Papildus aprīkojums ratiņiem un celtņiem

Papildu aprīkojums un piederumu celtņiem lielākai drošībai

Celtņi un celšanas aprīkojums ir ļoti noderīgs noliktavās un ražošanas telpās, lai paceltu un pārvietotu smagas kravas. Tomēr pat celtņiem reizēm ir nepieciešama neliela palīdzība vai uzlabojumi, lai tie kļūtu efektīvāki. Ar celtņa papildu aprīkojumu un piederumiem jūs varat padarīt savu pašreizējo celtni drošāku un daudzpusīgāku. AJ Produkti piedāvā celtņu papildu aprīkojumu un piederumus, kā arī dažāda veida materiālu pārvietošanas iekārtas. Izlasiet par mūsu dažādajiem produktiem, lai saprastu, kurš piederums vai papildu aprīkojums vislabāk noderēs jūsu celtnim.

Lentes

Plakana auduma lentes no viegla poliestera ir viegli lietojamas un saudzīgi nostiprina kravu. Lentes ir pieejamas dažādos garumos un paredzētas svaram līdz 1000 kg. Apaļas pacelšanas lentes ir lieliski piemērotas vieglu cilindrisku priekšmetu, kā arī gludu, pulētu vai slidenu priekšmetu celšanai. Lentes izgatavotas no viegla poliestera auduma, tās ir izturīgas un nebojā kravu. Varat arī iegādāties āķus ar aizslēgu, kurus izmanto apaļo lentu piestiprināšanai. Tie ir aprīkoti ar drošības fiksatoru un spēj pacelt līdz 1000 kg smagu kravu. Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet uz produkta attēla.

Siksnas

Mūsu piedāvājumā esošās kravu nostiprināšanas siksnas atbilst EN 12195-2 standartam un izgatavotas no izturīga poliestera. Tās ir noturīgas pret mitrumu un nodilumu. Ir pieejamas siksnas ar svara izturību no 500 kg līdz 4000 kg. Varat izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Dakšu pagarinājumi

Piedāvājumā esošos dakšu pagarinājumus var uzlikt iekrāvēja fiksētajām dakšām, lai varētu pārvietot garas un neērtas kravas. Pagarinājumi tiek uzlikti tā, lai tie nevarētu lietošanas laikā noslīdēt. Piedāvājam arī uz dakšām stiprināmu celtņa strēli, kas ir izmantojama kā pārvietojams teleskopiskais celtnis ar īpaši lielu celtspēju. Ar to var pacelt 2300 kg un strēle ir lieliski piemērota apjomīgu un smagu kravu pārvietošanai. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu produktu lapas.

Citi piederumi

Citi papildu piederumi ir pielāgojams dakšu āķis, iekrāvēja sniega šķūra lāpsta un atkritumu konteinera turētājs. Pielāgojamais dakšu āķis aprīkots ar drošības fiksatoru un var pacelt līdz 2500 kg smagas kravas. Iekrāvēja šķūra lāpsta būs noderīga, ja gribēsiet ar iekrāvēju notīrīt sniega kupenas. Lāpstu var noregulēt trīs pozīcijās, lai novirzītu sniegu vajadzīgajā virzienā. Ar atkritumu konteinera turētāju var viegli un ērti pacelt un iztukšot atkritumu konteinerus, izmantojot iekrāvēju. Tas ir viegli lietojams un ļauj izbērt atkritumu konteinera saturu lielā konteinerā. Tāpat varat izmantot augstas pacelšanas drošības balstus, kas palīdzēs viegli pacelt smagu kravu. Lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem, apmeklējiet atsevišķu produktu lapas un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.