Palešu ratiņi

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Kvalitatīvi un parocīgi palešu ratiņi

Izturīgi un uzticami palešu ratiņi ir neatsverams palīgs īsās distancēm veicamiem kravas transportēšanas darbiem. Tie lieliski noder noliktavās, kur regulāri nepieciešams pārvietot dažāda veida produktus un materiālus no plaukta uz plauktu, vai no piegādes transportlīdzekļa uz noliktavas telpām. Turklāt, tie var būt daudzfunkcionāls risinājums, kas sniedz iespēju ne tikai ātri un ērti pārvietot kravu, bet arī kontrolēt tās svaru, jo pieejami arī tādi risinājumi ka palešu ratiņi ar svariem.
AJ Produkti sortimentā ir pieejami uzticami palešu ratiņi, kas lieliski iederēsies dažāda izmēra un darba intensitātes noliktavās. Lai atvieglotu darbinieku ikdienu, kā arī rūpētos par viņu veselību un drošību, ielūkojies mūsu produktu piedāvājumā un izvēlies sava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko risinājumu, jo pie mums atrodami gan tehniski vienkāršāki palešu ratiņi, gan advancētāki produkti, kā, piemēram, hidrauliskie palešu ratiņi un elektriskie palešu ratiņi.

Palešu ratiņi no BOOST sērijas

AJ Produkti pieejami kvalitatīvi, ērti un ātri lietojami palešu ratiņi no BOOST sērijas. Tie ir aprīkoti ar ātrās pacelšanas funkciju, tādēļ sniedz iespēju vien ar pāris rokas kustībām un bez liekas piepūles pacelt smagāku kravu. Rati ir ērti manevrējami, turklāt, tos iespējams izmantot kravu pārvadāšanai arī pa nelīdzenām virsmām. AJ Produkti pieejami dažādas kravnesības BOOST ratiņi, tāpēc ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Palešu ratiņi no RAPID sērijas

RAPID sērijas palešu ratiņi ir droši, funkcionāli un viegli manevrējami. Arī šīs sērijas modeļi ir aprīkoti ar ātrās pacelšanas funkciju, tādēļ sniegs iespēju nodrošināt raitus darba procesus ikvienā noliktavā. Šiem palešu ratiem piešķirts marķējums CE, kā arī TÜV/GS drošības un kvalitātes sertifikāts, tādēļ tie ir īpaši funkcionāla un droša izvēle.

Palešu ratiņi no AGILE sērijas

Šie palešu ratiņi ir teicami piemēroti kravas pārvietošanai salīdzinoši sarežģītos apstākļos, proti, lielākā slīpumā un nogāzēs. AGILE rati ir viegli kopjami, izturīgi un ergonomiski, tādēļ būtiski atvieglos noliktavas darbinieku ikdienu.

Kā izvēlēties piemērotākos palešu ratiņus?

Ja ir jāizvēlas vieni vai otri palešu ratiņi, cena, protams, ir ļoti svarīga, taču uzmanību galvenokārt nepieciešams pievērst uzņēmuma vajadzībām un pārvietojamās kravas īpatnībām, jo funkcionāli un vajadzībām atbilstoši kravas transportēšanas risinājumi ir būtisks ilgtermiņa ieguldījums efektīvu biznesa procesu nodrošināšanā. Rokas palešu ratiņi un elektriskie palešu ratiņi cenas ziņā atšķirsies, tāpēc rūpīgi izvērtē savas vajadzības, lai izvēlētos ne tikai finansiāli pievilcīgāko, bet arī funkcionālāko risinājumu.

Izvēloties palešu ratiņus, ņem vērā transportējamās kravas īpatnības, kā arī virsmu, pa kuru visbiežāk nāksies pārvietoties, lai iegādātos piemērotāko risinājumu. Ielūkojies AJ Produkti sortimentā un nepieciešamības gadījumā konsultējies ar mūsu speciālistiem, lai izdarītu pareizo izvēli. Izvēlies AJ Produkti!