Palešu rati un roklas

Noliktavas plaukti un iekārtojums

Uzņēmuma Airshoppen noliktavas Zviedrijā izveide no A līdz Z

Uzzini vairāk šeit!

Dažāda veida palešu ratiņi

Preču transportēšanai, pacelšanai un uzkraušanai noliktavās, rūpnīcās un ražotnēs ir nepieciešams atbilstošs aprīkojums. Ar to ir iespējams vienkāršot procesus un paaugstināt darba efektivitāti. Transportēšanas ratiņi, noliktavas ratiņi, ratiņi kastēm un palešu ratiņi ir dažas no šādiem procesiem nepieciešamajām iekārtām. Palešu ratiņi ir neaizvietojami jebkurā noliktavā vai loģistikas centrā. To dakšas ir paredzētas ievietošanai zem paletes, lai palīdzētu jums tās iekraut un izkraut no transportlīdzekļiem un plauktiem. AJ Produktu piedāvājumā ir liels skaits kvalitatīvu palešu ratiņu, kas padarīs uzņēmumu darbu noliktavās vienkāršāku. Tālāk ir vairāk informācijas par dažiem specializētiem palešu ratiņiem, lai jūs varētu izvēlēties produktu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Palešu ratiņi ar ātrās pacelšanas funkciju

AJ Produkti piedāvā ātrāku kravu pacelšanu, izmantojot palešu ratiņus ar ātrās pacelšanas funkciju, kuru dakšas sasniedz paleti, nospiežot rokturi tikai vienu reizi, un paceļ to, nospiežot otru reizi. Iekārta nodrošina labu svara sadali un ir aprīkot ar neilonu riteņiem, kas ir piemēroti smagu kravu pārvietošanai uz cietas un stingras grīdas. Lai uzzinātu vairāk par šāda veida palešu ratiņiem, izlasiet produkta specifikāciju.

Regulējami palešu ratiņi

Šo palešu ratiņu galvenā pazīme ir dakšas ar maināmu platumu. Turklāt to dakšas var nolaist zemāk nekā citiem palešu ratiņiem. Līdz ar to lietotājs var viegli pacelt zemas paletes, kā arī kravu, kas novietota uz īpaša veida paletēm. Šie palešu ratiņi veidoti tā, lai tos varētu efektīvi izmantot darbā ar paletēm no valstīm ārpus Eiropas, kas var būt ar atšķirīgiem izmēriem un formām. Dakšu platumu var nomainīt manuāli tikai pāris minūšu laikā. Noklikšķiniet uz šajā kategorijā iekļautajiem dažādajiem modeļiem, un izvēlieties produktu, kas atbilst jūsu prasībām.

Palešu ratiņu specifikācijas

AJ Produktu piedāvājumā ir palešu ratiņi ar ļoti dažādiem izmēriem un specifikācijām, lai jūs varētu atrast jūsu vajadzībām atbilstošu modeli. Piedāvājuma klāstā ir palešu ratiņi, kuru dakšu garums sasniedz 2500 mm un svara izturība - 2500 kg. Standarta palešu ratiņu pacelšanas augstuma amplitūda ir no 75-85 mm līdz 195-205 mm. Ir pieejami arī augstu paceļami palešu ratiņi, kas palīdzēs ne tikai transportēt kravu, bet arī iecelt to plauktos un transportlīdzekļos. Sazinieties ar mums vai atstājiet ziņu, ja vēlaties uzzināt vairāk par palešu ratiņiem. Apskatiet arī cita veida ratiņus un ratus, kas būs noderīgi preču un produktu iekraušanai, izkraušanai un transportēšanai noliktavās un līdzīgās darba vietās. Lai uzzinātu vairāk, aplūkojiet dažādos modeļus un veidus.