Paceļamie ratiņi un galdi

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Paceļamie ratiņi efektīvai materiālu pārvietošanai

Materiālu pārvietošanas procesi ir viens no svarīgākajiem aspektiem tādās sarežģītās darba vietās kā noliktavas un darbnīcas. Šie procesi bieži ir saistīti ar preču pacelšanu, iekraušanu un izkraušanu no vienas vietas uz otru. AJ Produktu piedāvājumā ir kvalitatīvi pārvietojami paceļamie galdi un ratiņi, kas palīdzēs viegli paveikt šādas darbības. Specifikācijas atrodamas produktu lapās.

Paceļamie ratiņi

Mūsu piedāvājumā ir izturīgi un viegli lietojami paceļamie ratiņi, kurus var izmantot kā darbgaldus, izkraušanas un pacelšanas galdus. Ratiņi ir aprīkoti ar četriem riteņiem, kas atvieglos preču pārvietošanu no vienas vietas uz otru. Divi no riteņiem ir bloķējami, kas nodrošina iespēju apstāties nepieciešamajā vietā un saglabāt iekārtas stabilitāti, it īpaši, kravas iekraušanas un izkraušanas laikā. Ratiņi ir aprīkoti ar rokturi, iekārtas stumšanai un novietošanai. Ratiņu platformu paceļ, lietojot pedāli, un nolaiž ar rokas vadību. Mehānisms ir hidraulisks un nodrošina vienmērīgu augstuma maiņu. Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet uz produkta attēla.

Manuāli paceļamie ratiņi

Mūsu piedāvājumā ir manuāli paceļamie ratiņi, kas ir noderīgi smagu kravu pacelšanai sarežģītos apstākļos. Ratiņi ir piemēroti montāžas, remonta un iepakošanas aprīkojuma pacelšanai Šādas pacelšanas iekārtas padarīs jūsu darbu efektīvāku un vienlaikus samazinās ar smagu priekšmetu celšanu saistīto fizisko noslogojumu. Manuālie ratiņi ir lieliska alternatīva transportēšanas ratiņiem, kuri būtu jāizkrauj ar rokām pirms kravas pacelšanas. Pacelšanas augstumu iespējams mainīt atbilstoši jūsu vajadzībām, izmantojot rokturi. Ratiņi ir aprīkoti ar četriem riteņiem, no kuriem divi ir bloķējami. Bloķējot riteņus, ir iespējams nofiksēt ratiņu pozīciju un nodrošināt stabilitāti pacelšanas laikā. Specifikācijas ir atrodamas pacelšanas produktu sarakstā. Papildus šiem produktiem mūsu piedāvājumā ir arī cita veida ratiņi un ratiņi kastēm, pacēlāji, hidrauliskie paceļamie galdi un citi produkti lietošanai sarežģītās darba vietās. Sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama precīzāka informācija par cenu, garantiju, piegādes laiku utt.