Palešu pacēlāji

Palešu pacēlāji kravām

AJ Produktu piedāvājumā atradīsiet labāko kravu celšanas aprīkojumu, sākot no tik vienkāršām iekārtām kā noliktavas ratiņi līdz tik jaudīgām kravu pārvietošanas iekārtām kā palešu pacēlāji. Mūsu iekārtas ir izgatavotas, nodrošinot visaugstāko kvalitāti un darba precizitāti. Tām ir atšķirīgas svara izturības pakāpes, izmēri, celšanas augstumi un citas specifikācijas atkarībā no modeļa. Izvēlieties iekārtu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām. Apskatiet šeit sniegto informāciju, lai iegūtu vispārīgu priekšstatu par to, kāds pacēlājs jums nepieciešams.

Mehāniskais pacēlājs

Apskatiet mūsu piedāvāto mehānisko pacēlāju, kas palīdz efektīvi sakraut paletes. Šo iekārtu var izmantot arī kā palešu ratiņus vai paceļamo darbgaldu. Pacēlājs ir viegli manevrējams un ir aprīkots arī ar ērtu kājas bremzi. Riteņi izgatavoti no viegla neilona, kas atvieglo pacēlāja lietošanu uz līdzenām virsmām, pārvadājot smagas kravas. Mūsu palešu pacēlājiem ir CE marķējums. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet aprakstu zem katra produkta attēla.

Kompakti palešu pacēlāji

Apskatiet mūsu motorizētos palešu ratiņus, kurus var izmantot, lai paņemtu, iekrautu un izkrautu paletes noliktavā un citās sarežģītās darba telpās. Pacēlējs paredzēts kājāmgājējam. Tas ir aprīkots ar ergonomiski veidotu vadības rokturi un viegli aizsniedzamām vadības ierīcēm. Šo pacēlāju vadības rokturis ir novirzīts sāniski, lai lietotājs varētu viegli iet blakus pacēlājam, uzlabojot drošību un pārredzamību. Tādējādi ir arī mazāks kāju savainošanas risks. Lai arī iekārtas izmērs ir neliels, tā ir efektīva un stabila. Rokturī ir iebūvēts drošības slēdzis, lai pasargātu lietotāju no saspiešanas riska. Pacēlāja motoru darbina maiņstrāva, tādēļ tas ir drošs un ātri reaģē, saglabājot augstu efektivitāti un zemu enerģijas patēriņu. Uzziniet vairāk produkta lapā.

Elektroiekrāvējs

Ja vēlaties iegādāties neliela izmēra pacelšanas iekārtu, mums ir ko jums piedāvāt! Ar vadības sviru varat viegli noregulēt elektropacēlāja pacelšanas augstumu. Elektroiekrāvēja komplektā ir akumulators un lādētājs. Lai arī iekārta izmēri ir nelieli, tā spēj pacelt vairākus simtus kilogramu. Elektroiekrāvējs aprīkots ar diviem fiksētiem ritenīšiem priekšā un diviem grozāmiem riteņiem aizmugurē. Grozāmie riteņi atvieglo pacēlāja vadību. Papildus šeit aprakstītajiem pacēlājiem mūsu piedāvājumā ir arī pacēlāji ar akumulatoru, pacēlāji kājāmgājējiem, zemas slodzes pacēlāji u.c. Rūpīgi izlasiet produktu lapā iekļauto informāciju, lai iepazītos ar to specifikācijām un droši sazinieties ar mums pirms pirkuma, ja nepieciešama papildu informācija vai palīdzība.