, metāla plaukts būs ne tikai izturīgs un viegli kopjams, bet arī ērti pārskatāms, tāpēc būtiski atvieglos noliktavas darbinieku ikdienu.

6. Galvanizēta metāla plaukti ķīmisko vielu glabāšanai
Eļļu un citu ķīmisko vielu uzglabāšanai piedāvājam speciāli pielāgotus galvanizēta metāla plauktus, kas sastāv no gala rāmjiem, perforētiem plauktiem un tvertnes šķidruma uzkrāšanai. Šiem plauktiem piemīt drenāžas funkcija, uz virsmas nonākušo šķidrumu aizvadot uz tam paredzēto tvertni.

Kāpēc izvēlēties metāla plauktus?

Metāla plauktu lielākā priekšrocība ir to izturība un ilgmūžība, ar ko līdzīgi izstrādājumi no citiem materiāliem, piemēram, koka vai plastmasas nespēj konkurēt. Pareizi apstrādātu metāla plauktu kvalitāti neietekmē ārējās vides vai temperatūras izmaiņas. Kamēr citi materiāli sāk deformēties vai plaisāt, tikmēr metāla izstrādājumi gadiem ilgi saglabā savu izturību un sākotnējo izskatu. Tieši tādēļ metāla plaukts ir izcils ilgtermiņa ieguldījums, kas sniegs iespēju ērti un droši uzglabāt arī liela apjoma preces.

Metāla plauktus ir viegli kopt, turklāt uz metāla virsmām tikpat kā nevairojas baktērijas. Šie ir īpaši svarīgi faktori, ja tiek meklēti plaukti uzņēmumam, kas darbojas pārtikas industrijā. Lai arī kādi tīrīšanas līdzekļi tiktu izvēlēti, tie nespēj sabojāt metāla plauktus.

Metāla plaukti ir ērti un viegli izjaucami, pārvadājami un saliekami. Teju katrs metāla plaukts viegli kombinējams ar citu, tiem pievienojamas dažādas papildu detaļas, sniedzot iespēju katram izveidot sev nepieciešamo plauktu kombināciju. Plaukti ir viegli paplašināmi kā platumā, tā arī augstumā, nodrošinot iespēju efektīvi izmantot telpas platību un veidot uzņēmuma vajadzībām atbilstošāko plānojumu.

Plauktu sistēmas

Metāla plaukti un plauktu sistēmas ir īpaši ērts un parocīgs veids, kā parūpēties par īpašu pielāgojamību noliktavā. Plauktu sistēma MIX ir viena no plašāk aprīkojamajiem uzglabāšanas risinājumiem mūsu plauktu sortimentā. Šī plauktu sistēma ir vienlīdz ērti lietojama kā atsevišķas plauktu bāzes sekcijas, kuras nepieciešamības gadījumā var ērti un ātri papildināt ar papildsekcijām, gala rāmjiem, plauktiem, durvīm u.c aprīkojumu. Līdz ar to šis risinājums lieliski iederēsies ikvienā telpā, kur nepieciešams uzglabāt dažādas mantas.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti metāla plauktus un plauktu sistēmas?

Uzņēmuma AJ Produkti preču klāstā esošie metāla plaukti izceļas ar augstu kvalitāti, ilgmūžību un izturību. Mūsu klienti īpaši novērtē to, ka katram produktam tiek dota 7 gadu garantija.

AJ Produkti piedāvā plašu metāla plauktu izvēli, tādēļ ikviens klients atradīs savam biznesam visatbilstošāko plauktu risinājumu. Liela daļa mūsu plauktu ir savstarpēji kombinējami un papildināmi ar dažādām detaļām, ļaujot pielāgot plauktus individuālām vajadzībām, lai iekārtotu telpas atbilstoši nozares specifikai un darba drošības prasībām.

Mūsu ilggadējā pieredze mēbeļu ražošanas industrijā un darba vides iekārtošanā nodrošina profesionālu un augstvērtīgu klientu konsultēšanu, palīdzot rast pielāgotus risinājumus ikvienai situācijai. AJ Produkti projektu vadītāji piedāvā veikt telpu 3D plānojuma izstrādi, lai optimāli izmantotu pieejamās telpas platību un palīdzētu tev izvēlēties atbilstošākās metāla plauktu sistēmas.

Lai metāla plauktu iegādi padarītu ātru un ērtu, nodrošinām gan produktu pasūtīšanu internetā, gan iespēju konsultēties ar zinošiem speciālistiem mūsu salonā, kur klātienē aplūkojami telpu iekārtojuma risinājumi ar AJ Produkti piedāvātajām mēbelēm. Mūsu noliktava Rīgā palīdz nodrošināt ātru produktu piegādi.

Mūsu ražotie metāla plaukti un plauktu sistēmas kalpos ilgi un padarīs funkcionālu ikvienu telpu. Izvēlies AJ Produkti!