Kravas skrituļi un celšanas sviras

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Transportēšanas iekārtas preču un iekārtu efektīvai transportēšanai

Preču un iekārtu transportēšana ir būtisks aspekts energoietilpīgās vietās, piemēram, noliktavās, rūpnīcās un ražotnēs. Šī darba veikšanai darbiniekiem ir nepieciešamas tādas iekārtas kā ratiņi, ratiņi kastēm, transportēšanas iekārtas u.c. AJ Produkti piedāvā dažāda veida transportēšanas iekārtas, kas ir piemērotas lietošanai intensīvas slodzes vietās. Šādas iekārtas būs labs ieguldījums uzņēmumiem, kuri regulāri transportē smagas ierīces un aprīkojumu. Tālāk aprakstīti daži no mūsu iekārtu modeļiem.

Transportēšanas iekārtas

Mūsu piedāvājumā ir standarta transportēšanas iekārtu varianti, kurus var izmantot, lai transportētu smagas ierīces un citas apjomīgas kravas. Iekārtas gatavotas no pulverkrāsota tērauda. Tās ir ļoti izturīgas un ar augstu svara izturību.. Turklāt to virsma ir rievota, tādēļ krava nevar noslīdēt no iekārtas pārvietošanas laikā. No neilona izgatavotie riteņi ir ļoti noturīgi pret ūdeni, eļļām, šķīdinātājiem un citām līdzīgām vielām. Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet uz vēlamās transportēšanas iekārtas attēla, kas redzams mūsu tīmekļa vietnes sadaļā noliktavas ratiņi un celtņi.

Ratiņi īpaši smagām lietām

Līdztekus transportēšanas ratiņiem efektīvai transportēšanai noliktavās, mūsu piedāvājumā ir arī kompakti un izturīgi ratiņi, kas ir aprīkoti ar pagriežamām platformām, fiksētiem ritenīšiem, stūres rokturiem un daudzām citām noderīgām funkcijām. Pagriežamā platforma piešķir ratiņiem izcilas manevrēšanas īpašības, virzoties gar stūriem un uz rampām. Ratiņi izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Tas nodrošina tiem pietiekamu izturību, lai pārvietotu materiālus atbilstoši vajadzībām. Fiksētie riteņi ir izgatavoti no poliuretāna, kas nodrošina zemu rites pretestību iekārtas pārvietošanas laikā. Riteņi ir arī noturīgi pret eļļu, smērvielu un ķīmisku vielu iedarbību. Daži ratiņi ir aprīkoti ar stūres rokturi, kas nodrošina labāku iekārtas vadāmību, ja tā tiek izmantota, lai pārvietotu iekārtas vai citus apjomīgus un smagus priekšmetus. Rokturis ir veidots ergonomiski, lai lietotājiem būtu ērtāk pārvietot ratiņus un to kravu.

Regulējami transportēšanas ratiņi

AJ Produktu piedāvājumā ir arī regulējami transportēšanas ratiņu pāri ar iespēju mainīt attālumu starp tiem. Abi transportēšanas ratiņi ir savienoti ar tērauda stieņiem. Regulēšanu veic pārvietojot ratiņus pa tērauda stieņiem nepieciešamajā attālumā un tad nofiksējot. Ja ir nepieciešams, savienojuma stieņus var noņemt un izmantot katrus ratiņus atsevišķi. Ratiņi aprīkoti ar fiksētiem neilona riteņiem un gumijotu virsmu. Papildus šiem transportēšanas ratiņiem AJ Produkti piedāvā arī cita veida transportēšanas sistēmas, piemēram, platformu ratiņus, ratiņus ar režģi, ratiņus kastēm u.c. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem.